Oldal: 3 / 36 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (354) összesen
Like Tree11Likes

Téma: Patrice Bergeron ice hockey tipps

Senior Member
    Flensburg Handewitt-Ludwigshafen
    Flensz Arèna, 19:00,Bundesliga, Germany, 19:00

Machulla tavaly az első èvèben vezetőedzőkènt bajnoki címig vitte a legèszakibb nèmet csapatot, igy az ő szereplèsüket különleges figyelem övezi.
    6új játèkos èrkezett a csapathoz, igy egy új csapat èpitèsèt kezdte meg.
    A felkèszülèsi meccseken augusztusban azèrt voltak bajok, dán csapatokkal meccseltek, ahol kikaptak a Gog-től ès a Holsterbrotol is, majd az első tètmeccsen elbukták a Löwen ellen a Szuperkupa meccset is.
    A bajnokságot viszont jol kezdtèk, nyertek Mindenben, vertèk otthon a Frisch auf Göppingen csapatát, parádès vèdekezèst prezentálva(csak 15 kapott gól engedèlyeztek)
    Majd legutobb 2 rangadó várt rájuk.
    Nyertek Berlinben ès vertèk otthon 1 góllal a Thw-t az èszaki rangadón.
    Ugy gondolom 54,5 felett fog itt a 2 csapat termelni.
    Ez 1,58-as odds.

Senior Member Noemail avatara
    A dan nokre nem nagyon erdemes rakni vagy max meglepit. Ők bkitol kepesek kikapni/megverni es kepesek 32 golos meccsre, de akar 65-re. Szerintem a legkiszamithatatlanabb noi liga.
    boby10 likes this.

Senior Member
    Idézet Noemail eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A dan nokre nem nagyon erdemes rakni vagy max meglepit. Ők bkitol kepesek kikapni/megverni es kepesek 32 golos meccsre, de akar 65-re. Szerintem a legkiszamithatatlanabb noi liga.
    Am, nincs a dán nőivel szerintem semmi gond.
    Most ez a Herning Ikast elment 1 góllal, nem gáz..
    Kicsit leirtam őket, lehet mègsem kellett volna.

Senior Member
    Nordsjaelland-Lemvig
    Helsinge, Dänemark, Herre Handboldligaen, 4.round,18:00

A vendègek friss feljuto csapat a Ringsted csapatával egyetemben. (ők lettek a 2.ak a másodosztályban)
    Egyelőre ugy nèz ki egyik csapat sem tudta mèg felvenni az első osztály ritmusát.
    A Lemvig mondjuk a nyitányon otthon tudott egy pontot csipni a Kolding ellen, de utána a Sønderjysske ès legutobb egy Skanderborg elleni otthoni veresèg követte.
    A hazai Nordsjaelland tavaly 7.lett az alapszakaszban, igy play offba jutott, ott viszont már nem tudott maradandót alkotni.
    Nyertek a kupában a Sydhavnsøerne ellen, idegenben csíptek egy pontot a tavalyi döntős Silke ellen, mig legutobb otthon csupán egyetlen góllal kaptak ki az edig hibátlan, 4/4-et hozó ès listavezető Holsterbro alakulatátol.
    Szerintem nyerhetnek itt a hazaiak.
    -2,5 Nordsjaelland 1,65

Senior Member
    Vityaz Podolszk-Jokerit Helsinki
    Ice Palace, Podolszk, Russia, Khl, 5.round,18:30

Ismèt a finn Jokerit meccse, mellyel eddig 4/3-szor nyertem.
    Legutobb Pètervárott kihagytam a meccsüket, az azèrt kicsit húzós meccs volt, el is vesztettèk ott a veretlensègüket, igaz csak szètlövèsben, a rendes játèkidőben 3-3-al ott is pontot tudtak szerezni.
    9pontjukkal vezetik is a Nyugati Konferenciát.
    Ha ki tudták pihenni a kemèny Pètervári csata fáradalmait, jók lehetnek itt tán.
    Meccsgyőztes Jokerit:1,60

Senior Member
    Südtirol Bolzano-Graz
    Eiswelle, Bolzano, Italy, Ebel, 1.round

Az olasz alakulat jókora meglepetèst prezentált a tavalyi èvben, hogy meg tudta nyerni a bajnokságot, az elődöntőben a bècsi Capitalst, a döntőben pedig a dúsgazdag, a Redbull konszern kötelèkèbe tartozó Salzburgot verve.
    Útjára indul tehát a korong ezen a pènteken az osztrák bázisu ligában, de eldördül a startpisztoly a cseheknèl, a finneknèl, de a nèmeteknèl, dánoknál is, igazi nagyüzem indul be ma estètől.
    Az olaszok a felkèszülès jegyèben augusztus vègèn-szeptember elejèn 4 kemèny Bl meccset is vivtak, amibol 3-szor nyerni tudtak.
    Oda-vissza játszottak a svèd Skellefteával ès a finn Helsinkivel.
    (nem gyenge csapatok)
    A Grazi felkèszülèsi meccsek viszont igencsak felemásra sikeredtek.
    Nyerhet szerintem itt a Bolzano.
    Odds:1,61

Senior Member
    Salzburg-Klagenfurt
    Eisarena Salzburg, Ebel, 1.round,19:15

Teritèken a tavalyi ezüstèrmes nyitomeccse is.
    Ők is 4 Bl meccsel edződtek a bajnoki nyitányra, a Bolzanohoz hasonloan, ők is ebből 3 meccset nyerni tudtak.
    Oda-vissza verni tudták a walesi Cardiff csapatát(ők nem túl erős csapat), a svèd bajnok Vaxjø ellen pedig otthon szoros, 4-3-as csatában nyerni tudtak, idegenben 5-2-re kikaptak.
    Szerintem jo esèlyeik lehetnek nekik is itt a nyitányon,az ellen a Klagen ellen, melynek felkèszülèsi meccsei nem sikerültek túlságosan eredmènyesre.
    Odds:1,85

Senior Member
    Plzen-Liberec
    Home Monitoring Arèna, Plzen, Chechien, 1.round,17:30

A Nyugat-csehországi Plzen tavaly megnyerte az alapszakaszt, ugy ment play offba, ott viszont az elődöntőben elvèrzett a Kometal Brno ellen.
    Ők is kemèny Bl meccsekkel kèszültek a bajnoki nyitányra,4/4-et nyertek, a svájci Lugánot illetve a finn Jyp alakulatát oda-vissza vertèk, melyek nem gyenge csapatok.
    Ugy gondolom nyerhetnek itt.
    Meccsgyőztes Plzen:1,60

Senior Member
    Kärpät Oulu-Kalpa
    Oulun Energy Arèna, Oulu, Finnland, 1.round,szombat,16:00

A Kärpät tavasszal a bajnoki finálèban le tudta győzni a Tappara csapatát, igy ők a regnálo bajnokok.
    Bl meccsekkel kèszültek az új idènyre, 4-ből 3-szor nyerni is tudtak, a francia Rouent oda-vissza vertèk, mig a nèmet Nürnberg csapatát otthon, idegenben tőlük kikaptak.
    A magyar játèkost is felvonultato Kalpa 6.helyen jutott be tavaly a play offba, ott azonban kiestek a kèsőbbi döntős Tappara ellen.
    Szerintem itt nyerhet a jo formában lèvő hazai csapat.
    Rendes játèkidős siker 1,83
    Meccsgyőztes 1,52

Senior Member
    Metallurg Magnyit-Traktor
    Arena Magnyit, Magnyitogorszk, Russia, Khl, 6.round,szombat,14:00

A hazaiaknak volt 2 hazai kisiklása sorozatban, kikaptak a Cska-tol(ami voltakèppen vállalhato veresèg volt, hisz rangado), illetve utána kikaptak a Rigátol is ,ami váratlan pofon volt.
    Nyertèk viszont utána a kinai Kunlun elleni otthoni meccset, illetve legutobb 2 idegenbeli meccset is hozni tudtak, èppen mostani aktuális ellenfelük a, Traktor Cseljabinszk otthonábol túlórában,illetve nyerni tudtak a remekül startoló, ám de pályagondok miatt nem otthon játszo Omszk otthonában egy góllal.
    A Traktor viszont a Magnyit elleni hazai veresèg után a Jeka ellen is egy súlyos 1-4-es veresègbe szaladt bele.
    Esèlyesebbnek èrzem itt a Metallurgot, meccsgyőztes opcioban.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •