Oldal: 8 / 13 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (124) összesen
Like Tree15Likes

Téma: American pie

Senior Member
    Nhl hoki:
    -Caps 1x:1,48
    Vagy:Caps meccsgyőztes:1,86

Senior Member
    Nba:Warriors 2,00

Senior Member
    Itt a tippel kapcsolatban annyit, hogy csüt hajnalban jàtsszàk, Nyugati Döntő, 2.meccs.
    Volt szerencsèm làtni kedd hajnalban az 1.meccset,ott maccsa nem volt a Rocketsnek, csapatkènt bedaràltàk az egy emberes Houstont.
    A 2-es oddsot kicsit ajàndèknak èrzem itt.
    Naggyal mondjuk nem, de mindenkèpp èrdemes lehet ràjuk tenni.
    Ugy nyertèk az 1.meccset,hogy Currynek csendes meccse volt.

Junior Member idontstop1 avatara
    Támogatom a tippet. Ráadásul az második meccs után 4 nap pihenő jön, így nem kell tartalékolni az energiával sem! Söprést mondjuk nem vizionálok, egyet szerintem nyerni fog a Rockets.

Senior Member
    Egyet szerintem is hozni fognak.
    Eddig azèrt a Spurs meg a Pels is hozott egy meccset.
    Mondjuk a Spurs esetèben 3-0-utàn egy kegyelem, gentleman dolog volt, pont akkor volt Pop felesègènek halàla, illetve picit mèg ott tolni akartàk Curry sèrülès utàni visszatèrtèt.
    Èn csupàn a kedd hajnalban làtottak alapjàn mondok vèlemènyt, abban szinte biztos vagyok, hogy a Warriors fog tovàbbmenni ebből a pàrharcból.
    4meccset nyerni ellenük kb. mint Nadal ellen 3 szettet nyerni a Garosson(bàr volt mindegyikre pèlda èppensèggel)
    Maximum ugy tudja felvenni a versenyt a Rockets, ha Harden ès Paul is extràt jàtszik, ez csak Szakàll rèszèről volt meg. Egyedül nem veri meg őket, ahogy Bron sem verte meg őket.
    Mig oaklendi rèszről Durant màr az első meccsen is extràt jàtszott màr, Curry trojkàig elvettèk rendesen, neki csendes estèje volt.
    De ugye benne is ott lehet, hogy elgurul a gyógyszer ès mondjuk Durant mellett ő is extràt hoz, amivel aztàn mèg nagyobb különbsèget generàlnak.
    Vagy mondjuk Klay-ben is ott van. (Ő is 28pontot hozott az 1.meccsen)
    Egy meccsből messzemenő következtetèseket nemigen lehet levonni, de ez tisztàn làtszott szerintem, hogy 4 meccset nem fognak nyerni ellenük.

Senior Member
    Az első meccs kulcsa egyèrtelműen egy foghatatlan Durant volt.
    Ès szerintem akàr a 2.meccsen is ő lehet az..
    Bàrkit raktak rà, Ariza, Tucker, Paul, Harden, Capela, tàn utobbi ideig óràig megoldàst jelentett, de hosszú tàvra nem.
    Nem tudtàk fogni, mig fent volt a pàlyàn.
    Izolàcioból (egy az egy ellen) 27pontot szórt.

Senior Member
    Nba:

Knalleffekt, azaz Csattanó az Nba Főcsoportdöntőiben hètfőre illetve keddre virradva, ahogy a művelt nèmet mondaná.
    Vèlemènyem szerint nem volt egy nagy durranàs ez az idei play off, de ez a 2 konferenciadöntő odatette magát. Vagy inkább a csapatok, jàtèkosok.
    3-3-ra àll mindegyik pàrharc, a küzdelem èlesedik, dönteni kell, aki nyer a 7.meccset bejut a döntőbe ès esèlye lesz a gyűrűre.
    Ahhoz kèpest ahogy leirtàk a Boston csikócsapatát, illetve amennyire leirtàk a Houston a Warriorssal szemben jó kis párharcok lettek.
    Utobbi kapcsán pedig oktober óta mindenki ezt a pàrharcot vàrta, lètrejött. Azonban az 1.meccsen hiàba volt meg a Rakètàk pàlyaelőnye, kapàsbol odalett, s ellopta a Warriors. Ekkor szàmomra is olybà tűnt, szèlmalomharc lesz ez, dobhat Harden akàr 60pontot is a "Polipnak", "Corrado Cattani szerepèben van", zenèjèt szerezte:Emmio Morricone.
    Aztàn szèpen megjöttek a texasiak a párharcba ès lett belőle egy klassz pàrharc, amiben ugy oktober magassàgàban mindenki csak titkon remènykedett.
    Most viszont baj van texasi oldalon a 7.meccs előtt, Chris Paul miatt, ahogy nèztem csupàn 1,40-es odssot adnak az oaklandi alakulatra, valszeg ennek okàn.
    Àtdobni nem lehet ezt a Warriorst, le kène vèdekezni, ehhez viszont kène Paul.

No de előbb hètfő hajnalban a Boston-Cavs pàrharcban dől el a dolog.
    Igazàbol az 5.meccsen,amikor 2-0-ás massechussetsi előny utàn egalizàlni tudott a Cavs 2 darab Qucken Loans bèli győzelemmel, s mentek 5.meccsre a Td Gardenbe, akkor gondoltam, hogy mentálisan is ès jàtèkban is abszolut fölè nőttek a zöldeknek egy foghatatlan "Kiràllyal" ès le fogjàk őket "brèkelni" az 5.meccsen idegenben, bàrmennyire is erős, már már bevehetetlen vár a Td Garden.
    Azonban ez nem törtènt meg, a pályaelőny amivel indultak a pàrharcba mèg mindig ott van.
    Most viszont már nem gondolnàm, hogy nyerne idegenben a Cavs, hazai győzelmet vàrok itt egy oriàsi meccsen.
    Bàr ebben az èrzelmeim is benne vannak, szemèlyemben egy hardcore C's fan van.
    Kevin Love a, Cavsnèl a Tatummal törtènő ütközèse utàn àtesett az agyràzkódàs protokollon, rossz hirek jöttek onnan, nem játszhat, max ha bejutnak a döntőbe.
    Tatum viszont rendben ès ott lesz.
    Bazska jó kis mondàsa:"Soha nem fogadj James Hardenre vagy Lebron James ellen,"
    Ebben van amugy igazság. Ennek ellenère Lebron ellen fogadok.
    Lènyeg, hogy èn itt Boszti wint vàrok, odds:1,71

Senior Member
    Nhl:
    Itt egy hajszállal előbbre van haladva a dolog, mint az Nba-ben.
    Kedd hajnalban már kezdik a Nagydöntőt, amit a Vegasz ès a fővàrosi Capitals vív.
    A Vegaszra nincsenek szavak amit leművelnek, újonc franchise, akiket ledraftoltak màr èrezni lehetett, hogy jók lesznek, de hogy ennyire, azt tán csak kevesen gondoltàk volna.
    Èn azon mosolyogtam ősszel mikor elindult az alapszakasz sok tippadó oldal kezdetben nem tudta hova tenni őket, s verettèk őket folyamatosan, aztán ilyen 6-0,7-0-ás győzelmeket hoztak ezt meghálálva.
    Az alapszakaszban is már rengeteg rekordot àtadtak a múltnak.
    A fővàrosi Caps mindigis egy óriàsi balfèk csapat volt, remek alapszakasz szereplèsek után folyamatos play off betlizèsek ès kiesèses.
    Most azonban itt vannak, sokszor hátránybol forditva.
    Az 1.meccsen èn az újonc sikerèt várom.
    Vegasz meccsgyőztes:1,71
    Vagy:1x:1,37

Member
    Eleg sokat foglalkoztam az NBA meccsekkel az alapszakaszban, de a play offban mar eleg ritkan raktam meccseket, mert sokszor ereztem benne kiszamithatatlansagot, de a donto elso merkozesere van egy altalam jonak velt otletem.

A GSW kezd hazai palyan, akik egyetlen egy vereseget szenvedtek otthon a play offban a kilenc meccsukbol, ebbol negy alkalommal meg volt a minimum kozte 20. Iguadala nem fog jatszani, a tobbiek elvileg mind bevethetoek.
    A Cavsrol tul sokat nem akarnek irni, aki koveti az NBAt tudja, hogy mi a helyzet veluk. Oszinten szolva engem meglepett, hogy iden is eljutottak a dontoig. LeBron James a Celtics elleni utolso meccsen egy pillanatot nem pihent, lehetett latni rajta, hogy elfaradt es a kieseses szakaszban mar fogy az ereje, de persze fog ő 40 felett dobni a dontoben is. A csapattarsairol ne is beszeljunk, Korver egy jo harmas dobo, de el van tunve mar egy ideje, Love serult, ilyen J.R. Smithekkel meg sokra nem fognak menni Durantek ellen.

A bukik 12 pontra huztak meg a hendis linet, ami abszolult realis, de szerintem a nagyobb ertek a maximum eltolt hendiben van, a -20as opcioban 3.6ert.
    Nagyjabol ugy tudom elkepzelni a meccset, hogy a hullafaradt Cavs mar az elso felidoben 15-20 hatranyban lesz es ezutan LeBron szepen leul wellnesselni a kispadra.

A tippem:
    -20 GSW
    Tet: 3/10
    Odds: 3.6

Az “U” betus irodanal -18.5 is van 3.55ert
    Utoljára módosítva: Roleey által: 2018.05.30 09:03
    Zozinho19 likes this.

Senior Member
    Idézet Roleey eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Eleg sokat foglalkoztam az NBA meccsekkel az alapszakaszban, de a play offban mar eleg ritkan raktam meccseket, mert sokszor ereztem benne kiszamithatatlansagot, de a donto elso merkozesere van egy altalam jonak velt otletem.

A GSW kezd hazai palyan, akik egyetlen egy vereseget szenvedtek otthon a play offban a kilenc meccsukbol, ebbol negy alkalommal meg volt a minimum kozte 20. Iguadala nem fog jatszani, a tobbiek elvileg mind bevethetoek.
    A Cavsrol tul sokat nem akarnek irni, aki koveti az NBAt tudja, hogy mi a helyzet veluk. Oszinten szolva engem meglepett, hogy iden is eljutottak a dontoig. LeBron James a Celtics elleni utolso meccsen egy pillanatot nem pihent, lehetett latni rajta, hogy elfaradt es a kieseses szakaszban mar fogy az ereje, de persze fog ő 40 felett dobni a dontoben is. A csapattarsairol ne is beszeljunk, Korver egy jo harmas dobo, de el van tunve mar egy ideje, Love serult, ilyen J.R. Smithekkel meg sokra nem fognak menni Durantek ellen.

A bukik 12 pontra huztak meg a hendis linet, ami abszolult realis, de szerintem a nagyobb ertek a maximum eltolt hendiben van, a -20as opcioban 3.6ert.
    Nagyjabol ugy tudom elkepzelni a meccset, hogy a hullafaradt Cavs mar az elso felidoben 15-20 hatranyban lesz es ezutan LeBron szepen leul wellnesselni a kispadra.

A tippem:
    -20 GSW
    Tet: 3/10
    Odds: 3.6

Az “U” betus irodanal -18.5 is van 3.55ert
    Húh azèrt ez kemèny. De nem lehetetlen vègülis. Tegnap már volt fent egy cikk a döntő oddsairol, nagyjábol Dávid ès Góliát harca(illetve James)
    Bár ugye volt pèlda rà, amikor Dávid nyerte ezt a párharcot.
    De összessègèben ez ellen a Warriors ellen 4 meccset nyerni most per pillanat már már lehetetlen kategória.
    A Houstonnak sem sikerült.
    Húh az a legendás 3.negyed megint. Az ott a csendes gyilkos, akkor csap le a Cosa Nostra
    Corrado Cattanit nyomozót akkor szokták szitává lőni, mindegy, hogy Cattani nyomozó James Harden vagy most Lebron James lesz.

Oldal: 8 / 13 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •