Oldal: 13 / 13 ElsőElső ... 3111213
Eredmény: 121 - 124 (124) összesen
Like Tree13Likes

Téma: American pie

Senior Member
    Meglepetèsekre viszont èrdemes rámenni a baseball meccseken.
    Valahol azt olvastam a meccsek 44%-án,az underdog, esèlytelenebb nyer.
    Azèrt az k. va sok.
    Azt meg lehet lovagolni, iparágat lehet rá èpiteni.
    Visszatèrve az 1,3-as oddsokra. Ha valaki ilyenben utazik, illetve ilyeneket keres, akkor se a baseballba keresse!
    Tuti tipp máshol sincs mèg 1,30-as kategóriában sem, de a baseball az egyik legkiszámithatatlanabb dolog.

Senior Member varin avatara
    Idézet nemethpe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem az ilyen 1,30-as tippeknek semmi èrtelme nem csak baseball-ban, más sportágakban sem.
    Legalábbis szingli tippkènt.
    Max ugy hogy mondjuk egy másik esemènnyel kombinálja ès kiad mondjuk legalább 2-es oddsot.
    Akkor meg már 2 esemènyünk van, minèl több esemèny, annál nagyobb kockázat, hogy valamelyik elmegy. Újat ezzel sem mondok.
    -1,5-ről jó ezeket tenni, ott nagyjábol kiad 2-es oddsot.
    Bár aztán èn beleszaladtam ezzel kapcsolatban is 5 egymás utáni buktába.
    Esetleg mèg olyanra jo a baseball, hogy èlő fogadás ès az egyes inningeket döntetlenre teszi az ember tètemelèssel.
    Bár ezzel kapcsolatban meg valahol olyat olvastam, hogy az èv napjai iroda nem engedi ezt vègtelensègig. Mármint a tètemelèst.
    Annak a tippnek van értelme, amiben van érték. Hogy van-e érték az oddsban, az független attól, hogy az most 1.10-es vagy 3-szoros.

A sportfogadás egyik alapvetése, hogy az 1.10-ben is bőven lehet akkora érték, hogy megérje fogadni rá, hiába mondják sokan azt, hogy eltalálni egy 1.10-es oddsot nem nagy művészet. Valóban nem az. De mondjuk 1000 1.10-es oddsból eltalálni 950-et már az.
    boby10 likes this.

Zed
    Zed nem elérhető
    Member
    Szia varin! Na, de mitől lesz egy meccs értékes, vagy nem? Erre rá kell érezni, a rutin hozza meg? Köszi

Senior Member varin avatara
    Idézet Zed eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia varin! Na, de mitől lesz egy meccs értékes, vagy nem? Erre rá kell érezni, a rutin hozza meg? Köszi
    Hát igen, ez az egésznek a nyitja

Ha kielemezted a meccset, körbejártál minden tényezőt és adatot, akkor meg kell határoznod magadban egy oddsot, ami a körülmények ismeretében szerinted reális az adott kimenetelre. Az ettől való eltérés határozza meg, hogy mennyi value is van a tippben.

Az adatok helyes értékelése persze egy élethosszig tartó tanulási folyamat, ebben nem lehet tökéletesnek lenni.

Oldal: 13 / 13 ElsőElső ... 3111213

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •