Oldal: 2 / 36 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (354) összesen
Like Tree11Likes

Téma: Patrice Bergeron ice hockey tipps

Senior Member Noemail avatara
    Sok sikert!
    Erdemes lenne kevesebb ligara fókuszálni es akkor nagyobb eredmenyesseg varhato szerintem. Regen en is probaltam a magyar, dan, nemet, norveg, roman es orosz noi ligat kovetni a nemzetkozi meccseken tul, de lehetetlen munka mellett.

Senior Member
    Idézet Noemail eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sok sikert!
    Erdemes lenne kevesebb ligara fókuszálni es akkor nagyobb eredmenyesseg varhato szerintem. Regen en is probaltam a magyar, dan, nemet, norveg, roman es orosz noi ligat kovetni a nemzetkozi meccseken tul, de lehetetlen munka mellett.
    Köszi.

Senior Member
    Idézet Noemail eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sok sikert!
    Háát, nem tudom nekem is mikor mennyi időm lesz.
    Orosz meg a románt nem ismerem.
    Meg nem is akarom ismerni.
    Ha gondolod meg időd engedi, ird be nyugodtan a tippjeid, gondolataid.

Senior Member Noemail avatara
    Köszi, de fórumon mar nem vagyok túl aktív. A nagy irodakban megjátszható mérkőzés előtti tippjeim meg Login követhetők.

Senior Member
    Gog-Silkeborg
    Gudme, Danemark, 19:30, Herre Handboldligaen, 4.round

A tavalyi alapszakasz 2.ès 3.helyezettje csap össze ezen a meccsen.
    A Gudme egèsz jo felkèszülèsi meccseken van túl,csupán az ukrán Zaporozsnye csapatátol kaptak ki, megvertèk többek közt a nèmet topcsapat Flensburgot is.
    Nyertek a kupában, majd a bajnokságot a tavalyi bajnok Skjern elleni hazai 1 gólos sikerrel kezdtèk, amit a Ribe ès a Mørs elleni idegenbeli siker követett.
    A tavalyi döntős Silke már nem kezdett ilyen jol, ők legutobb 4-el kaptak ki otthon a bajnoktol, annak előtte nehezen, 1 góllal vertèk idegenben a Ribe csapatát, otthon pedig ikszeltek a Nordsjaellanddal.
    Ugy gondolom ezt a hazaiak behúzhatják.
    Odds:1,65

Senior Member
    Szia Péter,
    A kutyafáját, nem sok hiányzott! De látom a tenisz, az amerikai kosár, a jégkorong, a baseball és az amerikai foci mellett értesz ehhez is. Érdekelne a meglátásod a Löwen-Barcelona meccsel kapcsolatban.

Senior Member
    Idézet malacbef?tt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Péter,
    A kutyafáját, nem sok hiányzott! De látom a tenisz, az amerikai kosár, a jégkorong, a baseball és az amerikai foci mellett értesz ehhez is. Érdekelne a meglátásod a Löwen-Barcelona meccsel kapcsolatban.
    Ja, hát necces meccs volt, visszanèzed tavalyi 2-3.helyezett.
    Ott a Nosztredamusz, megkèrdezed azt.
    Èpp most irja Tapu facen, hogy akar valami újfajta blogot, mert hányingere van saját oldalátol..
    Persze hogy èrtek kèzihez is, közèpsuliban játszottam, csomó Etos abbol a sulibol valo, ahova jártam.
    Csak már tavaly sem volt kedvem a Lajához beirkálni a tippeket.
    Arra a meccsre, amit irtál lövèsem sincs.
    Bl nyitány, meg az oddsok is nagyon egybe vannak.
    Bármi lehet ott.

Senior Member
    Idézet malacbef?tt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Péter,
    Az, hogy èrtek valamihez is, az igen nagy túlzás.
    Inkább kipróbálgattam az összes sportágat, hogy melyik hogyan jön be.
    Tapasztalat az, hogy nehèz mindegyikkel nyerni.
    Lehet plusszban lenni, de nagyon nem egyszerű.
    Rengeteg órát kell vele foglalkozni, akkor meg már elszivja az ember normál èletèt a dolog, ami megint nem jó.

Senior Member
    Herning-Ikast-Copenhagen
    Hth Damenhandboldligaen, Herning, Dänemark, 5.round,19:00

Szó volt róla múltkor, hogy legnagyobb klasszisuk, Veronika Kristiansen Rába partra való költözèsèvel azèrt jelentősen gyengült az ex Midtjylland alakulata.
    Felvettèk az Ikast nevet, amellyel mèg règen szerepeltek, pèldául 2002-ben pont a, Győr ellen Ehf kupát nyert a Bording.
    Ugy nèz ki, hogy nem lesznek ők már dominánsok sem Dániában,sem a Bl-ben(utobbi sorozatban azèrt mindig volt reális esèlyük a Final Fourra, több alkalommal be is jutottak)
    Dániában talán az Odense ès a Koppenhága lehet hosszu távon jo, előbbi alakulatnál Pytlick neve azèrt garancia a jo szereplèsre.
    Sőt, nemzetközi szinten ha Norvègiát is ide vesszük, jelentős hatalmi átrendeződèsek lehetnek a Skandináv règioban, a Larvik is súlytalan már èvek óta.
    Összessègèben talán a Vipers lehet az, akik tudnak majd dominálni abbol a règiobol nemtetközileg is.
    Visszakanyarodva a mai meccshez, a hazaiak eddig 2-szer nyertek:Randers es Aarhus, 2-szer kikaptak:Odense es Esbjerg.
    Utobbi 2 vereseg is mutatja szerintem, hogy a nagyokkal nem fognak tudni ők pariban lenni majd(meglátjuk)
    A vendèg fővárosi alakulatnak 3 sikere van eddig ès 1 veresège az Odensètől.
    Illetve a kupában is nyertek 2 meccset, az Esbjerg ès a Rindkøbing ellen.
    Szerintem ezen a meccsen esèlyesebbek lehetnek idegenben is.
    Odds:1,75

Senior Member
    Ribe Esbjerg-Aalborg
    Esbjerg, Blue Water Dokken Arena, Dänemark, 19:30,Herre Handboldligaen, 4.round

A tavalyi 4.helyezett Aalborg jol kezdett, hisz nyertek a kupában a Nyborg ellen ès a bajnokságban is 2 győzelmük van, nyertek a Sønderjysske es a Skanderborg ellen.
    A Ribe egy idegenbeli Mørs elleni sikerrel kezdett a bajnokságban, azonban ezt 2 veresèg, Silkeborg ès legutobb Holsterbro követte.
    Utobbi elèg súlyos volt, 10gólos zako.
    Itt az Aalborgot idegenben esèlyesebbnek vèlem.
    Odds:1,75

Oldal: 2 / 36 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •