Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (23) összesen
Like Tree11Likes

Téma: Sourdough Sam tippeldéje

Junior Member sourdoughsam avatara

Lightbulb Sourdough Sam tippeldéje

Sziasztok!

Egy ideje már figyelem az oldalt/fórumot.. Összességében tetszik amit az oldalon látok: egymás segítése, bíztatása. Ez a hobbi űzése mellett elengedhetetlen úgy gondolom. Pár napon belül tervezem a topic indítását. Addig is szívesen fogadok ötleteket, tanácsokat. Gondolok itt olyanokra hogy tegyem átláthatóbbá, élvezhetőbbé az oldalt.

Hamarosan jelentkezem egy kis bemutatkozással, milyen sportokra tippelek, mi a célom...
    Utoljára módosítva: sourdoughsam által: 2018.04.23 06:47
    varin and Zozinho19 like this.

Hali!

Megjöttem az ígért bemutatkozással.

Miért Sourdough Sam?

Kedvenc csapatom (San Francisco 49ers) kabala figurája, egyfajta szerencsehozóként tekintek rá.

Mi a célom?

Sok zöld tippel, minél több profithoz juttatni másokat azaz mint minden sportfogadónak úgy nekem is az egyik nagy álmom hogy ezt a hobbit űzve otthon a fotelban ülve nézzem hogyan gyarapodik a bankom. Profi sportfogadó, tippmester szeretnék lenni. A következő indoklásos játékban tervezem is az elindulást.

Miért nyitottam ezt a topicot?

Céljaimat említettem. Kezdő már nem vagyok de a profi szinttől még igen messze. Együtt, "több szem, többet lát" alapon, egymást segítve könnyebben eljuthatunk erre a szintre.

Milyen sport tippek várhatóak?

Elsősorban foci és tenisz. Előfordulhat néha darts illetve a kedvenc csapatom nevéből kiderül értelemszerűen hogy NFL tippek is jönnek majd ha aktuális lesz.

Milyen szisztémát alkalmazok?

Single fogadás, napi 2-3 meccs. 1 egység/tipp. Skála módszerben nincs tapasztalatom egyenlőre.
    Ritkább esetben alkalmazom Belanger 5-ös stratégiáját, napi 2 meccs, előre meghatározott nyereséggel(nálam eléggé bevált módszer!).
    Utoljára módosítva: sourdoughsam által: 2018.04.23 06:48

Senior Member
    Hajrà!
    sourdoughsam likes this.

Végül úgy döntöttem már ma elkezdem a tippadást.

Az általam preferált két sport legbiztosabb napi tippjeit osztom meg veletek.

Külön-külön is játszható de én ezt ma az oddsok miatt kombiban játszom meg.

A. Cornet - M. Kostyuk

Tipp: Cornet nyer @ 1.43

Végeredmény: 6-4 2-6 3-6
    Egészen elképesztő összeomlást láthattunk ismét a franciától. Minden kérdésre megkaptuk a választ miért nem ért el komolyabb sikereket.

Az egykori junior Grand Slam bajnok francia lány végül nem futott be akkora karriert mint azt sokan gondolták, ennek egyik oka mindenképp a gyenge adogatásának is köszönhető, ami még női mezőnyben is gyengének számít. Nagy sikereket nem ért el pár tornagyőzelem mellett de azért pár nagy skalpot begyüjtött pályafutása során. A mai ellenfele egy 15 éves ukrán nevezhetjük kislánynak lesz, aki szintén junior bajnok. Ő Ausztráliában hódította el a kupát. Idén is már mutatott szép eredményeket fiatal kora ellenére, de úgy gondolom a rutin illetve hogy Cornet borításán lesz ez a mai mérkőzés, kétségtelen hogy a francia hölgy a mérközés favoritja hiába játszott kőkemény mérkőzést tegnap. A rutin legyőzi ma(még) Kostyukot.

Szpartak Moszkva-Akhmat Grozny
    Tipp: Szpartak Moszkva nyer @ 1.44

Végeredmény : 1-3
    Borzalmas kezdés.. Pedig úgy érzem az elemzések jók voltak.

A Szpartak impozáns mérleget tudhat magáénak hazai pályán, valamint egészen kiváló formában is vannak. Matematikailag még a bajnoki elsőségben is reménykedhetnek de azt inkább már csak a városi rivális Lokomotiv ronthat el. Fő cél inkább az automatikus BL indulást jelentő hely lehet számukra, ha nem figyelnek oda nem hogy a csoportkör nem lesz meg de könnyen az Európa Ligában találhatják magukat annyira sűrű a mezőny. A vendégeknek is borzasztóan fontos a pont/pontok szerzése hisz ahogy elől úgy hátul is hasonlóan nagy harc megy a kiesés elkerüléséért. Egyértelmű favoritok a hazaiak, az elmúlt 10 itteni meccsükön mindössze 3 pontra és 4 rúgott gólra futotta a vendégeknek, 20 kapott mellett.

Odds : 2,06

Szurkoljuk ki!

Egyenleg : - 1 egység

El tudtam volna képzelni ennél jóval jobb kezdést!
    Utoljára módosítva: sourdoughsam által: 2018.04.24 00:14
    fulepal and Marton2020 like this.

A Moszkvaiak győzelmét megjátszom single fogadásban is! Kozmetikázzuk a rossz kezdést!
    Tét: 2,5 egység

Senior Member
    Én hittem ebben a Moszkvában De azért jól elverték őket....

Voltunk ezzel így egy páran.

Egyenleg : - 3,5 egység

Sziasztok!

Ideje elfelejteni a tegnapi napot és koncentrálni a mára.

Valaki bízzon a tippjeimben ahhoz még sokat kell bizonyítani de igyekszem.

Madden - Fucsovics
    Tipp : Fucsovics 2-0ra nyer @ 2,04
    Tét : 3 e (írtam hogy 1 egység/téttel játszom de több tanácsot kaptam próbáljam belőni magamnak mennyire erős a tipp és úgy játszani)

Végeredmény: 4-6 6-3 6-2 /-3egység/

Tovább nem nézem ezt a borzalmat de szívből remélem nem a magyar nyer, ilyen játékkal pénzt nem érdemel ..

Tavaly játszották eddigi egyetlen meccsüket akkor Marci szetthátrányból tudott fordítani. Fucsovics nagyon hullámzó teljesítményt nyújt de nyugodtan mondhatom nincs élete formájában, az év eleji csodától szép lassan zuhan vissza a tavaly látott játékhoz, reméljük csak a korábbi sérülés miatt. Idén salakon még nem sikerült nyerni két döntő szettes vereség. A német fiúról sok információm nincsen de korát látva nagy játékos már nem lesz, Challenger szinten játszik csak, salakon viszont veszélyes lehet. Marci hazai pályán bizonyítani szeretne a kétkedőknek mert mi magyarok nagyon szeretünk károgni. Két szettben hozza Fucsovics.

Piros Zs. - Youzhny
    Tipp : Piros +1,5 set @1,53
    Tét : 4 e

Végeredmény: 3-6 3-6
    Amúgy se sok ATP tornát rendeznek magyar játékosokkal de most már Budapesten sincs.. Nem sok esélye volt a magyar fiúnak, jóval komolyabb játék erőt képvisel az orosz. Szettenként egy egy game lehetett volna a fordulópont..

A mi Zsomborunk még nagyon fiatal, ő a mi reménységünk kétségtelen. Ideje azonban még van de lassan el kell kezdeni megmutatni magát egy egy biztató eredménnyel, nem elsősorban tornagyőzelmekre gondolok, hanem mint a mai meccs. Youzhnyt verhetőnek tartom, pályafutása zenitjén jócskán túl van, főként Challengereken ér el kisebb sikereket. Egy szettre jó lesz Piros akiben hatalmas bizonyítási vágy lesz vélhetően hogy pályára léphet a magyar közönség előtt.

Sharapova - Garcia
    Tipp : 20,5 over @1,712
    Tét : 5 e

Végeredmény: 6-3 6-7 4-6 /+3,56 egység/
    Gratulálok a csajoknak. Hozták az első zöldet. Ideje volt! Lejött amire számítottam. Úgy gondolom Sharapova saját magát verte meg. Ennyi kettős hibát nem lehet ütni.

Ha a borítást nézzük a francia lány lehet az esélyes de ne menjünk el amellett hogy salakon lejátszott két meccsüket mind az orosz szépség nyerte döntő szettben. Garcia még nem tudta legyőzni Sharapovat ezidáig. A mai Sharapova nem az akkori ma esélye lehet ennek a rossz szériának a megszakítására. A végkimenetel kétesélyes ezért inkább a sok gamet választom. Szoros, döntő szett közeli meccset várok.

Pliskova - Bertens
    Tipp : 20,5 over @ 1,685
    Tét : 5 e

Végeredmény : 6-2 6-2 /-5 egység/
    Ismét bizonyítást nyert hogy ha Dél-Amerikában nyersz egy tornát semmit nem jelent..

Pliskova idén még nem játszott salakon ez hátrány lehet az idén már ezen a borításon tornátnyerő Bertens ellen igaz azt nem ezen a kontinensen tette és amúgy se ez a borítás Pliskova erősség. Egy meccsük volt azt Bertens nyerte de szinte lényegtelen mert nagyon régen volt már. A forma, a borítás miatt a holland felé húzok de nem hinném hogy sima győzelem lenne bármelyik fél számára így itt is az over nagy ajándék szerintem.

Bízom egy jó napban, egy jó folytatásban!

Go 9ers!

Egészen gyatra mutató ma: -4,44 e és még Pirosék meccse holnapra halasztva.

Egyenleg: -7,94 e
    Utoljára módosítva: sourdoughsam által: 2018.04.25 13:44
    mr.blonde likes this.

Senior Member varin avatara
    Hajrá, szép elemzések

Én Marcit amúgy nem mertem... Kontráztam volna szívem szerint, de kihagytam. Meglátjuk
    sourdoughsam likes this.

Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hajrá, szép elemzések

Én Marcit amúgy nem mertem... Kontráztam volna szívem szerint, de kihagytam. Meglátjuk
    Jól tetted...

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •