Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (53) összesen
Like Tree3Likes

Téma: Pontos végeredmény fogadás

Member
    Nem beleugatni akarok, vagy okoskodni, csak erdekel, hogy ez a strategia nyereseges tud lenni neked hosszutavon? Csak mert ugy latom statisztika alapon fogadsz, ami szamomra nem igazan ertelmezheto, hiszen a bukmekerek is a statsztika alapjan lovik be az oddszokat, raadasul beepitik a marzsukat is, tehat alapjaraton elkepzelhetetlen, hogy ezzel penzt lehet keresni. De erdekelne a velemenyed.

Member
    Idézet theodoro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem beleugatni akarok, vagy okoskodni, csak erdekel, hogy ez a strategia nyereseges tud lenni neked hosszutavon? Csak mert ugy latom statisztika alapon fogadsz, ami szamomra nem igazan ertelmezheto, hiszen a bukmekerek is a statsztika alapjan lovik be az oddszokat, raadasul beepitik a marzsukat is, tehat alapjaraton elkepzelhetetlen, hogy ezzel penzt lehet keresni. De erdekelne a velemenyed.
    Az elején voltak jó eredményeim (PL.: 6db 2:1-es végeredményből 3 jött, egy 0:0, pénz visszajár), mostanában nem nagyon jön.
    Én inkább a régen előfordult végeredményre fogadok, amelyek általában sokszor fordulnak elő.
    Ha valami nem jön, ott kell hagyni, esetleg később visszatérni. Tavasszal elkezdtem rakni a PSV-t és a Laziot hazai 3:1-es végeredményre, a PSV jött, a Laziot 4-5 fogadás után abbahagytam azóta sem nyert a bajnokságban 3:1-re otthol, utoljára 2017. Márciusában nyert hazai pályán ilyen arányban. Nagy számok törvénye alapján lassan jönnie kell! Még 16 hazai meccse lesz ebben a bajnokságban, ha mindre rakok azonos tétet, akkor ha egyszer jön ez az eredmény akkor buktam valamennyit, ha kétszer, akkor nyertem.
    Összeségében pluszban vagyok vele.

Member
    NÉMETORSZÁG: Bundesliga
    Nagyn kevés a 2:1-es végeremény.
    Hazai pályán 4 alkalommal forduét elő, 3-szor a 3. forulóban-
    2:1-es vendég gyúzelem 2db van eddig, az első és 2. fordulóból.
    Ma a maradék 5 meccset játszák az 5- fordulóból.
    3:1-es végeredmény volt hazai és vendég is az 5. (mostani) fordulóban
    Düsseldorf--Leverkusen:
    Düsseldorf: Kapott ki és nyert is 2:1-re, 4 rúgott és kapott gólja van.
    A Leverkusennek fel kelene ébredni (Ezt mondtam tegnap a Schalke 04 -re is, nem ébredt), az első 3 meccsét elveszítette, a 4. meccsen győzött és az EL-ben is hozta a kötelezőt, igaz nehezen. Mindössze 3 gólt rúgott a 4 meccsen. Én úgy gondolom, hogy a vendégek nyernek.
    Borussia Dortmund--Nürnberg:
    Számomra egyertelműen hazai, a Dortmund mindkét hazai meccsét megnyerte 3:1 és 4:1-re, ma remélem szintén kap eg gólt és nem rúg sokat.
    Mainz--Wolfsburg:
    Mindkét cspatnak két győzelme, 1 döntetlenje és egy veresége van. A vereséget mindketten az utolső fordulóban szedték össze.
    Nem tudom megmondani melyik csapat ner, lehet akár X is.

Mönchengladbach--Frankfurt
    A fogadóirodák hazai győzelmet várnak inkább.
    RB Leipzig--VfB Stuttgart
    Egyik csapatnak sem indult jól a bajnokság, a lipcseiek kikaptak az EL-ben is hazai pályán a Salzburgtól.
    A VfB Stuttgartnak még nincs győzelme.
    A fogadóirodák hazai győzelmet várnak inkább, de szerintem a Leipzig játéka sem meggyőző, nyerhet mindkét csapat.

Ezt fogadtam meg 2-es és 5-öt kötésben.
    (5-ös kötésben nem nagy esély van rá, de ha a legkisebb szorzók jönnek akkor is 46673,5-ös szorzó, az 50Ft-al is jó pénz lenne. Ha sajnálom rá a 800Ft-t és bejönne véletlenül, akkor idegrohamot kapnák.)

Csatolt képek Csatolt képek

Member
    SPANYOLORSZÁG: LaLiga
    6. fordulóból játszanak ma 4 meccset.
    Az eddig lejátszottmeccseken még nem fordult elő a 3:1-es és a 4:0-ás győzelem sem haziban sem vendégben.
    Ma a Barcelona vagy a real nyerhet ilyen arányban?
    A Legenes 4:1-re kapott ki a Realtól, ma Barca lesz a vendége
    Sevilla a Realt fogadja, a Vendégek 2 alkalommal nyertek már 4:1-re, ma jöhet a 3:1, vagy a 4:0, a hazaiaknak annyira azért nem megy most.
    A Valencia még nem nyert ebben a bajnokságban, mindössze 3 gólt rúgtak az 5 fordulóban és a 15. helyen állnak. Ma nyerhetnek a 6. helyen álló Celta Vigo ellen hazai pályán 3:1-re, vagy 4:0-ra a kevés góljuk és a helyezésük ellenére?
    A Athletic Bilbao--Villarreal meccset kihagynám ebből a körből.

Azonos téttel megrakom mindhárom meccset mindkét végeredményre.

Member
    Idézet hmsi111 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    NÉMETORSZÁG: Bundesliga
    Nagyn kevés a 2:1-es végeremény.
    Hazai pályán 4 alkalommal forduét elő, 3-szor a 3. forulóban-
    2:1-es vendég gyúzelem 2db van eddig, az első és 2. fordulóból.
    Ma a maradék 5 meccset játszák az 5- fordulóból.
    3:1-es végeredmény volt hazai és vendég is az 5. (mostani) fordulóban
    Düsseldorf--Leverkusen:
    Düsseldorf: Kapott ki és nyert is 2:1-re, 4 rúgott és kapott gólja van.
    A Leverkusennek fel kelene ébredni (Ezt mondtam tegnap a Schalke 04 -re is, nem ébredt), az első 3 meccsét elveszítette, a 4. meccsen győzött és az EL-ben is hozta a kötelezőt, igaz nehezen. Mindössze 3 gólt rúgott a 4 meccsen. Én úgy gondolom, hogy a vendégek nyernek.
    Borussia Dortmund--Nürnberg:
    Számomra egyertelműen hazai, a Dortmund mindkét hazai meccsét megnyerte 3:1 és 4:1-re, ma remélem szintén kap eg gólt és nem rúg sokat.
    Mainz--Wolfsburg:
    Mindkét cspatnak két győzelme, 1 döntetlenje és egy veresége van. A vereséget mindketten az utolső fordulóban szedték össze.
    Nem tudom megmondani melyik csapat ner, lehet akár X is.

Mönchengladbach--Frankfurt
    A fogadóirodák hazai győzelmet várnak inkább.
    RB Leipzig--VfB Stuttgart
    Egyik csapatnak sem indult jól a bajnokság, a lipcseiek kikaptak az EL-ben is hazai pályán a Salzburgtól.
    A VfB Stuttgartnak még nincs győzelme.
    A fogadóirodák hazai győzelmet várnak inkább, de szerintem a Leipzig játéka sem meggyőző, nyerhet mindkét csapat.

Ezt fogadtam meg 2-es és 5-öt kötésben.
    (5-ös kötésben nem nagy esély van rá, de ha a legkisebb szorzók jönnek akkor is 46673,5-ös szorzó, az 50Ft-al is jó pénz lenne. Ha sajnálom rá a 800Ft-t és bejönne véletlenül, akkor idegrohamot kapnák.)

Sajnos csak egy jött és egy meccsen mindkét tippnél a pénz visszajár mindkét tippnél, így 850FT jött vissza a 2400Ft-ból.
    Utoljára módosítva: hmsi111 által: 2018.09.27 15:44

Member
    Idézet hmsi111 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    SPANYOLORSZÁG: LaLiga
    6. fordulóból játszanak ma 4 meccset.
    Az eddig lejátszottmeccseken még nem fordult elő a 3:1-es és a 4:0-ás győzelem sem haziban sem vendégben.
    Ma a Barcelona vagy a real nyerhet ilyen arányban?
    A Legenes 4:1-re kapott ki a Realtól, ma Barca lesz a vendége
    Sevilla a Realt fogadja, a Vendégek 2 alkalommal nyertek már 4:1-re, ma jöhet a 3:1, vagy a 4:0, a hazaiaknak annyira azért nem megy most.
    A Valencia még nem nyert ebben a bajnokságban, mindössze 3 gólt rúgtak az 5 fordulóban és a 15. helyen állnak. Ma nyerhetnek a 6. helyen álló Celta Vigo ellen hazai pályán 3:1-re, vagy 4:0-ra a kevés góljuk és a helyezésük ellenére?
    A Athletic Bilbao--Villarreal meccset kihagynám ebből a körből.

Azonos téttel megrakom mindhárom meccset mindkét végeredményre.
    Erről nem szeretnék beszélni, nagyon rossz tippek voltak!

Member
    Olasz A
    Ez ugyan nem pontos végeredmény de statisztika!
    A 6. fordulóban eddig 8 csapat nem tudott gólt rúgni, mára két meccs maradt.
    Spal
    Sassuolo
    7. és 5. helyen állnak 9 és 10 ponttal.
    A Spal 4 gólt kapott és 4 gólt rúgott eddig, de a hazai két meccsén 2, illetve 1 gólt szerzett és mindkettőt megnyerte.
    A Sassuolo 12 gólt rúgott és 8-t kapott az eddigi 5 fordulóban, idegenben a Juventusnak is rúgott 1-t, a Cagliarinak 2-t, igaz egyik meccset sem nyerte meg.
    Empoli
    AC Milan
    Az Empoli az 5 meccsen 4 gólt rúgott és 4-t is kapott, hazai pályán 2:0-ra nyert A Cagliari ellen és 1:0-ra kikapott a Laziotól.
    Milan: Az eddig lejátszott 4 meccsén 7 gólt rúgott és annyit is kapott. Vendégként a
    Cagliari ellen 1:1, de 2 gólt rúgott Nápolyban is, igaz kikapott 3:2-re.

Mind a 4 csapat rúg gólt, a Milan meccset esetleg 2,5 felett és vendégbe.

Member
    BL:

A tavalyi (2017-2018) csoportkörökben az 1:1-es végeredmény fordult elő legtöbbször (13), az idén még csak egyszer volt.
    Ma az AEK-- Benfica és a Lyon Sahtar meccsen várom ezt a végeredményt.
    2:1-es vendég győzelem 10 alkalommal fordult elő tavaly, az idén is volt már kétszer.
    Vendég győzelmet a Citytől és a REAL-tól várok. (A REAL-ból hiányozni fog Bale, Isco, Marcelo és S Ramos. Nyerni fognak, de nem nagy arányban.)
    3:0-ás hazai győzelem 11volt tavaly, az idén is volt már 3.
    Tavaly a Bayern mindhárom hazai meccsén 3 gólt rúgott.
    3:1 8 alkalommal volt tavaly, az idén még nem fordult elő. A MU hazai pályán utoljára Sunderland
    ellen nyert 3:1-re 2016. Decemberében.

2:0 tavaly 7 volt, az idén még egy se, a két olasz csapattól várom ezt a végeredményt.

Én 1-es és kettes kötésben rakom és persze egyben 50Ft-al.

Member
    Idézet theodoro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyébként lehet "beleugatni". Szívesen fogadom a véleményeket, az lehet negatív is, indoklással, kulturált megfogalmazásban.
    Ha valakinek van megérzése, esetleg indokolt tippje pontos végeredményre, szívesen fogadom, nekem is segíthet és a többieknek is.

Tudom ez egy napló, de nem fogok megsérdődi azért, ha valaki kiír egy pontos végeredmény tippet ide.

Member
    Az EL első fordulójában nem született 3:0-ás hazi és vendég győzelem sem.

Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •