Oldal: 7 / 8 ElsőElső ... 5678 UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (73) összesen
Like Tree26Likes

Téma: LuckyLuck - NFL játékos speciális tippek

Senior Member LuckyLuck avatara
    Week #9 - MNF - 2-1

Davis-under zöldüléséhez kellett egy kis szerencse, és ezt nem azért írom, mert 6 elkapásból 1 yarddal maradt a line alatt, hanem mert egyszer csak azon múlt, hogy Mariota rosszul passzolt felé. De én félidőben amikor 42 yardnál tartott akkor is hittem az underben és 10-es oddson be is húztam élőben. ****

Lewis-over különösebb gond nélkül ült, 4 elkapásból 60 yardot hozott össze. *****
    Succop-overre nem nagyon volt esély így, hogy a TEN folyamatosan TD-t csinált. De azért 21-14-nél, amikor Succop 28-ról kapufára verte szidtam rajta egy sort...szerencsére nem ezen múlt, mert az nagyon fájt volna. Egyébként idén a ligában ez volt a legrövidebb FG amit sikerült kihagyni...**

Volt még egy live betem, ami szintén az ajándék kategóriába sorolható. Valamikor az első negyed második felében tettem Henry-re az undert. Egyértelműen látszódott, hogy Lewist futtatják, Henry pedig mellékszereplő lesz. Nem is volt összesen csak 6 futása így simán a line alatt maradt.

Megérte tehát ismét virrasztani és figyelni a live piacot.
    Csatolt képek Csatolt képek

Long term

°Most regular season receiving yards - Michael Thomas @ 29.00 bet365 (!!!)
    Papíron Thielen, Jones és Hopkins a 3 legesélyesebb, de a múlt heti 211 yard után Thomas is bejelentkezett a bet365 pedig nem reagált erre - ellentétben az Unibettel, ahol 3.50-et kapunk Thomasra. Szóval ez a brutális value kategória.

Jelenleg így néz ki az élmezőny, és Thomas egy meccsel kevesebbet játszott Thielennél és Hopkinsnál.

Senior Member varin avatara
    Idézet LuckyLuck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Long term

°Most regular season receiving yards - Michael Thomas @ 29.00 bet365 (!!!)
    Papíron Thielen, Jones és Hopkins a 3 legesélyesebb, de a múlt heti 211 yard után Thomas is bejelentkezett a bet365 pedig nem reagált erre - ellentétben az Unibettel, ahol 3.50-et kapunk Thomasra. Szóval ez a brutális value kategória.

Jelenleg így néz ki az élmezőny, és Thomas egy meccsel kevesebbet játszott Thielennél és Hopkinsnál.

Ez egy kihagyhatatlanul csodálatos tipp!

Senior Member golszerzo avatara
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez egy kihagyhatatlanul csodálatos tipp!
    WOW ez tényleg nagy fogás, abból is látszik, hogy már kaptam is emailt bet365-től, hogy kérem-e hatszoros oddson

Senior Member varin avatara
    Idézet golszerzo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    WOW ez tényleg nagy fogás, abból is látszik, hogy már kaptam is emailt bet365-től, hogy kérem-e hatszoros oddson
    Ne kérd... Kár érte, töröltesd szerintem.
    golszerzo likes this.

Senior Member golszerzo avatara
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ne kérd... Kár érte, töröltesd szerintem.
    Hát igen, nem akartak adni egy free cashout opciót Ok,ezt teszem, köszi.

Idézet golszerzo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát igen, nem akartak adni egy free cashout opciót Ok,ezt teszem, köszi.
    Amikor lekapták a piacot én is ebben reménykedtem

Mondjuk azt hittem kb olyan oddsal rakják vissza, mint az Unibet.

Mielőtt a TNF kerülne fókuszba, nézzünk pár jóslatot.

°Az év támadóújonca díj - Saquon Barkley @ 1.72 bet365
    Nálam abszolút ő a favorit, hiába szerepel tragikusan a Giants, Barkley olyan dolgokat mutat, ami kiemeli az újoncok mezőnyéből. Mayfield és Darnold a két nagy riválisa, de én egyiküktől sem láttam tartósan olyan teljesítményt, amitől elájultam volna, utóbbi ráadásul megsérült.

°Az év védőújonca díj - Darius Leonard @ 3.00 Unibet
    Itt elsősorban a megérzésemre hallgatok, mert többen is esélyesek. Leonard egyelőre nagyon meggyőző volt, és komoly fegyvertény, hogy újoncként 9 hetet követően vezetni tudja a szerelések listáját.

°Az év védőjátékosa díj - Aaron Donald @ 2.25 Unibet
    Ebben az oddsban komoly értéket látok. Bár korábban Mackre tettem a voksom, de most nehezen tudom elképzelni, hogy ne Donald kapja. Mack sérült is volt, meccseket hagyott ki, Donald pedig folyamatosan alázza az ellenfelek támadófalait.

°MVP - Patrick Mahomes @ 2.37 bet365
    Ha Mahomes formája nem esik vissza, akkor kizárt, hogy ne ő kapja. Persze titkon reménykedek benne, hogy Brees-nek adják, aki 39 évesen is csodálatosan játszik és nagyon megérdemelné már ezt a címet.

°Season Most Rushing Yards - James Conner @ 8.00 bet365
    Erről külön cikkben is írtam, jó kis értéket látok Connerben úgy, hogy Gurley-nél kevesebb meccset játszott és lehet Gurley-t pihentetni fogják az utolsó fordulóban.
    varin likes this.

WEEK #10 - TNF - PIT-CAR

°Játékos fogadó yardjai - Greg Olsen 47.5 felett @ 1.80 bet365 INDOKLÁS
    °Játékos fogadó yardjai - JuJu Smith-Schuster 75.5 felett @ 1.87 Unibet

A CAR nem igazán erős a slot elkapók ellen, ezt pedig JuJu-val keményen kihasználhatja a PIT. Szintén nem erősek a TE-k ellen sem, viszont hiába csak 42.5 a line McDonaldra, mivel Jesse James is szóba jön, így előfordulhat az ami a BAL ellen, hogy utóbbinak lesznek a jobb számai.

Egyébként még megérzés, hogy Funchess a line alatt marad, DJ Moore viszont azt a 40-et leküzdheti. A PIT az utóbbi hetekben jól limitálta az első számú elkapókat, és Funchess egyébként sem az a kaliber aki sorra hozná a nagy meccseket. Moore-nak akkor lehetnek jó pillanatai, ha slotba áll fel, mert a slot elkapók ellen viszont nem jeleskedik a PIT védelme.
    varin likes this.

WEEK #10 - TNF - 1-1

Olsen-overnél elég pechesen jártunk, hiába volt már meg félidőre a 40 yard, a végére annyira sima lett a meccs, hogy a 4. negyedben már nem is játszott...meggyőződésem, hogyha szorosabban alakul, akkor gond nélkül legyűrte volna a határt. ****
    JuJu-over álomszerűen indult, hiszen BigBen első passzából rögtön egy 75 yardos TD-t csinált. *****
    https://twitter.com/TeamJuJu/status/1060760438336618496

Élőben viszont ismét óriási ajándékokat adott az iroda. Amire én lecsaptam, az félidőben a Conner 87.5 alá. Jól kezdett, de a 2. negyedben már alig kapott lehetőséget, mert Tomlin a rövid hét miatt pihentette. A 2. félidőben sem sok momentuma volt, a végére talán meg is sérült, szóval simán jött az under. Nem úgy tűnt mintha a bukik nézték volna a meccset

Oldal: 7 / 8 ElsőElső ... 5678 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •