Oldal: 10 / 10 ElsőElső ... 8910
Eredmény: 91 - 95 (95) összesen
Like Tree31Likes

Téma: LuckyLuck - NFL játékos speciális tippek

Senior Member LuckyLuck avatara
    Idézet the12thman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én ezeket raktam:
    Bosa 1/1 @4,5( egy próbát megért)
    Williams 3,5 alatt 1,57
    Josh Allen 3,5 fölött 1,28
    Devin Wite 5,5 fölött 2,5
    Ed Oliver 8,5 fölött 5(ez nagy fogás :P)
    Dobhatsz egy pacsit Oaklandbe, mert Clelin Ferrell váratlan behúzásával csúszott Oliver a 9. helyig

Bosa-ra amúgy "egy próbát megér" címszóval azon az oddson sokan rárepültek, ezért is esett szerintem kezdésre az oddsa.

Akadtak azért szép számmal meglepetés pickek, de Olivert leszámítva a tutik ültek.
    the12thman likes this.

Drew Lock

A játékosbörze első napjának nagy vesztese egyértelműen Drew Lock, akibe egyik csapat sem szeretett bele annyira, hogy első körben elvigye. Az is igaz, hogy az idei draft nem az irányítókról szól, annak ellenére, hogy Kyler Murray lett az 1/1. Viszonylag kevés csapatnak kell(et) QB, a Giants kisebb meglepetésre Daniel Jones-ban látja a jövőt, míg Dwayne Haskins Washingtonba került.

Kinek kellhet Lock?

A draft előtt leginkább a Denverrel hozták szóba, hiszen ott Joe Flacco egyáltalán nem hosszútávú megoldás. A Broncos azonban Noah Fant személyében inkább egy értékes célpontot draftolt. Jones és Haskins a denveri választás előtt ment ki, így olyan nagyot nem rizikóztak Elwayék azzal, hogy Lockot bent hagyták a kalapban. Utánuk ugyanis olyan csapatok jöttek, ahol nincs irányítóprobléma - egyedül a Pats-től lehetett tartani, hogy Brady utódját keresve Lockra esik a választásuk, de azért ennek sem volt túl realitása.

Ami a második körös sorrendet illeti, a Denver 9.-nek választhat majd és ha látnak potenciált Lockban akkor nyugodtan elvihetik.

Van-e esély rá, hogy más csapjon le rá?

Viszonylag kicsi. Ugyanis az Oaklandet leszámítva a Denver előtt csak olyan csapatok választhatnak, ahol a QB kérdés megoldott. Igazából Oaklandben is úgy tűnik, hogy Derek Carr felé megvan a bizalom, más esetben a 3 első körös választásukból az egyik jó eséllyel irányítóra esett volna.

Szóval tényleg a Denver tűnik a legesélyesebb befutónak. Jól matekoztak és bent maradt Lock, így az első két körben két nagyon jó draftjuk lehet. Aztán az is benne van, hogy tévedek és fullra nem érdekli őket Lock, szimplán ezért nem választották ki.

Ha a Denver nem viszi el, akkor talán még Cincinnatiben köthet ki, bár ott is úgy tűnik, hogy az új stáb is Andy Daltonra épít.

Más csapatokba nem igazán tudom elképzelni, de Lock helyzetét amúgy Josh Rosen Arizonából való várható távozása is nehezíti.

Nekem megér egy kis pénzmagot az Unibet 3.00-as oddsa arra, hogy Lock Denverben köt ki.

Junior Member the12thman avatara
    Idézet LuckyLuck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Dobhatsz egy pacsit Oaklandbe, mert Clelin Ferrell váratlan behúzásával csúszott Oliver a 9. helyig

Bosa-ra amúgy "egy próbát megér" címszóval azon az oddson sokan rárepültek, ezért is esett szerintem kezdésre az oddsa.

Akadtak azért szép számmal meglepetés pickek, de Olivert leszámítva a tutik ültek.
    Chuckyra mindig lehet számítani

Drew Lock

Nekem megér egy kis pénzmagot az Unibet 3.00-as oddsa arra, hogy Lock Denverben köt ki.
    Sikerült jól sakkozni, igaz a Denver vitt még bele egy csavart. A 9. helyen vittek egy támadófalembert majd feltrédeltek a 10. helyre ott pedig Lockot vitték. Okos. Mint ahogyan az első körben is okosan választottak.

https://www.instagram.com/p/BwvPgKph5ii/

Junior Member the12thman avatara
    Sikerült jól sakkozni, igaz a Denver vitt még bele egy csavart. A 9. helyen vittek egy támadófalembert majd feltrédeltek a 10. helyre ott pedig Lockot vitték. Okos. Mint ahogyan az első körben is okosan választottak.

https://www.instagram.com/p/BwvPgKph5ii/
    Szép

Oldal: 10 / 10 ElsőElső ... 8910

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •