Oldal: 33 / 36 ElsőElső ... 233132333435 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 321 - 330 (354) összesen
Like Tree11Likes

Téma: Patrice Bergeron ice hockey tipps

Senior Member
    Holnapra kinéztem egy 0:1 hendit a Cszka meccsére az Admiral ellen. Egy Szka 0:1 hendit, a tegnapi cumit a Jaroszlavl ellen sok góllal kellene megtorolni, bent maradt pár gól, a Cserepovec kiváló partner lehet. Valamint gondolkozok egy Jaroszlavl meccsgyőztes témakörön, kezdik elkapni az elkapnivalót. Bár a Minszk ellen necces a dolog idegenben. Szóval inkább a 2 nagy hendijét favorizálom közel 2,00-es szorzóért.
    nemethpe likes this.

Senior Member
    Idézet Zozinho19 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A helyedben (és a felelősök helyében) inkább azon gondolkodnék el, hogy miért csak ő az, akit megtalál az olvasói közönség?!
    Sikerült kiguglizni vègül a Cooper tesztet?

Senior Member
    Idézet kowarski eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt vágom, de ez még idén kevés lesz szerintem. Sok fiatal van a csapatukban. Majd pár év múlva esetleg. Egy kész Rosztov ellen vékony lesz, persze lehet, hogy én vagyok vakon. Ezért van a fórum, eszmecserére, vélemény ütköztetésre.
    Szerintem lehet benne potenciál mindenkèpp!
    Azt nèztem az Odense-Metz meccsen nagyon egyforma oddsokat adnak 2-es odds körül mindegyik csapatra.
    Arb lehetősèg fenn áll.
    Ez az Odense is jo kèrdès milyen lesz a Bl-ben, a Moracsában kikaptak kezdèskènt, a Metz meg szètcsapta rendesen a Larvikot.

Senior Member
    A helyedben (és a felelősök helyében) inkább azon gondolkodnék el, hogy miért csak ő az, akit megtalál az olvasói közönség?!
    De engem nem érdekel. Nem akarom olvasni a nem ide való szarokat. Nem érdekel honnan szedi a tippjeit. Én ide ötletért járok, amivel vagy egyetértek, vagy kiröhögöm, vagy leszarom, vagy tovább gondolom. Nem érdekel honnan szedi, az se érdekel, hogy te honnan szeded és az se érdekeljen, hogy én honnan szedem, mert jelentősége NINCS. A cél mindannyiunk előtt egy: nyerni. Minden más mellébeszélés. Nem védem különösebben nemethpe-t, csak tele van a répám a hisztivel. Tiszta óvoda az egész. Szerinted az itteni tippmesterek az éj leple alatt álmodják meg a tippjeiket? Őket miért nem vonja felelősségre senki se, hogy honnan van a tipp? Mert NINCS jelentősége!

Senior Member
    De engem nem érdekel. Nem akarom olvasni a nem ide való szarokat. Nem érdekel honnan szedi a tippjeit. Én ide ötletért járok, amivel vagy egyetértek, vagy kiröhögöm, vagy leszarom, vagy tovább gondolom. Nem érdekel honnan szedi, az se érdekel, hogy te honnan szeded és az se érdekeljen, hogy én honnan szedem, mert jelentősége NINCS. A cél mindannyiunk előtt egy: nyerni. Minden más mellébeszélés. Nem védem különösebben nemethpe-t, csak tele van a répám a hisztivel. Tiszta óvoda az egész. Szerinted az itteni tippmesterek az éj leple alatt álmodják meg a tippjeiket? Őket miért nem vonja felelősségre senki se, hogy honnan van a tipp? Mert NINCS jelentősége!
    Azèrt is irtam a gyereknek, hogy a vörös maca kèrdezi a lottózóban, hogy honnan szedted a tippet? Nem!
    Viritja a lóvèt, azt csókolom(vagy nem)
    Ezek mögött amugy óvodások is állnak, jol gondolod.
    Mondjuk ezt a Fefe95 nevű gyereket ismerem más oldalrol, ő is az, èletkora meg egyèb alapján is.
    Ő leragadt az 1,05-ös tippeknèl, szèdül ha valaki már 1,50-es oddsot ír.

Senior Member Zozinho19 avatara
    Ha valami nem érdekel, akkor ne olvasd, görgess tovább! Nincs azzal gond, hogy valaki tippeket tesz közzé, akár sajátja, akár "schmittpalizta". A probléma azzal van, hogy minimális hozzáértés nincs a tippjei mögött, az indoklásai alapján. "eredmenyek.com" szinten osztja az észt, imitt-amott kiegészítve az érintett csapatok honlapjairól szedett infoval. Ráadásul -külön témákat nyitva szinte minden sportágnak- elönti ezzel a fórumot, tönkretéve az egészet.
    Meg kell nézni a többi naplót vezető olvasó vagy tippmester naplóját, van egy fővonal (sportág és/vagy stratégia) és egy-két apróság mellette legfeljebb, de olyan is akad, aki csak simán a tippjeit írta ki. Kapásból tudok 8-10 nicket, akik az utóbbi hetekben-hónapokban szinte eltűntek innen. Erős a gyanúm, hogy ebben "nemethpe" túlzott aktivitása is szerepet játszik.
    Persze lehet, hogy egy alomból jöttetek és te is értesz mindenhez (is). Csak akkor kérdem én, hogy miért nem ti e-mailezgettek és hagyjátok meg másoknak is a teret a tippjeik közzétételére, amelyekhez általában értelmes gondolatok is társulnak!?
    Remélem lesz hatása ennek a bejegyzésnek!!! (Persze, nem " Takuma Szato F1-es tippjei"-t várom )

Senior Member
    Holnapra kinéztem egy 0:1 hendit a Cszka meccsére az Admiral ellen. Egy Szka 0:1 hendit, a tegnapi cumit a Jaroszlavl ellen sok góllal kellene megtorolni, bent maradt pár gól, a Cserepovec kiváló partner lehet. Valamint gondolkozok egy Jaroszlavl meccsgyőztes témakörön, kezdik elkapni az elkapnivalót. Bár a Minszk ellen necces a dolog idegenben. Szóval inkább a 2 nagy hendijét favorizálom közel 2,00-es szorzóért.
    Loko Jaro megverte most zsinorban 2 korábbi Gagarin-kupa győztes csapatot, a Pètervárt, előtte a tatárokat.
    Jeka jo lehet, de annyira kicsi már az odds, hendivel kell. Uhh, 16 győzelem...
    Lassan közelitenek a Pètervár rekordjához.
    Kunlunhoz mit szólsz? 3-as odds, mèg x2-ben is jol fizet.
    Jol kezdett a Riga, de kezdenek megroggyani, 5 veresèg zsinorban.
    Ebelre, osztrákbol irtam tippeket holnapra, az egy jo bajnokság.
    Tán a Bolzanót, Salzot, Bècset irtam.
    Nèmetből tán az Ingolt meg a Kölnt.

Senior Member
    Ha valami nem érdekel, akkor ne olvasd, görgess tovább! Nincs azzal gond, hogy valaki tippeket tesz közzé, akár sajátja, akár "schmittpalizta". A probléma azzal van, hogy minimális hozzáértés nincs a tippjei mögött, az indoklásai alapján. "eredmenyek.com" szinten osztja az észt, imitt-amott kiegészítve az érintett csapatok honlapjairól szedett infoval. Ráadásul -külön témákat nyitva szinte minden sportágnak- elönti ezzel a fórumot, tönkretéve az egészet.
    Meg kell nézni a többi naplót vezető olvasó vagy tippmester naplóját, van egy fővonal (sportág és/vagy stratégia) és egy-két apróság mellette legfeljebb, de olyan is akad, aki csak simán a tippjeit írta ki. Kapásból tudok 8-10 nicket, akik az utóbbi hetekben-hónapokban szinte eltűntek innen. Erős a gyanúm, hogy ebben "nemethpe" túlzott aktivitása is szerepet játszik.
    Persze lehet, hogy egy alomból jöttetek és te is értesz mindenhez (is). Csak akkor kérdem én, hogy miért nem ti e-mailezgettek és hagyjátok meg másoknak is a teret a tippjeik közzétételére, amelyekhez általában értelmes gondolatok is társulnak!?
    Remélem lesz hatása ennek a bejegyzésnek!!! (Persze, nem " Takuma Szato F1-es tippjei"-t várom )
    Figyike, hanyagold szerintem az èn topicomba valo további beirkálást a jövőben!
    Ide az ir be, meg olyan sportágat, olyan elemzèst, meg olyan oddson, amit akar!

Senior Member
    Idézet nemethpe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kunlunhoz mit szólsz? 3-as odds, mèg x2-ben is jol fizet.
    Jol kezdett a Riga, de kezdenek megroggyani, 5 veresèg zsinorban.
    Ez a no bet kategória nálam. A Riga masszívan bukó szeriában van, na de ki ellen ha nem a kínaiak ellen? A kunlun nekem homály, nem tudom hova tenni őket. Bármi lehet. Nem láttam még őket játszani, a statjaikat se néztem.

Member
    Szerintem ebbe megegyezhetünk. Mi se ìrunk ebbe a topicba,ès Te se tedd ezt másèval. Mert a sok szennyel öntöd azokat el. Ìrsz napi szinten 4-5 tippet minden sportághoz. Aztán vagy be jön egy kettő maximum vagy nem ugye. De nehezen hiszem hogy ennyire èrtenèl mindenhez. Tartalom meg saját kútfőből való èrvelès egyik mögött sincs .csak mindegyik vègère az van oda ìrva "szerintem jó lehet" erre nem kellene annyira vergődni. Aztán rèszemről ennyi a sztori. Puszi pá.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •