Oldal: 41 / 48 ElsőElső ... 313940414243 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 401 - 410 (479) összesen
Like Tree324Likes

Téma: Csak egy TIPP!

Senior Member Franz51 avatara
    Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Franz! Szuper jó tipp volt! Gratulálok!
    Köszi Jani!
    Élőben még megspékeltem a 75. percben +0,5 meccsgól fogadással, az is jött.
    Igaz a BTTS fogadásból hiányzott a DVTK gól, de nem bánom, mert a PAFC(!) és a Paks se rúgott gólt, annak a szelvénynek mindegy volt.
    Na a végén még lesz az ősszel ZTE-Haladás derbi...............ó azok a régi szép idők!

Üdv,
    ma a szokásos NB2 fogadás:

Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosítva: Franz51 által: 2019.04.07 12:55

Idézet Franz51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv,
    ma a szokásos NB2 fogadás:

Üdv,
    a tegnapi tippem nyert!

Színvonalában jó indulattal közepes meccset láthattunk, összességében szerencsés ZTE győzelemmel.
    Akik bevállalták ezt a tippet azoknak gratulálok!

Egyébként a bajnokság kezdete óta szinte minden ZTE meccsre fogadtam, többnyire ZTE győzelem, AH vagy DNB a ZTE javára, néha gólokra. A 20-6-5 ZTE mutatónak, valamint a korrekt oddsoknak köszönhetően a projekt bőven pluszos, reményeim szerint az is marad.
    Ezt csak azért írtam, mert szerencsés választással ez egy jó fogadási taktika lehet egy olyan bajnokságban, ahol az indulásnál nincsen abszolút favorit.

Ma részemről szünnap!
    bjani55 likes this.

Senior Member varin avatara
    Szép tippek, jó logika, nagyon hasonló gondolatok mentén dolgoztunk hétvégén, habár én végül kihagytam mind a Hali-, mind a ZTE-tippet.

A szombathelyiek sikerét kinéztem már az előző hétvégén, nagyon faszán hajtottak a Puskás ellen, nyoma sem volt anyagi problémáknak. Kicsit keveseltem az oddsot, ezért kaszáltam el. A ZTE esetében a +0.25 volt nálam is a tipp, de végül valamiért lehagytam a menüről

Így tovább!
    Franz51 and bjani55 like this.

Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szép tippek, jó logika, nagyon hasonló gondolatok mentén dolgoztunk hétvégén, habár én végül kihagytam mind a Hali-, mind a ZTE-tippet.

A szombathelyiek sikerét kinéztem már az előző hétvégén, nagyon faszán hajtottak a Puskás ellen, nyoma sem volt anyagi problémáknak. Kicsit keveseltem az oddsot, ezért kaszáltam el. A ZTE esetében a +0.25 volt nálam is a tipp, de végül valamiért lehagytam a menüről

Így tovább!
    Kösz varin a megtisztelő figyelmedet!
    varin and bjani55 like this.

Junior Member
    Ha matematikailag nem is, de a ZTE már megnyerte az NB2-es bajnokságot. A Gyirmót a második helyen fog célba érni, illetve feljutni az NB1-be (de minek?). A Kaposvár a harmadik helyért küzd, de a Vasas nagyon beindult, van rá remény, hogy ők lesznek a bronzérmesek!

Member szakimaki avatara
    Idézet Damian72 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha matematikailag nem is, de a ZTE már megnyerte az NB2-es bajnokságot. A Gyirmót a második helyen fog célba érni, illetve feljutni az NB1-be (de minek?). A Kaposvár a harmadik helyért küzd, de a Vasas nagyon beindult, van rá remény, hogy ők lesznek a bronzérmesek!

Vasas nagyon beindult még akár 2. feljutó helyre is odaérhet, ha előtte lévők sorra bukják elkövetkező meccseiket. ;-)

Junior Member
    Ha a Gyirmót tovább gyengélkedik, akkor van rá remény!

Idézet Damian72 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A jelenlegi első háromból a Zalaegerszeg nemcsak a tabella miatt, hanem az anyagiak miatt is a legjobb helyzetbe van köszönhető a ZÁÉV-nek. A licenc nem lesz gond, más kérdés lesz-e pénz játékosokra, mert a tegnapi meccset elnézve ez a csapat tuti kieső lenne.
    A Gyirmót ha akar szintén feljut, ismételve ha akar. Kaposváron nincs pénz vsz licenc se jönne össze. A Vasas szerintem későn kezdett hajrázni. De néha vannak csodák........

Junior Member
    Akkor a Zalaegerszeg is bevásárol az "idegenlégiós" piacon?!

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •