Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (40) összesen
Like Tree7Likes

Téma: LuckyLuck - NFL játékos speciális tippek

Senior Member
    Idézet LuckyLuck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    WEEK #5

° Játékos fogadó yardjai - Zach Ertz (PHI) 65.5 felett @ 1.83 bet365
    ° Játékos futott yardjai - Kenyan Drake (MIA) 44.5 alatt @ 1.87 Unibet
    ° Játékos futott yardjai - LeSean McCoy (BUF) 42.5 alatt @ 2.00 Unibet
    ° Játékos fogadó és futott yardjai - Christian McCaffrey (CAR) 117.5 felett @ 1.80 bet365
    ° Játékos fogadó yardjai - Travis Kelce (KC) 66.5 alatt @ 2.00 bet365
    ° Játékos passzolt yardjai - Blake Bortles (JAX) 270.5 felett @ 1.83 bet365
    ° Játékos fogadó yardjai - Demaryius Thomas (DEN) 58.5 alatt @ 1.80 bet365
    ° Játékos fogadó yardjai - Vance McDonald (PIT) 42.5 felett @ 1.90 bet365
    ° Játékos fogadó yardjai - Julio Jones (ATL) 100.5 felett @ 1.90 bet365
    ° Játékos passzolt yardjai - Ben Roethlisberger (PIT) 315.5 felett @ 1.72 bet365
    ° Játékos fogadó yardjai - Jordy Nelson (OAK) 52.5 felett @ 1.83 bet365
    ° Játékos fogadó és futott yardjai - Matt Breida (SF) 72.5 felett @ 1.80 bet365
    ° Játékos fogadó yardjai - George Kittle (SF) 49.5 felett @ 1.80 Unibet
    ° Játékos fogadó yardjai - Brandin Cooks (SF) 75.5 felett @ 1.72 bet365
    Hajrá!

Junior Member
    Tartalmas, nagyon jó tippek!

Látom te is úgy gondolod, hogy a pittsburgh-atlanta nagy adok-kapok lesz, szerintem még calvin ridley se rossz döntés 57.5 yard fölé 1.80.-ért!

Member LuckyLuck avatara
    3-11

Erősen felejthető vasárnap és nincs fájóbb egy ilyen napot utólag még értékelni, de azt vallom, hogy ezekből lehet sokat tanulni. Az kapásból jól megmutatkozott, hogy az idő hiánya csúnya eredményhez tud vezetni. Egyszerűen 2 óra nem elegendő 10+ meccs átnyálazására + szelektálásra. Ez mondjuk nem újdonság, hiszen a prime time meccseknél durván 1 órát vesz igénybe az elemzés...mint látható volt az elmúlt hetekben, a befektetett idő elég szépen meg is térült forint formájában.

Ertzre semmi válasza nem volt a MIN védelmének, így 110 yarddal könnyedén hozta az overt. *****
    Drake-under borzasztó pechesen ment el. Azért húztam underre, mert Miamiban inkább Gore-t erőltetik a futásoknál. Ezen a meccsen is így volt, de Drake-nek beesett egy 25 yardos futás, így másféllel over lett...***
    McCoy-undernél hasonló volt a gondolatmenet, de ez mellé ment, mert sokat használták McCoyt. *
    McCaffrey-overnél nem annyira tetszett a line, de bíztam benne, hogy ismét nagy meccse lesz. Kivette a részét a CAR győzelméből, de elkapásokkal nem tudott elég yardot hozni. **
    Kelce-undernél bíztam a JAX elit védelmében, hogy limitálni tudják, de ez még részben sem sikerült. *
    Bortles-over simán ült, az eredmény is úgy alakult, hogy a Jagnek kellett kapaszkodnia. *****
    Thomas-undernél bíztam benne, hogy továbbra sem lesz meg annyira az összhang Keenummal, de idei legjobb meccsüket tolták. *
    McDonald-over csúnyán besült, Big Ben egy passzt nem dobott felé...*
    Jones-overt nem gondoltam volna, hogy nagy veszélyben lesz, de majd' 3 negyedig elkapása sem volt, amire nem tudom mikor volt legutóbb példa...***
    Big Ben-overt sem érzem, hogy annyira mellé ment volna. Még a hullámzó játékával és az adok-kapok elmaradása ellenére is 250-nél zárt. ***
    Nelson-over kicsin múlt, jöttek az elkapások, viszont ezekből csak 43 yardot szedett össze. ***
    Breida-over még úgyis majdnem ült, hogy ezúttal Morrist használták jobban. ***
    Kittle-over sima volt, gondoltam, hogy a rutintalan QB sokat keresi majd. *****
    Cooks-overre kevés esély volt, miután agyrázkódást kapott. **

Az a pár, ami jött az simán jött, amik viszont mentek, azok nagyobbik része simán bukott. Szóval ez minden szempontból gyenge nap volt, mert igazán esély sem volt rá, hogy jól alakuljon. Kis szerencsével lehetett volna valamivel szebb, de a plusszolástól nagyon távol állt.

Member LuckyLuck avatara
    WEEK #5 MNF - NO-WSH

Játékos futás kísérleteinek száma - Alvin Kamara 13.5 alatt @ 1.80 bet365
    INDOKLÁS

Member LuckyLuck avatara
    Kamara-under a vártnál is sokkal simább lett, csak 6 futás kísérlete volt, míg Ingramnek 16. Ezzel legalább a fordulót sikerült jól zárni. *****

Member LuckyLuck avatara
    WEEK #6 TNF - NYG-PHI

° Játékos összesített passzolt yardjai - Eli Manning 262.5 felett @ 1.83 bet365 INDOKLÁS
    ° Játékos futott és fogadó yardjai - Wendell Smallwood 56.5 felett @ 1.83 bet365
    ° Játékos fogadó yardjai - Zach Ertz 69.5 felett @ 1.75 Unibet

A Philly oldaláról Smallwood és Ertz esetében érzem azt, hogy kicsit alacsonyra húzták meg a line-t. Smallwoodnál valahol érthető, viszont olyan érzésem van, hogy a meccs egyik meglepetésembere lehet. Ajayi sérülésével sokkal több szerephez juthat és már a korábbi meccseken is jó formát mutatott. Ertzre az over kis túlzással alap bet. Wentz legkeresettebb célpontja és szerintem a Giants-ben sem látom azt a potenciált, hogy hatástalanítani tudnák Ertz-öt. De a tétet 3/10-re lőttem be Ertz-nél, mert papíron nem az Eagles megy majd az eredmény után.

Junior Member
    Nagyon jók az elemzések és a tippek, még akkor is ha az előző hét nem jött össze.
    Jó ezeket olvasni, csak így tovább.
    Ami a mostani tippeket illeti

Ertz over mindenképp jöhet

Smallwood over necces, a Giants futás elleni védelme nem rossz és Clement is visszatér az Eaglesbe ami azt jelenti hogy kevesebbet lesz a pályán Smallwood

Manning is jó lehet az overre, bár a cikkben írtakkal ellentétben sztem a Gaints fal borzalmas és agyon fogja verni az Eagles front 7 Manninget

Member LuckyLuck avatara
    Idézet Sopronfan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Smallwood over necces, a Giants futás elleni védelme nem rossz és Clement is visszatér az Eaglesbe ami azt jelenti hogy kevesebbet lesz a pályán Smallwood

Manning is jó lehet az overre, bár a cikkben írtakkal ellentétben sztem a Gaints fal borzalmas és agyon fogja verni az Eagles front 7 Manninget
    Én nem is feltétlenül a földön várom a yardokat Smallwoodtól, bár brutális átlaggal futott az eddigi meccseken. Nem sok cipelése volt, de amikor rá hívták a játékot, akkor rendesen odatette magát. Az igaz, hogy Clement visszatér, de fene tudja mennyire van ő 100%-os állapotban, szerintem megoszlanak majd a snap-ek köztük.

Persze én is tartok attól, hogy a PHI front megeszi a Giants OL-t, de valahol meg bízok abban, hogy a tavalyihoz hasonlóan állja majd a sarat a hazai fal. És még nyomás alatt is Shepard és Barkley azért ott vannak tehát szaporodhat a yard.

Member LuckyLuck avatara
    Idézet LuckyLuck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    WEEK #6 TNF - NYG-PHI

° Játékos összesített passzolt yardjai - Eli Manning 262.5 felett @ 1.83 bet365 INDOKLÁS
    ° Játékos futott és fogadó yardjai - Wendell Smallwood 56.5 felett @ 1.83 bet365
    ° Játékos fogadó yardjai - Zach Ertz 69.5 felett @ 1.75 Unibet

A Philly oldaláról Smallwood és Ertz esetében érzem azt, hogy kicsit alacsonyra húzták meg a line-t. Smallwoodnál valahol érthető, viszont olyan érzésem van, hogy a meccs egyik meglepetésembere lehet. Ajayi sérülésével sokkal több szerephez juthat és már a korábbi meccseken is jó formát mutatott. Ertzre az over kis túlzással alap bet. Wentz legkeresettebb célpontja és szerintem a Giants-ben sem látom azt a potenciált, hogy hatástalanítani tudnák Ertz-öt. De a tétet 3/10-re lőttem be Ertz-nél, mert papíron nem az Eagles megy majd az eredmény után.
    1-2

Manning-over mákostészta. Igazából nagyon homály volt Manning, de az elemzés azon fontos része, miszerint hátrányban lesznek és passzolni kell meghozta a várt eredményt.
    Smallwood-overnél kompenzálódott a dolog, itt ugyanis jött amit vártam, viszont folyamatosan középen futtatták ami halott ügy volt és a screen játékoknál sem vették elő, így néhány yard hiányzott.
    Ertz-over miatt is dühös vagyok, mert a tavalyi két meccsük alapján erősen gondolkoztam, hogy 6.5 elkapás fölé teszem, de végül lebeszéltem magam róla...persze az jött volna, a yard over pedig most besült.

Nem volt egy könnyen olvasható meccs, a Manninges főtipp ült, de valójában inkább a másik kettőnek kellett volna, a valóság és az elemzés ott közelebb állt egymáshoz.

Member LuckyLuck avatara
    WEEK #6 - I. rész

ATL-TB
    Ez az egyik olyan meccs, ami player spec szempontjából nagyon jó piacnak néz ki. Így előzetesen viszonylag egyszerűen olvasható, adott egy sérülésektől tizedelt atlantai secondary és egy alapból gyenge Bucs secondary. Futójáték egyik oldalon sem pálya, tehát passzháborúra van kilátás. A hazaiaknál többen is lehozhatják az overt, Julio Jones-nak beteg statja van a TB ellen (12 meccsen 1413 yard és 10 TD) és most a liga egyik leggyengébb corner-párosa vigyáz majd rá. Mohamed Sanu is lubickolhat, mert a slot elkapók ellen szintén pocsék a TB, mint ahogyan a TE-k levédekezésében is. Ami a másik oldalt illeti, Jameis Winston most már kezdőként tér vissza és ez az atlantai defense álom match-up a számára. Winston kifejezetten szeret a TE-k felé dobni, így Cameron Brate-re lesz érdemes fókuszálni O.J. Howard hiányában. Sok betnek tűnik, de szerintem ezt a meccset ki kell maxolni.

• Játékos fogadó yardjai - Julio Jones 104,5 felett @ 1.87 Unibet
    • Játékos fogadó yardjai - Mohamed Sanu 47.5 felett @ 1.87 Unibet
    • Játékos passzolt yardjai - Jameis Winston 299.5 felett @ 2.00 Unibet
    • Játékos passzolt yardjai - Matt Ryan 312.5 felett @ 1.80 bet365
    • Játékos fogadó yardjai - Cameron Brate 38.5 felett @ 1.83 bet365

CIN-PIT
    Egy másik csoportrangadó, ami komoly pontmennyiséggel zárulhat. De itt azért egy fokkal több potenciál van a védelmekben. Joe Hadon például a múlt héten szépen limitálta Juliot, most pedig ugyanerre készül egy másik klasszis, A.J. Green ellen. Nem biztos, hogy sikerül neki ez a bravúr is, de mindenesetre szerintem Dalton nem olyan nyugodtan dobálhat majd Green felé. Másik kedvenc célpontját, Eifertet egész szezonra elveszítette, így ismét sokat keresheti Tyler Boydot. A PIT defense nem jeleskedik annyira a slot elkapók ellen, Boyd pedig sokszor onnan indul.

• Játékos fogadó yardjai - Tyler Boyd 65.5 felett @ 1.83 bet365

CLE-LAC
    Mayfield és Njoku között egyre erősebb az összhang és az irányító egyre többször keresi a másodéves TE-t. Njokunak 5 és 6 elkapása volt az előző két fordulóban, az o4.5 most is jó lehet, de mivel erre nincs piac, így yard overre lövök.

• Játékos fogadó yardjai - David Njoku 45.5 felett @ 1.83 bet365

WSH-CAR
    Visszatér Greg Olsen, Cam Newton kedvenc célpontja, így Devin Funchess csak a 3. opció lesz a csapatban. Szintén underes meccse lehet Adrian Petersonnak, aki nem teljesen egészséges és a CAR futás elleni front 7-je egyébként is a liga erősebb egységei közé tartozik. Idén Elliottot és Barkley-t is limitálni tudták már, szerintem AP-t is megfogják. Kár, hogy a bukik is így gondolják...

• Játékos fogadó yardjai - Devin Funchess 55.5 alatt @ 1.87 Unibet

NYJ-IND
    T.Y Hilton és Jack Doyle továbbra sem bevethető Indianapolisban, így Luck egyre sűrűbben keresi Chester Rogers kezeit. Az elmúlt két fordulóban 8-8 elkapása volt Rogersnek és ebből 88 és 66 yardot csinált. A Jets ellen abszolút főszereplő lehet, hiszen a hazaiak a slot elkapók ellen tragikusan gyengén védekeznek, Rogers pedig majdnem mindig slotból indul. Ráadásul Buster Skrine agyrázkódás miatt nem játszhat, így a Jets pluszba még el is veszítette a legjobb slot cornerét. Rogersnél elkapásokra és yardra is be lehet húzni az overt.

• Játékos fogadó yardjai - Chester Rogers 46.5 felett @ 1.83 bet365
    Carpeks likes this.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •