Oldal: 1 / 48 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (478) összesen
Like Tree322Likes

Téma: Csak egy TIPP!

Senior Member Franz51 avatara

Csak egy TIPP!

Üdv Mindenkinek!
    Lassan két éve járok erre az oldalra, megelégedésemre! A mai naptól próbálom színesíteni a palettát és egy-egy tippel jelentkeznék. Elsősorban foci, de ritkán lehet néha más labdás sport is. Az eseményeket elsősorban a Pro-ról hozom, de lesz amit más online irodából, olyat ami csak ott fogadható pl. AH.

Akkor kezdeném:
    Ausztria- Szlovénia felkészülési mérkőzés:
    Mindkét csapat csapat lemaradt a nyári VB-ről és mindkét csapat új szövetségi kapitánnyal vágott neki a következő időszaknak. Az osztrákoknál Franco Foda sikerrel debütált még az ősszel Uruguay ellen, míg Tomaz Kavcic ma ül először a szlovén kispadra.
    Szerintem az osztrákok már túltették magukat a vb selejtező kudarcán, a hazai pálya is mellettük szól. Bár a támadóik egy kitűnő kapussal - Oblak - állnak szembe, én minimum 2 gólt várok tőlük.

A tippem: hazai csapat +1,5 gól az odds 1,90
    Utoljára módosítva: Franz51 által: 2018.03.24 00:37
    Cesc18 and varin like this.

Üdv Mindenkinek!
    Az antré sikeres volt, az osztrákok tükörsima, 3 gólos győzelmet arattak.

Ma az angol Liga 2-ből választottam egy mindig veszélyes, papírforma "szagú" mérkőzést: Wycombe-Port Vale.

A Wycombe nagyszerű szezont fut és harmadik, feljutást érő helyet foglalja el a táblázaton, 3 pont előnnyel a 4. Notts Country előtt. Az ilyen mérkőzéseket, mint a mai meg kell nyerniük, ha a szezon végén is a feljutó helyen akarnak végezni.
    A Port Vale a 20. helyen áll, 7 ponttal a kiesési zónától. Idegenbeli teljesítményük az élcsapatok ellen nem túl sikeres, de azért egy gólra gyakran képesek. Szerintem ma is betalálnak, de a mérkőzést a Wycombe nyeri.

A tipp:
    Wycombe –Port Vale 1X2 Wycombe odds: 1,81

Az eredmény 0:0
    Utoljára módosítva: Franz51 által: 2018.03.24 18:02
    Marton2020 likes this.

Üdv Mindenkinek!
    A tegnapi mérkőzésen sajnos elmaradtak a gólok, pedig a Wycombe nagy fölénybe játszott..............
    Ma egy magyar vonatkozású eseményt, nevezetesen a hazai rendezésű U17 elitkör Magyarország-Románia mérkőzést választottam. Magáról a mérkőzésről előzetes méltatlanul kevés van a médiába, TV közvetítés sem lesz. Nem lenézve a III. Ker. TVE Sporttelepet, azért alkalmasabb helyszínt is találhattak volna egy ilyen eseményhez. Van új stadion éppen elég. Főleg, hogy a felnőttek kudarcot kudarcra halmoznak....
    Na de a maradjak a meccsnél. A képlet egyszerű, csak a románok elleni sikerrel van sansz arra, hogy az 1-2 helyen végezzünk a csoportban. A második helyen is a legjobb 7 második között kellene lenni. Egy X-el annak reménye is elszállhat.
    Tehát kell a győzelem! A románok 5:1-es vereséggel -Izrael - mi 1:1 döntetlennel - Szlovénia- végeztünk az első mérkőzésen. Reméljük ma is "gólképes" lesz a román védelem és simán hozzuk a meccset.

Én két opciót is megjátszok:
    Magyarország U17-Románia U 17 Hazai, odds: 1,72
    Magyarország U17-Románia U 17 Hazai csapat gólszám +1,5 odds: 1,9
    7

Sajnos a Pro nem kínálja ezt az eseményt így a "zöld dőltbetűsön" lehet megjátszani.
    Szurkoljunk a fiataloknak!
    Utoljára módosítva: Franz51 által: 2018.03.26 11:06
    ivan likes this.

Üdv Mindenkinek!

A tegnapi napon az U17-es válogatott sikerrel abszolválta a román fiatalok elleni találkozót, a tudósítások szerint meggyőzően.
    Ma az U21-es válogatotton a sor, és én ma is bizakodó vagyok. Michael Boris nagyon jó munkát végzett, egységes jó csapatunk van. Képesek megfelelni a kihívásnak, ami nem egyszerű: a 2019-es olaszországi Európa-bajnokságra a kilenc csoportgyőztes mellett, a házigazda Olaszország jut ki, valamint a négy legjobb csoportmásodik megmérkőzik a maradék két helyért.
    Tehát mínium a play-off helyre kellene érni. A vesztett pontokat illetően a belga, a svéd és a magyar csapat azonosan áll. A belgák a favoritok, de én bízok a csapatba, gólt fognak szerezni és minimum döntetlent elérnek. Utóbbit azért a +1AH-val lebiztosítottam.

Belgium U21 - Magyarország U21, Gólok száma vendégcsapatnál: +0,5 odds: 1,58
    Belgium U21 - Magyarország U21, Magyarország U21: +1AH odds: 1,89

A Pro szegényes kínálata miatt ma is a „zöld döltbetűs”-nél fogadtam.
    Ma 20 órától a TV előtt is szurkolhatunk az M4 jóvoltából.
    Utoljára módosítva: Franz51 által: 2018.03.27 08:38

Üdv Mindenkinek!

A tegnapi U21-es mérkőzés a belgák ellen sajnos 10 percig tartott a magyaroknak. A kiállítás után sajnos sanszunk se volt, még a gólra se! Így aztán szépen "bepirultak" a tippek.
    Ma is maradok az utánpótlásnál az U19Franciaország - U19Spanyolország meccset választottam. A mérkőzés Spanyolországba lesz 17:30 órakor.
    A spanyolok váratlanul pontokat vesztettek a bolgárok ellen, így lépéshátrányba kerültek, és csak egy győzelemmel előzhetik meg a franciákat. Csak az első hely kvalifikál az EB-re. A tippemet a hazai pálya előnyére és a mindig kiváló spanyol utánpótlás erejére alapozom:

U19Franciaország - U19Spanyolország, Vendégcsapat gólszám +1,5 odds: 1,93

A fogadást a "zöld dőltbetűsön" kötöttem.
    Utoljára módosítva: Franz51 által: 2018.03.27 23:48

Üdv Mindenkinek!

A tegnapi mérkőzésen nem várt eredmény született, a francia fiatalok hátrányból fordítva 4:2 arányú győzelmet arattak a hazai pályán játszó spanyolok ellen. Így ők az EB résztvevők. Szerencsémre a spanyol fiatalok azért végig küzdöttek és a 88. percben meglőtték a 2. góljukat ezzel a tipp zöldült.

Ma is maradok a fiataloknál a Magyarország U17 - Izrael U17 mérkőzést választottam. Fiataljaink az elitkör utolsó mérkőzését játsszák és egy döntetlen már elég lenne. Ikszre játszani azonban mindig veszélyes. Mivel Izrael csak győzelem esetén juthat ki az EB-re, így támadniuk kell és ezt kihasználva kontrából gólt, gólokat tudunk szerezni.
    Sajnos a nemzeti szaklapunk ma sem promotálja különösebben az eseményt, annyit tudni hogy a mérkőzést az Új Hidegkuti Nándor Stadionba rendezik 14:00 órától és az M4 közvetíti.
    Remélem a fiatalok nem okoznak csalódást és fricskát mutatva a felnőtteknek kijutnak az EB-re. Ma az a ritka alkalom, amikor szinglibe dupla esélyt fogadok, azaz a tippem:

Magyarország U17 - Izrael U17 Dupla esély, Magyarország U17 vagy döntetlen odds: 1,38

Szurkoljunk a fiataloknak!
    A fogadást a "zöld dőltbetűsön" lehet megtenni!
    Utoljára módosítva: Franz51 által: 2018.03.28 17:31

Senior Member mirrmurr30 avatara
    hát ez szomorú. sajnos nem tudtak gólt lőni a fiatalok. ráadásul öngóllal...

Idézet mirrmurr30 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hát ez szomorú. sajnos nem tudtak gólt lőni a fiatalok. ráadásul öngóllal...
    Valóban szomorú! Nagyon rossz felfogásban játszott a csapat, nagyon ráültek a döntetlenre. Izrael végig kontrollálta a meccset, és köszönte szépen az öngólt, tovább mentek.
    Valljuk be a 2000-es születésűek élükön Szoboszlaival sokkal erősebb csapatot alkotott.
    Ezek nem a magyar foci napjai voltak: U21, U19, A válogatott, U17 sorra mind kikaptak...............

Üdv Mindenkinek!

Ma a szűkös kínálatból a Seria B Foggia-Pro Vercelli mérkőzést választottam.
    A Foggia 13. a táblázaton 40 ponttal. Az idei szezonban eddig idegenben jobban teljesített 16 mérkőzésen 23 pontot gyűjtött. A hazai mérkőzések táblázatán a 20. helyet foglalja 15 mérkőzés (4-5-6), gólkülönbség 21:24, gyűjtött pont 17.
    A Pro Vercelli 21. a táblázaton 30 ponttal, ebből vendégként 16 mérkőzés (3-5-8) 14 pont, gólkülönbség 19:28.
    A Foggia viszonylag távol van a kieső zónától, de hogy így is maradjon, ahhoz gyűjteni kell még a pontokat. A Vercellinek minden pontra szüksége van, így nyílt focit várok mindkét csapattól, gólokkal.
    A tippem:
    Foggia – Vercelli (Gólszám 2,5) Több, mint 2,5 odds: 1,80
    Utoljára módosítva: Franz51 által: 2018.03.29 22:34
    mr.blonde likes this.

Üdv Mindenkinek!

A tegnapi tipp zöldült, valljuk meg nem volt nehéz tegnap over2,5 eltalálni a Seria B-ben, hiszen egy híján minden meccsen 2:1 eredmény született. Aki ezt megjátszotta..............

Ma az angol Liga 1-ből a Bristol Rovers - Bury mérkőzést választottam, amelyre egy összetett fogadást kötöttem, az év napjai irodánál.
    A Rovers 11. a táblázaton 51 ponttal, 6 pontra az osztályzós helytől. A Bury a 24. utolsó helyen áll 30 ponttal, helyzete már-már reménytelen, bravúrok sora kellene a bent maradáshoz.
    A Rovers otthon jól teljesít (10-2-6) 32-25 gólkülönbség. Abban bízok, hogy ma is tartja az otthoni formáját és győzni fog, úgy, hogy lő legalább két gólt.

A tippem:
    Bristol Rovers v Bury 1X2 Bristol Rovers + Csapat összesített gól Bristol Rovers +1,5 odds: 2,62
    Utoljára módosítva: Franz51 által: 2018.03.31 11:05

Oldal: 1 / 48 12311 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •