Eredmény: 1 - 10 (10) összesen

Téma: Amit ma megnyerhetsz ne halaszd holnapra

Junior Member McTipszmiksz avatara
    Hely
    Magyarország

Amit ma megnyerhetsz ne halaszd holnapra

Dominic Thiem - Kevin Anderson

Eddigi egymás elleni mérlegük 8-0 a Dél-Afrikai javára. Az osztrák fiú mindössze 2 szettet tudott nyerni ezeken a meccseken. Bomba meglepetést okozott Thiem Nadal két szettben legyőzésével. Ilyenkor szokott jönni hogy a kötelező győzelem már nem jön össze. Ingadozó volt eddig a formája. Anderson hozzá a tőle megszokott teniszt. Nagy szervák, nagy tenyeresekkel. Ezen a borításon érdekes mód még nem találkoztak. Szerintem nincs ekkora különbség a két játékos között mint amit meghatároztak a bukik, hiába nem ez a kedvenc borítása Andersonnak. Egy szettre mindenképp jó lehet a US Open döntős.

Anderson nyer legalább egy szettet
    1,725

Sok sikert a mai napra!

Senior Member
    Lehet benne potenciàl, èn is ugy gondolom.
    Nagyon rossz match up az osztràknak a dèl afrikai.
    Emlèkszem, màr tavaly erről irt az egyik osztrăk lap, hogy óriàsi mummusa Anderson Thiemnek.
    Ennyiszer legyőzte, akkor nyilvàn tudja a receptet ellene.

Member
    Nagyon jo tipp, sot, erre en nagytetet is vagnek. Am en a mai napra siman bejatszom Anderson gyozelmet. Anderson teljesen mas, mint Nadal. Ellene nagy luxus adogatast vesziteni. Vegzetes lehet. Thiem pedig nem nagyon bir ki szettet, adogatasvesztes nelkul. Kerdes, hogy Kevin hozza-e a tole megszokott gyilkos adogatastHa igen, akkor Thiem vert fog izzadni. Nem gondolnam, hogy fair a szorzo. Szerintem ez fifty fifty meccs.

Hely
    Magyarország
    Ez a mai tipp igen nagy bukta lett így napló kezdésnek, Thiem tiltó listára kerül mert ha ráteszek akkor kikap, ha ellene simán nyer.
    Hiába a mai bukó nincs ok a panaszra amióta cikkekhez/tippligához "irogatok" a megjátszott tippjeim elég jó százalékkal jöttek.

Győztes tippek:
    Sevilla - Real Madrid H/ 2,20*4e=+4,56 egység
    Shapovalov nyer egy szettet Raonic ellen 1,83/ +0,83 egység(ide nem írtam le milyen egységgel raktam így úgy fer ha 1el számolom)
    HSV-Gladbach H/ 2,25*5e=+5,5 egység
    Balmazújváros-Újpest X/ 3,29*3e=+6,87 egység
    Legia Wisla Plock H/ 1,57*5e=+2,85 egység
    Bayern-Stuttgart 3,5 over/ 1,61*5e=+3,05 egység
    Lanus-Atletico Tucuman X/ 3,60*5e=+13 egység
    Newells-Atletico Paranense GG/ 1,90*4e=+3,6 egység

Vesztes tippek:
    Boro-Aston Villa X/ -4egység
    Boro-Aston Villa 2.félidőben lesz több gól/ -4 egység(nem írtam egységet de logibeten ott van hogy ennyivel raktam)
    Milan nyer DNB-vel 2,96/ -2 egység
    Derby - Fulham GG/ -5 egység
    Anderson szettet nyer Thiem ellen/ -1 egység(itt se írtam egységet)
    Betis-Sevilla lesz piros/ -1 egység(itt se volt egység)
    Guingamp-Marseille V/ -4 egység
    Bray-Bohemians V és nem lő gólt Hazai/ -2 egység
    Corinthias-Vitoria Félidő X/Vége H/ -1 egység
    Akhisar-Fenerbahce V -1AH/ -4 egység

Veszteség: -25 egység
    Nyereség: +40,26 egység
    Összesen: +15,26 egység profitunk van ebben a pár napban!

Nem rossz eddig! Innentől igyekszem egy csokorba szedni ide is hogy minden egy helyen is látható legyen a kezdések előtt!

Szép estét mindenkinek!
    Utoljára módosítva: McTipszmiksz által: 2018.05.13 01:00

Hely
    Magyarország
    Íme a Vasárnapi tippjeim senki ne maradjon le róluk:

1.)
    Tsitsipas-Lajovic H 1,69/ 5 e
    Indoklás: A görög srác nagy formában van. a heti Mastersen viszonylag korán kiesett így pihenhetett. Lajovic ellentétben vele 2 napja még Madridban vitézkedett ahol 3 szettben szenvedett vereséget majd utazott ide Rómába ahol 3 szettes meccsen nyerni tudott Mayer ellen. A fittség és a forma a görög mellett szól nákam ez tuti 1es.
    2.)
    Szeged-ZTE V/ 2e
    Indoklás: Az egy pont egyik félnek sem elég. A ZTE-t még a feljutók között is emlegették de örülhetnek ha bentmaradnak. Kétségtelenül jobb kerettel rendelkeznek mint ahol most tanyáznak. Hatalmas blama lenne a MU verő gárda búcsúja. A Szegedet tartják esélyesebbnek az Egerszegiek gyenge vendégjátéka okán is de valamiért ma a vendégekkel tartok, megérzés.
    3.)
    Sopron-Mosonmagyaróvár V/ 5e
    Indoklás: A Sopronnál katasztrófális állapotok vannak, nincs pénz... de lejátszák a meccset. A vendégeknek kötelező 3 pont ha jövöőre is ebben az osztályban akarnak játszani. Ősszel szűk 1-0 lett csak de most több gólos győzelmet várok.
    4.)
    Legia-Gornik Zabrze H/ 6e
    Indoklás: A Varsóiak egy fordulóval a vége előtt akár bajnokok is lehetnek ha kedvezően alakulnak a többi meccsek. Bármi történik a saját kezükben lesz a sorsuk de nem lenne tanácsos egy ki ki meccset játszani az utolsó fordulóban Poznanban. A vendégek még küzdenek a dobogóért ami számukra történelmi tett lenne de nem nyerni járnak ide. 19 itteni összecsapásuk mérlege: 13 Legia győzelem 5 döntetlen 1 győzelem. Toronymagas esélyesek a hazaiak.
    5.)
    Newcastle-Chelsea V/ 5e
    Indoklás: A londoni kékek hatalmas esélyt szalasztottak el a Huddersfield ellen, bár akkor se a saját kezükbe lenne a sorsuk. Nagy csoda kéne ha oda érnének a 4.helyre, ehhez az kéne hogy Kloppék otthon bukjanak a Brighton ellen, amit elég nehéz elképzelni. BL meglehet még ha a Pool nyeri a BL-t, több Chelsea drukker aznap vöröset ölt majd. Sanszos hogy jönnek a hírek mennyivel vezet a Pool de ennek ellenére ezt a gyenge Newscatle így is legyűrik.

Hely
    Magyarország
    Hoztam még egy jónak vélt tippet:

Ferrer - Sock H 1,90/ 3e
    Indoklás : Ferrer önbizalma már nem a régi. Talán már nem látjuk viszont azt az elszánt Pitbullt mint azt megszokhattuk. Nem voltak rá jellemző ez a első körös búcsúk de ez a korral is jár már. Sock fiatal, előtte lehet a jövő de úgy gondolom elcsípheti ma az Amerikait ezen a borításon.

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet McTipszmiksz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hoztam még egy jónak vélt tippet:

Ferrer - Sock H 1,90/ 3e
    Indoklás : Ferrer önbizalma már nem a régi. Talán már nem látjuk viszont azt az elszánt Pitbullt mint azt megszokhattuk. Nem voltak rá jellemző ez a első körös búcsúk de ez a korral is jár már. Sock fiatal, előtte lehet a jövő de úgy gondolom elcsípheti ma az Amerikait ezen a borításon.
    Én is szemeztem Ferrerrel, csak ugye idei első salakos meccse lesz. Friss apukaként nem tudom mennyire lesz topon fejben Ugyanakkor Sock jó ideje formán kívül játszik. Nálam ez nobet, de neked gl.

Hely
    Magyarország
    Bologna - Chievo X 3,00/ 3e
    Indoklás: A Chievonak minden pontra szüksége van, a hazaiak egy félidő erejéig partyban voltak a Juveval. Ezen felül rossz formában vannak. Egy döntetlen szagú meccset várok. A veronaiak kevesek egy győzelemre de az 1 pont meglehet.

Hely
    Magyarország
    A mai napot sajnos ha nem is sokkal de veszteséggel zártuk. Túl sok a meccs és sok a jóformán érdektelen meccs. Szűkíteni kell a lehetőségeket úgy vettem észre.

Holnaptól napi 2 max 3 meccsel szállok harcba!

Nézzük a mai napot:
    Bologna - Chievo X/ -3 egység
    Ferrer - Sock H/ -3 egység
    Newcastle - Chelsea V/ -5 egység
    Szeged - ZTE V/ -2 egység

A nyertesek:
    Tsitsipas +4,14 egység
    Legia Varsó +3,66 egység
    Mosonmagyaróvár + 2,85 egység

Napi egyenleg: -2,35 egység

Összesített: +12,91 egység ennek ellenére is. Nem zártunk rossz hetet!

Hely
    Magyarország
    Holnapi tippek:

Fognini - Monfils 21.5 over 1,80/ 4 egység
    Indoklás: Két teljességgel kiszámíthatalan játékos, akik képesek brutál teniszt nyújtani de képesek teljes homályban játszani. Nem véletlen mondják a tenisz fejben dől el, ha csak a képességeket nézzük simán top10esek. Nem is lehetne más a tippem mint egy jó over erre a meccsre.

Bray Wanderers - Waterford FC V 1,69/ 7 egység
    Indoklás: A hazaik borzalmas szezont futnak, fél lábbal már a másodosztályban vannak. Mai ellenfelük a bajnok címre törő Waterford csapata. Nem kell sokáig ragozni mért toronymagas esélyesek. Több gólos győzelem is jócskán benne van.

Fulham - Derby H 1,66/ 4 egység
    Indoklás: Mondhatni meglepetésre nyerte az első meccset a Derby. Irányította a meccset a Fulham de nem tudta megszerezni a fontos gólt idegenben. Talán a legfontosabb pillanatban omlanak össze? Őket tartották az esélyesebbnek a párharc kezdetekor, mostanra azonban nehéz helyzetbe kerültek. A végjátékra szépen össze szedte magát a Derby, de nagyon ingadozó a formájuk. Hazai győzelmet várok, de nem mehetnek fejetlenül előre mert az megbosszulhatja magát.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •