Oldal: 5 / 5 ElsőElső ... 345
Eredmény: 41 - 45 (45) összesen
Like Tree20Likes

Téma: Crete tippek innen onnan:)

Member
    Próbáltam utánanézni mennyire kísérletezni akarnak az olaszok, de igazán nincs infók, valószínű kotesbe bele veszem, de csak kis tettel, minitettel.

Junior Member
    Idézet misi2017 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szombat EHF kupa férfi kézilabda. bet 365-ön. Team Tvis Holstebro-HC Dobrogea Sud.

tippem holstebro -2.5 hazai 1.55

-3.5 hazai 1.80

• A dán harmadik helyezett játszik a román másodikkal. A román csapat meccset játszott január 29-én, február 2-án és 5-én, mígva dánok február 1-jén és 5-én. A dánok picit pihentebbek lehetnek. Ráadásul február 5-én idegenben a bl résztvevő Silkeborgot verték meg 33-37-re . Legutóbb 3 éve találkoztaka felek ilyen felállásban, akkor hazai pályán 6-tal nyertek a dánok. A dán kézilabda dinamikájában és sebességében is meghaladja a lassabb románt. Pihentebb dánokat várok és 5-6 gólos hazai győzelmet. Mindkét tippet futtatom és élőben kiderül, valahogy nem értem miért adnak iylen oddsot egy román csapatra egy dán ellen. Finoman esnek is a dánok oddsai. A dánok a mecscre inygenessé tettékabelépést, így teljes teltház várható.

köszi ma is , bár kicsit izgulós lett a vége

esetleg egy ajánlás (persze óvatosan, ha játszanád, vagy mellé vmi és egy szolidabb szelónak megteheti)
    német kosár Wurzburg-Crailsheim
    én félidő hazai, vége hazaira raktam 1,4

Wurzburg kicsit fáradtan, de jó formában, tovább jutottak az európa kupában, most 6 nap alatt 3 hazai bajnokit fognak letolni.
    Itt az ideje koncentrálniuk kicsit ezekre a meccsekre is, és felzárkózni a playoff helyekre. Otthon ez kötelező lenne nekik.
    Vendégeknél bizonytalan, hogy játszik-e a legjobbjuk. Ben Magden, 34 éves ausztrál, 13 pontot átlagol...
    Utoljára módosítva: frasco által: 2019.02.09 17:59

Junior Member
    Szombat EHF kupa férfi kézilabda. bet 365-ön. Team Tvis Holstebro-HC Dobrogea Sud.

tippem holstebro -2.5 hazai 1.55

-3.5 hazai 1.80

• A dán harmadik helyezett játszik a román másodikkal. A román csapat meccset játszott január 29-én, február 2-án és 5-én, mígva dánok február 1-jén és 5-én. A dánok picit pihentebbek lehetnek. Ráadásul február 5-én idegenben a bl résztvevő Silkeborgot verték meg 33-37-re . Legutóbb 3 éve találkoztaka felek ilyen felállásban, akkor hazai pályán 6-tal nyertek a dánok. A dán kézilabda dinamikájában és sebességében is meghaladja a lassabb románt. Pihentebb dánokat várok és 5-6 gólos hazai győzelmet. Mindkét tippet futtatom és élőben kiderül, valahogy nem értem miért adnak iylen oddsot egy román csapatra egy dán ellen. Finoman esnek is a dánok oddsai. A dánok a mecscre inygenessé tettékabelépést, így teljes teltház várható.

6almas végjáték és Gratula! ;-)

Member
    Örülök ha jöttetek, kb még egy infarktust kihordtam, remélem az olasz jégkorongon is jött valaki. Valakinek már jó tippötlet mára? Egyelőre igazán nem találok.

Junior Member
    Örülök ha jöttetek, kb még egy infarktust kihordtam, remélem az olasz jégkorongon is jött valaki. Valakinek már jó tippötlet mára? Egyelőre igazán nem találok.

Helló,

Részemről Griezmann tippjét raktam, ami most kezdődött: Csákvár - Vasas x2
    Ami szimpi lehet még:
    Német kosár Bremerhaven-Oldenburg V -5,5 1,41
    Semmi indokot nem találtam rá, hogy miért ne nyerne ennyivel a jobb csapat.
    Plusz kis oddsért francia kézi kupa: Tremblay-PSG - tribet psg 3 v több góllal nyer 1,25
    Itt se tudok rosszabb eredményt elképzelni

Persze én nem vagyok profi fogadó, szóval óvatosan

Mindkét mérkőzés 1 ponton/gólon ment el.
    Utoljára módosítva: frasco által: 2019.02.10 21:30

Oldal: 5 / 5 ElsőElső ... 345

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •