Szavazás eredménye: Single vagy a fent említett stratégia?

Szavazók
15. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Single

14 93,33%
  • Stratégia

1 6,67%
Oldal: 1 / 25 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (242) összesen
Like Tree130Likes

Téma: Luck or knowledge? Hogyan legyünk sikeres sportfogadók?

RA7
    RA7 nem elérhető
    Senior Member RA7 avatara

Luck or knowledge? Hogyan legyünk sikeres sportfogadók?

Először had említsem meg blogként szerettem volna indítani, de valami hiba okán nem sikerül bejegyzést közzé tennem, sikertelen mentést ír, így amíg nem rendeződik addig itt indul a "blog".

Hogyan éljünk meg kedvenc hobbinkból?

Ez az a kérdés amit mindenki tudni szeretne. Mindenki azt hiszi a jó megérzések, jó tippek által ebből fog megélni, de ez nem ilyen egyszerű. Ha így lenne mindenki ebből élne. Személy szerint nem ismerek ilyen személyt aki ebből élne. Rengeteg dologtól függ hogy sikeresek leszünk vagy sem. Milyen bankroll-menedzsmentet választunk, milyen tőke áll rendelkezésünkre, milyen típusú fogadók vagyunk, a stratégiánktól, mennyi időt szánunk a tippekre. Ezek mind döntő faktorok.

Eddigi rövid sportfogadói múltam során a megérzéseimre és az érzelmekre hagyatkoztam, valamint rengeteg sportágból válogattam. Ezeket mind ki kell zárni ha sikeresek akarunk lenni.

Közeledik a Világbajnokság amit mindannyian várunk, kivéve asszonyaink. :=)

Kevés idő áll rendelkezésemre de ez idő tájt szeretném tisztázni milyen típusú fogadó legyek? Van benne lehetőség számomra vagy nincs? Lehetek profi vagy maradok hobbi fogadó?

Tapasztalataim:
    Jó szériát követ, rossz. Kombinációval csak veszíteni lehet. Szűkíteni kell a sportágakat. A megérzések, érzelmek mentén haladtam eddig, jó és rossz széria után nullán állok nagyjából. Tiszta lappal kezdhetek bele de változtatnom kell.

Miként vágjak bele?
    Kezdésként bankroll-menedzsment meghatározásaként azt a verzióját választottam amiben ha elérem vagy elvesztem tőkém 25 %-át újra számolom. Ezt találtam a legbiztonságosabbnak.

1 egység/meccs vagy skála módszer?
    Skála módszerhez úgy gondolom több idő kell mire megtudjuk állapítani tippjeink erősségét így marad az első verzió.

Sok vagy kevés?
    Sok meccsel sokat lehet nyerni de sokat is veszíthetünk egy nap leforgása alatt, kevés meccsel keveset de biztonságosabb. Úgy gondolom napi 2-3 meccs az ideális amivel elkezdem.

Stratégiám:Single vagy egyéb stratégia?
    Martingale módszer meg egyéb baromságok kizárva. Single módra esküszik mindenki. Mindenképpen ebben kell keresni a lehetőséget, azonban felkeltette figyelmem egy alábbi lehetőség:

A lényeg: olyan kombi szelvényeket fogunk játszani, amiken 2 meccs lesz. 10 ilyen szelvényből elég ha 1 nyertes lesz, és máris profitálunk. Nem szabad több meccses szelvényt kreálni, mert azokkal kaszálnak a fogadóirodák. Előre meghatározott profitot szeretnénk nyerni adott napon. Ha jön nulláról kezdjük, ha veszítünk a következő nap az adott profitot és a veszteséget szeretnénk megnyerni.

Ö = (V+P)/((Odds1*odds2)-1)

Ö: összeg amit fel kell tenned
    V: eddigi össz veszteséged
    P: előirányzott profitod
    Odds1: első meccsed szorzója
    Odds2: második meccsed szorzója

Utaltam rá a kombinációval csak veszteni lehet, így ez is veszélyesnek tűnik, de jól is hangzik. Egy győztes kombinációval mindent megnyerhetünk de egyszerre sokat kockáztathatunk. Rossz széria után körömrágva feltenni a tökénk utolsó centjeit nem a legkecsegtetőbb. Kockáztatni pár forintért mindent? Mit gondoltok?

Szívesen fogadok tippeket, tanácsokat, menyire haladok jó úton, min változtassak, mit gondoltok kezdeti gondolataimról. Bármilyen tanácsot örömmel veszek. :=)
    Utoljára módosítva: RA7 által: 2018.05.15 01:57

Senior Member varin avatara
    Kíváncsi vagyok, mi sül ki ebből, a felvezetés igencsak figyelemfelkeltő

Sok sikert!
    RA7 likes this.

Senior Member Cesc18 avatara
    Ismerem ezt a stratégiát, régebben egyszer próbálkoztam is vele. Hogy őszinte legyek nem nagyon emlékszem már, hogy milyen következtetést vontam le belőle, de az biztos, hogy most nem ezen stratégia szerint fogadok Ez egy kecsegtető stratégia, de túl nagy a nyomás az emberen néhány vesztes szelvény után és könnyű elúszni vele.
    butlins and RA7 like this.

Senior Member mirrmurr30 avatara
    Tulajdonképpen ez is egy tétemeléses módszer. Ahhoz, hogy ne emelkedjen a tét drasztikusan minimum 3-as odds szükséges. 1,6 1,7-es oddsokat kell összeszorozni. Ugye itt mindkettőnek jönnie kell. Olvastam én is egy oldalon erről. Ezzel a 3-as eredővel 10 vesztes fogadás után fogyott el a kezdő bank. Viszont 7 vesztes fogadás után még csak 25 %. (ha jól emlékszem). Ott volt egy fontos pont. Érdemes 7 vesztes fogadás után kiszállni és újraszámolva elkezdeni előröl. Én is kíváncsi lennék, hogy élőben hogyan működik.
    RA7 likes this.

RA7
    RA7 nem elérhető
    Köszönöm a hozzászólásokat!

Valóban kecsegtető stratégia. Kíváncsi lennék én is mi sül ki belőle. Meglátom még hogy megéri e a tanulópénzt.

Estére lehet rápróbálok egy meccsre, ha találok érdemlegeset.

RA7
    RA7 nem elérhető
    A Shapovalov - Berdych 2:1 azért nagyot szólt 4,64-es oddson
    varin likes this.

RA7
    RA7 nem elérhető
    Holnapi napra egy tenisz tippet választottam a Római Masters versenyről!

Grigor Dimitrov - Kei Nishikori összecsapást.

A "Federer baby" szenzációsan kezdte az évet. Komoly áttörést várt tőle mindenki erre az évre, de valahogy a kezdeti lendület alább hagyott. Érthetetlen vereségek jöttek a világranglista 4.helyezettjétől. Gondolok itt a Chardy, Jaziri vereségekre. Ilyen vereségek nem férnek bele ha azt akarja hogy komolyan vegyék. A tudása adott egy GS győzelemhez vagy akár hogy az ő nevével kezdődjön a rangsor. Salak inkább a gyengébb borításhoz tartozik nála.
    A japán fiú sérülés után remekül tért vissza. Komoly skalpokat is szerzett. Otthonosan is mozog ezen a borításon, szinte a legkomolyabb nevek tudták megfogni ezen a terepen.
    Dimitrov lehet a következő nagy név azok között akik legyőzték vagy akiket legyőzött. Kiélezett, szoros meccset várok mindenképpen.
    Nishikori az esélyes de nem fogja könnyen adni magát a bolgár. Egy szettre jó lesz. Így a tippem:

Dimitrov - Nishikori 22,5 game felett 1,95ért
    Vagy
    Nishikori 2:1es győzelme 4,04es oddson

Mit gondoltok?
    Utoljára módosítva: RA7 által: 2018.05.15 23:47
    Franz51 likes this.

Senior Member varin avatara
    Idézet RA7 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Holnapi napra egy tenisz tippet választottam a Római Masters versenyről!

Grigor Dimitrov - Kei Nishikori összecsapást.

A "Federer baby" szenzációsan kezdte az évet. Komoly áttörést várt tőle mindenki erre az évre, de valahogy a kezdeti lendület alább hagyott. Érthetetlen vereségek jöttek a világranglista 4.helyezettjétől. Gondolok itt a Chardy, Jaziri vereségekre. Ilyen vereségek nem férnek bele ha azt akarja hogy komolyan vegyék. A tudása adott egy GS győzelemhez vagy akár hogy az ő nevével kezdődjön a rangsor. Salak inkább a gyengébb borításhoz tartozik nála.
    A japán fiú sérülés után remekül tért vissza. Komoly skalpokat is szerzett. Otthonosan is mozog ezen a borításon, szinte a legkomolyabb nevek tudták megfogni ezen a terepen.
    Dimitrov lehet a következő nagy név azok között akik legyőzték vagy akiket legyőzött. Kiélezett, szoros meccset várok mindenképpen.
    Nishikori az esélyes de nem fogja könnyen adni magát a bolgár. Egy szettre jó lesz. Így a tippem:

Dimitrov - Nishikori 22,5 game felett 1,95ért
    Vagy
    Nishikori 2:1es győzelme 4,04es oddson

Mit gondoltok?
    A három szett nálam is elég erős tipp... Aztán hogy ott mi lesz, az már lutri, mindenesetre ha olyan szépen zöldül, mint tegnap, akkor jár majd az újabb gratuláció
    RA7 likes this.

Senior Member
    Gratulàlok èn is a tegnapihoz, szèp volt.
    Èn is profitàltam a Shapovalov győzelemből, 1-1 utàn èlőben nyomtam rà.
    Èreztem èn is màr a meccs előtt, lehet keresnivaloja Thomas ellen, mert nem valami jó idèn.
    RA7 likes this.

Senior Member
    Amugy tegnap akartam irni hozzàszólàst azzal kapcsolatban, amit irtàl, hogy 2 esemèny.
    Jó egy èvvel ezelőtt volt egy oldalam a facen, ott minden nap ilyen dupla körüli dolgokat irtam 2 esemènyből.
    Vagy foci 2 esèly, vagy hokiból kètesèly vagy meccsgyőztes, tenisz, kèzilabda, szóval sokfèle sport.
    Olyan 1,3-1,5közötti esemènyekből gyúrtam össze 2 darabot, dupla körülit. Volt hogy csak 1,85-re jött ki, volt hogy 2,20-ra az eredő odds, mikor hogy.
    Tètemelèssel csapattam.
    Azt kell hogy mondjam, nàlam abszolut működött a dolog, vagy fèl èven keresztül minden nap irtam tippeket, volt hogy napi 2 darab ilyen duplàt is.
    1alkalommal jött negyedszerre.
    2 alkalommal harmadszorra.
    Többi esetben a màsodszorra volt a legrosszabb eset.
    Szóval működőkèpes a dolog megfelelő bankkal.
    Csak ugye felsoroltam több sportàgat is, amikből irtam a tippeket, szóval ezekben mind ott kell lenni.
    Manapsàg màr inkàbb csak tenisszel foglalkozom.
    RA7 likes this.

Oldal: 1 / 25 12311 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •