Oldal: 1 / 10 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (98) összesen
Like Tree32Likes

Téma: LuckyLuck - NFL játékos speciális tippek

Senior Member LuckyLuck avatara

Post LuckyLuck - NFL játékos speciális tippek

Lassan kezdődnek a meccsek, szóval bele is csapok a közepébe, tervekről és célokról pedig később.

Csatolt képek Csatolt képek

Senior Member
    Oh, szep kis lista. Megkentem mindet

5-3-1

Elliottra nem volt válasza a Detroit védelmének, a 95.5-ös line-t magasan túlszárnyalva, 152-nél állt meg. *****
    Benjaminnak egy elkapása volt, igaz, az 34 yardos, de ez csak arra volt jó, hogy kicsit rám ijesszen, végül maradt 43.5 alatt. ****
    Graham-tipp nem jött, bár volt 3 elkapása, de ebből csak 21 yardot csinált (és egy TD-t). **
    Hilton miatt vagyok a legbosszúsabb, nem mertem a yard overt tenni Luck válla miatt, persze 4 elkapásból 115 yardot csinált...nem néztem még utána, nem tudom, hogy megsérült-e, de a 2. félidőben 1 passzal találta meg Luck... ****
    Cole under még úgyis nagyon simán jött, hogy Bortles majd' 400 yardot passzolt. *****
    Henry underért sem kellett izgulni, csak 8 futása és 24 yardja volt. *****
    Dalton is könnyedén szállította a yardokat a Falcons B-soros secondaryje ellen. *****
    Carsont sérülés miatt nem nevezte a meccsre a SEA, így az push lett.
    Brees most egy szerényebb meccset tolt és messze volt a 26 sikeres passztól. *

Mindig értékelem majd a tippeket, az 5 csillagos a perfekt, az 1 pedig ami mellé ment.

Nem volt ez rossz vasárnap, Hiltont sajnálom, az pedig benne van, hogy 9-ből 2 játékos nem azt hozza, amit elvár az ember

A fordulónak azonban még nincs vége, kedd hajnalban DEN-KC.
    Lord Mikkamakka likes this.

Mindkettőhöz lesz indoklás a délutáni cikkben.
    Csatolt képek Csatolt képek

Senior Member
    Halas vagyok a tegnapi tippekert, nagyon szep volt igy osszessegeben. A maiakmelle talan meg Keenumot tennem underre, 272.5 a hatar, 1.8ert. Mit gondolsz errol?
    Utoljára módosítva: Roleey által: 2018.10.01 15:51

Idézet Roleey eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Halas vagyok a tegnapi tippekert, nagyon szep volt igy osszessegeben. A maik melle talan meg Keenumot tennem underre, 272.5 a hatar, 1.8ert. Mit gondolsz errol?
    Kansasi védelem ellen azért lehet gyűjtögetni a yardokat (konkrétan a legtöbbet engedték eddig a levegőben), persze ez a 272.5 nagyjából úgyis van belőve. De itt jó eséllyel a DEN megy majd az eredmény után, így én nem támogatom az undert. Keenum nem egy olyan irányító, akire egy ilyen védelem ellen nyugodtan húznám be az undert, még ennél a line-nál sem.

Member
    A tippek mellé esetleg írsz majd oddsokat is, hogy szerinted milyen szorzóig éri meg tenni? Szuper lenne!

Senior Member
    Idézet LuckyLuck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kansasi védelem ellen azért lehet gyűjtögetni a yardokat (konkrétan a legtöbbet engedték eddig a levegőben), persze ez a 272.5 nagyjából úgyis van belőve. De itt jó eséllyel a DEN megy majd az eredmény után, így én nem támogatom az undert. Keenum nem egy olyan irányító, akire egy ilyen védelem ellen nyugodtan húznám be az undert, még ennél a line-nál sem.
    Hmm, lehet igazad lesz. Inkabb az under 23.5ot probalom be Keenumnal (teljesitett passzok). Az elso meccs ota nem volt meg neki, bar a mostani ellenfel vedelme tenyleg sebezheto, viszont Jake Butt kidolt, igy szerintem ez inkabb 60-40re under nalam, 3/10zel raprobalok

1-1

Kelce-over nagyon rosszul indult, egyrészről azért, mert Mahomes se nagyon talált fogást a denveri védelmen, másrészről nagyon jól felkészültek Kelcéből. 1. félidőben 0 yarddal állt és fullra temettem a tippet. Aztán a végére csak lejött 78 yarddal. ****
    Sanders ígéretesebben indult, de hiába az 5 elkapás, csak 45 yardot hozott össze belőle. Túlságosan jól működött a futójáték, így Keenum nem is annyira volt rászorulva, hogy sokat passzoljon, ami nyilván rontotta az esélyeket. ***

Week 4: 7-4-1

Oldal: 1 / 10 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •