Oldal: 30 / 36 ElsőElső ... 202829303132 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 291 - 300 (354) összesen
Like Tree11Likes

Téma: Patrice Bergeron ice hockey tipps

Senior Member
    Odense-Silkeborg
    Odense, Fyn, Dänemark, Hth Damen Ligaen, 8.round,csütörtök,19:30

A hazaiak hibátlanok eddig 7/7-et hoztak.
    Ugy gondolom azok is maradnak.
    51,5gól felett lesz, 1,65-ös odds ez.

Senior Member
    Idézet Pari201 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó kis under 5.0 (1.909)
    Jött is, szèp volt!

Senior Member
    Nhl-ből pèntekre tegnap lett irva a Sharks, Maple Leafs, Bolts.
    Ami mèg tetszik:Bászton.
    Pengs, itt a vendèg Golden Knights fővárosi 5-2-es veresèg után játszik b2b-et.
    Flo-rájda,ők az első meccsen az Amalie-ban az állami rangadon 42-15-re nyertèk a kapuralövèseket a Boltz ellen. Mègis csak 1 pontot szereztek.
    Ennek oka Vasziljevszkij volt, aki ihletett formában vèdett
    Itt most 2 pontot szerezhetnek.

Senior Member
    Real-Daru
    Wizink Center, Madrid, Spain, Euroliga, 1.round,21:00

Az Euroliga cimvèdője immár a Mavericksbe távozott Doncsics nèlkül indul neki megvèdeni a címèt.
    Eddig 5/5-öt hoztak, 2 meccset nyertek a Super Kupában,azzal bezsebeltèk azt, illetve 3-at a bajnokságban.
    A fèlholdasok egy meccset vivtak csupán,otthon kaptak ki a Gazitol.
    14,5pontos favoritnak vèlik az irodák itt a királyiakat.
    Ugy gondolom 160 pont felett lehet a meccsen, ez 1,57-es odds.

Senior Member
    Idézet nemethpe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Chicago Bulls-Indiana Pacers
    United Center, Chicago, Usa, Nba előszezon, csütörtök 02:00

A Bikák az eddigi 3 előszezonos meccsükön egyszer nyertek a Pels ellen, a Bucks ellen csúnyán kikaptak, legutobb pedig Charlotte-ban a Spectrum Centerben egy szorosabb, 6 pontos zako a szèpen èpülgető Hornets ellen.
    Támadásban ezen a legutolso meccsen nem volt igazábol gond, Zach Lavine 26pontig jutott, Boby Portisz 17 pont, 8 pattano, Jabari Parker 9 pont.
    Támadásban nincs Lauri Markanen.
    A gondok inkább vèdekezèsben voltak, sok könnyű pontot engedèlyeztek az ellenfèlek.
    Az Indynek egy veresège van itt az előszezonban, a Grizzlis ellen túlórában, nyertek a Rakèták ellen, legutobb pedig a megújult Cavsnèl.
    Victor Oladipo volt a vezèr legutobb, 23pont,9 pattano, a litván Domantasz Szabonisz 16pont,12pattano,a friss igazolás Tyreke Evans 14 pont, 4pattano ès a parádès előszezont produkálo Edmond Sumner is 14 ponttal jelentkezett itt.
    Yound es Cory Joseph nèlkül is klassz játèkkal arattak győzelmet.
    Nyerhetnek itt szerintem. Sima win 1,55-èrt van, esetleg hendi is belefèrhet.
    Ebbe az előszezonba kár volt belemenni, bár csak kávèpènzzel fogadgattam.
    Csábitotta az embert, kb.mint egy kamasznak azt mondani várd meg a sexxel a nyászèjszakát.
    Tavaly lekövettem az egèsz Nba-t, azt tudom mondani tapasztalatok alapján, hogy mèg a bajnokság elejèn is èrdemes kivárni, mig kirajzolodnak az erőviszonyok.
    Kb. ugy januártol egèszen április közepèig nagyon jo szerintem, tavaly abban az időszakban hülyère nyertem magam.
    Ott már nagy meglepik nincsenek, kirajzolodik szèpen mely csapatok mennek a play offra, s melyek a tankversenybe.

Senior Member
    Itt a hoki kapcsán amiben látok potenciált, tavaly már probálgattam mindenfèle bajnokságbol(europaiak is), hogy 2 karró különbsèg a 2 csapat között, tehát adott csapatot - 1,5-ről nyeretni.
    Ez olyan 2-es alapodds esetèn 3-as odds körül van.
    1,5-1,6-os odds esetèn meg 2-es odds körül.
    Èrdemes inkább a 3 körüli oddsokkal operálni, kevesebb tètet kell emelni.
    Kedden a Dallas volt a gondolatom - 1,5-ről,ez 2,90-es oddson volt, meg is pakoltam a Pronál. Nem jött be.
    Tegnap meg a bajnok Caps volt a gondolatom, őket nem tettem.
    Ők nyertek is 5-2-re,jött volna, kerek 3-as oddson
    Szerintem akiket irtam csapatokat, ott benne lehet a 2 karró különbsèg.
    Sharks parádèzott legutobb, Maple Leafs-ben is benne van a Vörös Szárnyaknál.
    Bár aztán szeritem nem fognak ők minden meccsen nyerni, kb azt csinálják,mint anno Puszkászèk, vèdelem nincs, csak többet lőnek az ellenfelet.
    Túldobják őket kosaras nyelven szólva.
    Taliznak egy komoly vèdelemmel bajok lesznek.

Senior Member
    Cska-Barca
    Cska Universal Sport Hall, Moszkva, Russia, Euroliga, 1.round,19:00

Nincs Final Four Cska nèlkül,az elmúlt 17 szezonbol 15-ször ott voltak. Igaz csak 3-szor nyertek(vègső sikerük idèn 3-as oddson)
    Az amugy is bivalyerős keret tovább erősödött, Daniel Hackett jött, aki kèpes 10pontot is átlagolni ès kèpes lehet terheket levenni a perimètervèdekezèsben Europa legjobb dobohátvèdpáros, a Nando de Colo, Sergio Rodrigues vállárol.
    2 Nba-t is megjárt magasember is jött a csapathoz, a Wisconsini Szarvasoktol Joel Bolomboy, Alex Peters pedig a Sunsban játszott, használhato a perimèteren is, elsősorban kiscsatárkènt. Hines itt mondjuk ezáltal több pihenèsi lehetősèghez juthat.
    Vèdekezès kulcs lehet a csapatnál, Hackett nagy erőssèg lehet itt a perimèteren magasságával ès adresszivitásával.
    Fontos láncszem lesz az amcsi Will Clyburn, aki mind pontszerzèsben, mind a pattanóknál a festèkben jó.
    A Colo-Rodrigues páros tavaly letudta első közös szezonját letudta, összeszokhattak.
    A Real ugye gyengült Doncsics távozásával, ő lett az Euroliga Mvp-je. Bár mondhatni Sergio Llull uj igazoláas volt, aki súlyos sèrülès miatt kihagyta a komplett tavalyi szezont. Ő lehet a Wizink Centerben az uj vezèr.
    A Real vègső sikere 5-ös oddson(a Cska-t èrdemes probálni)
    A Barca elleni meccsen 1,20 körüli alapodds van az oroszokra, a hendi 9,5-re van húzva.
    A Barca jo kezdès után visszaesett, legutobb otthon kaptak ki az Andorrátol.
    6 ponttal szerintem nyerhet a Cska, ez kerek 1,50-es odds èv napjainál.

Junior Member
    Remek előzetes felvezetés Saját gondolatok?

Senior Member
    Idézet Futballman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Èppen most olvastad!

Senior Member
    Idézet Futballman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szokta egyèbkènt kèrdezni tőled a vörös maca a lottózóban, mikor fizeti a nyeremènyt, hogy saját gondolat, vagy a Lipótmezei Elmegyógyon ajánlották a tippet?

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •