Oldal: 8 / 8 ElsőElső ... 678
Eredmény: 71 - 76 (76) összesen
Like Tree9Likes

Téma: American pie

Senior Member
    Nhl hoki:
    -Caps 1x:1,48
    Vagy:Caps meccsgyőztes:1,86

Senior Member
    Nba:Warriors 2,00

Senior Member
    Itt a tippel kapcsolatban annyit, hogy csüt hajnalban jàtsszàk, Nyugati Döntő, 2.meccs.
    Volt szerencsèm làtni kedd hajnalban az 1.meccset,ott maccsa nem volt a Rocketsnek, csapatkènt bedaràltàk az egy emberes Houstont.
    A 2-es oddsot kicsit ajàndèknak èrzem itt.
    Naggyal mondjuk nem, de mindenkèpp èrdemes lehet ràjuk tenni.
    Ugy nyertèk az 1.meccset,hogy Currynek csendes meccse volt.

Junior Member idontstop1 avatara
    Támogatom a tippet. Ráadásul az második meccs után 4 nap pihenő jön, így nem kell tartalékolni az energiával sem! Söprést mondjuk nem vizionálok, egyet szerintem nyerni fog a Rockets.

Senior Member
    Egyet szerintem is hozni fognak.
    Eddig azèrt a Spurs meg a Pels is hozott egy meccset.
    Mondjuk a Spurs esetèben 3-0-utàn egy kegyelem, gentleman dolog volt, pont akkor volt Pop felesègènek halàla, illetve picit mèg ott tolni akartàk Curry sèrülès utàni visszatèrtèt.
    Èn csupàn a kedd hajnalban làtottak alapjàn mondok vèlemènyt, abban szinte biztos vagyok, hogy a Warriors fog tovàbbmenni ebből a pàrharcból.
    4meccset nyerni ellenük kb. mint Nadal ellen 3 szettet nyerni a Garosson(bàr volt mindegyikre pèlda èppensèggel)
    Maximum ugy tudja felvenni a versenyt a Rockets, ha Harden ès Paul is extràt jàtszik, ez csak Szakàll rèszèről volt meg. Egyedül nem veri meg őket, ahogy Bron sem verte meg őket.
    Mig oaklendi rèszről Durant màr az első meccsen is extràt jàtszott màr, Curry trojkàig elvettèk rendesen, neki csendes estèje volt.
    De ugye benne is ott lehet, hogy elgurul a gyógyszer ès mondjuk Durant mellett ő is extràt hoz, amivel aztàn mèg nagyobb különbsèget generàlnak.
    Vagy mondjuk Klay-ben is ott van. (Ő is 28pontot hozott az 1.meccsen)
    Egy meccsből messzemenő következtetèseket nemigen lehet levonni, de ez tisztàn làtszott szerintem, hogy 4 meccset nem fognak nyerni ellenük.

Senior Member
    Az első meccs kulcsa egyèrtelműen egy foghatatlan Durant volt.
    Ès szerintem akàr a 2.meccsen is ő lehet az..
    Bàrkit raktak rà, Ariza, Tucker, Paul, Harden, Capela, tàn utobbi ideig óràig megoldàst jelentett, de hosszú tàvra nem.
    Nem tudtàk fogni, mig fent volt a pàlyàn.
    Izolàcioból (egy az egy ellen) 27pontot szórt.

Oldal: 8 / 8 ElsőElső ... 678

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •