Téma: Amit ma megnyerhetsz ne halaszd holnapra

Hozzászólások
    13

Amit ma megnyerhetsz ne halaszd holnapra

Dominic Thiem - Kevin Anderson

Eddigi egymás elleni mérlegük 8-0 a Dél-Afrikai javára. Az osztrák fiú mindössze 2 szettet tudott nyerni ezeken a meccseken. Bomba meglepetést okozott Thiem Nadal két szettben legyőzésével. Ilyenkor szokott jönni hogy a kötelező győzelem már nem jön össze. Ingadozó volt eddig a formája. Anderson hozzá a tőle megszokott teniszt. Nagy szervák, nagy tenyeresekkel. Ezen a borításon érdekes mód még nem találkoztak. Szerintem nincs ekkora különbség a két játékos között mint amit meghatároztak a bukik, hiába nem ez a kedvenc borítása Andersonnak. Egy szettre mindenképp jó lehet a US Open döntős.

1.269
    Lehet benne potenciàl, èn is ugy gondolom.
    Nagyon rossz match up az osztràknak a dèl afrikai.
    Emlèkszem, màr tavaly erről irt az egyik osztrăk lap, hogy óriàsi mummusa Anderson Thiemnek.
    Ennyiszer legyőzte, akkor nyilvàn tudja a receptet ellene.

3. #3
    Member
    2017.10.19
    59
    Nagyon jo tipp, sot, erre en nagytetet is vagnek. Am en a mai napra siman bejatszom Anderson gyozelmet. Anderson teljesen mas, mint Nadal. Ellene nagy luxus adogatast vesziteni. Vegzetes lehet. Thiem pedig nem nagyon bir ki szettet, adogatasvesztes nelkul. Kerdes, hogy Kevin hozza-e a tole megszokott gyilkos adogatastHa igen, akkor Thiem vert fog izzadni. Nem gondolnam, hogy fair a szorzo. Szerintem ez fifty fifty meccs.

4. #4
    2018.05.09
    Hely
    13
    Ez a mai tipp igen nagy bukta lett így napló kezdésnek, Thiem tiltó listára kerül mert ha ráteszek akkor kikap, ha ellene simán nyer.
    Hiába a mai bukó nincs ok a panaszra amióta cikkekhez/tippligához "irogatok" a megjátszott tippjeim elég jó százalékkal jöttek.

Győztes tippek:
    Sevilla - Real Madrid H/ 2,20*4e=+4,56 egység
    Shapovalov nyer egy szettet Raonic ellen 1,83/ +0,83 egység(ide nem írtam le milyen egységgel raktam így úgy fer ha 1el számolom)

Boro-Aston Villa X/ -4egység
    Boro-Aston Villa 2.félidőben lesz több gól/ -4 egység(nem írtam egységet de logibeten ott van hogy ennyivel raktam)
    Milan nyer DNB-vel 2,96/ -2 egység
    Derby - Fulham GG/ -5 egység
    Anderson szettet nyer Thiem ellen/ -1 egység(itt se írtam egységet)
    Betis-Sevilla lesz piros/ -1 egység(itt se volt egység)
    Guingamp-Marseille V/ -4 egység
    Bray-Bohemians V és nem lő gólt Hazai/ -2 egység
    Corinthias-Vitoria Félidő X/Vége H/ -1 egység
    Akhisar-Fenerbahce V -1AH/ -4 egység

Veszteség: -25 egység
    Nyereség: +40,26 egység
    Összesen: +15,26 egység profitunk van ebben a pár napban!

Nem rossz eddig! Innentől igyekszem egy csokorba szedni ide is hogy minden egy helyen is látható legyen a kezdések előtt!

Tsitsipas-Lajovic H 1,69/ 5 e
    Indoklás: A görög srác nagy formában van. a heti Mastersen viszonylag korán kiesett így pihenhetett. Lajovic ellentétben vele 2 napja még Madridban vitézkedett ahol 3 szettben szenvedett vereséget majd utazott ide Rómába ahol 3 szettes meccsen nyerni tudott Mayer ellen. A fittség és a forma a görög mellett szól nákam ez tuti 1es.
    2.)
    Szeged-ZTE V/ 2e
    Indoklás: Az egy pont egyik félnek sem elég. A ZTE-t még a feljutók között is emlegették de örülhetnek ha bentmaradnak. Kétségtelenül jobb kerettel rendelkeznek mint ahol most tanyáznak. Hatalmas blama lenne a MU verő gárda búcsúja. A Szegedet tartják esélyesebbnek az Egerszegiek gyenge vendégjátéka okán is de valamiért ma a vendégekkel tartok, megérzés.
    3.)
    Sopron-Mosonmagyaróvár V/ 5e
    Indoklás: A Sopronnál katasztrófális állapotok vannak, nincs pénz... de lejátszák a meccset. A vendégeknek kötelező 3 pont ha jövöőre is ebben az osztályban akarnak játszani. Ősszel szűk 1-0 lett csak de most több gólos győzelmet várok.
    4.)
    Legia-Gornik Zabrze H/ 6e
    Indoklás: A Varsóiak egy fordulóval a vége előtt akár bajnokok is lehetnek ha kedvezően alakulnak a többi meccsek. Bármi történik a saját kezükben lesz a sorsuk de nem lenne tanácsos egy ki ki meccset játszani az utolsó fordulóban Poznanban. A vendégek még küzdenek a dobogóért ami számukra történelmi tett lenne de nem nyerni járnak ide. 19 itteni összecsapásuk mérlege: 13 Legia győzelem 5 döntetlen 1 győzelem. Toronymagas esélyesek a hazaiak.
    5.)
    Newcastle-Chelsea V/ 5e
    Indoklás: A londoni kékek hatalmas esélyt szalasztottak el a Huddersfield ellen, bár akkor se a saját kezükbe lenne a sorsuk. Nagy csoda kéne ha oda érnének a 4.helyre, ehhez az kéne hogy Kloppék otthon bukjanak a Brighton ellen, amit elég nehéz elképzelni. BL meglehet még ha a Pool nyeri a BL-t, több Chelsea drukker aznap vöröset ölt majd. Sanszos hogy jönnek a hírek mennyivel vezet a Pool de ennek ellenére ezt a gyenge Newscatle így is legyűrik.