Oldal: 2 / 15 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (146) összesen
Like Tree46Likes

Téma: Crete tippek innen onnan:)

Senior Member
    Norvágokat lehet tolni valamilyen hendivel, vagy a mai nap után inkább hagyja az ember mert lehet egyiptomi meglepetés?

Senior Member
    Megbeszéltem magammal,az élvezet okán egy -2.5 norvég hendiment, de több ebben a meccsben nem volt.

Senior Member
    Január 23-án
    Karsiyaka -Szolnoki Olaj kosárlabda Európa-Kupa mérkőzést rendeznek.. A szolnok már kiesett, a törökök a továbbjutásért küzdenek. A szolnok két kulcsembere Sztrahinja Milosevics és Jaylin Airington nem tartott a csapattal. A pihentetés céljából eredetileg kimaradó Vojvoda Dávidnak muszáj volt elutaznia csapattal.

Vojvoda nyilatkozata szerint a szokottnál jelentősebb szerepet kaphatnak a fiatalok, vagyis Csák Bence, Frikker Marcell és Rudner Gábor. 7 embert tud rotálni igazán az edző, 10 en edzettek ma este. A törökök Szolnokon 4 ponttal nyertek. A szolno kidegenben 47ponttal kikapott Wurzburgban legutóbb. Pristinában 5 ponttal kaptak ki.A pristinat a törökök otthon 22 ponttal verték.A felek első meccse óta 2 komoly kosarassal erősítettek a törökök az amerikai bedobó, Christopher Evans az egyik spanyol Euroliga-csapattól, a Gran Canariától érkezett és szerdán debütálhat török állomáshelyén. Birkan Batuk bajnokit már játszott, 11 pontot szerzett a Bahcesehir elleni 103-ból, s természetesen a győzelem sem maradt el, ő az Anadolu Efes szintén euroligás együttesében vált létszámfelettivé. A pinnanclon a -9 Karsiyaka 1.854 en áll. A bet 365-öna -7.5 1.52-őn. Folyamatosan esik az odds. Akit érdekel nézze meg, különböző spreadeket talál. Elhangzott hogy Szolnok a magyar kupa felkészülésre használja a meccset,de nyilván nem szeretnének 47 ponttal kikapni mint Németországban. De a törököknek létszükség a győzelem. A különbség a kérdéses. Aki tudja használja.
    Utoljára módosítva: misi2017 által: 2019.01.22 23:00
    msafin likes this.

Senior Member Zozinho19 avatara
    Nem lennék meglepve egy 20 pont körüli hazai siker esetén!

Senior Member
    Érdekes röplabda meccsre bukkantam. Ma 20 óra Calcit Kamnik ( szlovén) - Vegyész RCK ( magyar) mevza liga ( közép-európa liga) meccs férfi röplabda.
    Közép Európa liga röplabda meccs. A szlovén Kamnik csapata a barcika előtt áll a tabellán.. Ősszel barcikán 3-2-re nyertek a szlovénok. Az erősebb osztrák csapatot a Posoljnicát a szlovénok sima 3-0-val küldték haza.
    A barcika 19-én meccset játszott és nyert Debrecenben, de 21-én Pesten a Pénzügyőr ellen 3-1 re kikapott. Elszenvedte idei első vereségét magyar csapattól. A Pénzügyőrtől a Kamnik jóval magasabb nívót képvisel. 5 nap alatt a barcika 3. meccsét játsza, tele utazással, ráadásul Kardos edző a hétfői meccs után azt nyilatkozta hogy a válogatott szünetről nem megfelelő erőállapotban tértek vissza a játékosai. Ezt hétfőről szerdára nem fogja helyrehozni, nincs idő edzeni az utazástól.
    A röplabdában a 3-0 és a 3-1-ért jár a teljes 3 pont, ami nekünk tökéletes, mivel a -1.5 szett hendi ebbe belefér a szlovénoknak, 3-0 vagy 3-1-es szlovén győzelmet várok. Fentiek mellett a szlovénok január 19-én játszottak meccset, azt is otthon, azóta készülhetnek.
    A szlovénok nem eb selejteztek most, jóval magasabban jegyzett a férfi röplabdájuk, alanyi jogon résztvevők az ebn ha jól tudom és nagyon gyors röplabdát játszanak, amit a TAO- körbe tavaly bekerült és halálából lassan feltámadó magyar röplabda egyelőre eléggé nehezen tud lekövetni,a magyar bajnokság nem készít fel rá. Tippem kalcit Kamnik -1.5 sett hendi a fenti eszmefuttatás alapján van benne érték szerintem. 1.72 jelenleg az odds,de már csökkent.
    Utoljára módosítva: misi2017 által: 2019.01.23 16:14
    msafin likes this.

Senior Member
    A két edző nyilatkozata a meccsről.. sokat sejtető: “Sok a mérkőzés, van néhány kisebb-nagyobb problémánk, éppen ezért a Kamnik ellen mindenkire számítok” – fogalmazott Marek Kardos vezetőedző. “Részben felkészülés lesz ez az összecsapás, részben pedig jó lehetőség az eddig kevesebbet játszóknak. Ellenfelünket kielemeztük, a srácok tudják, kire hogyan kell készülni. Nem lesz egyszerű dolgunk, ahogy odahaza sem volt, de egy jó meccset szeretnénk játszani.”Két évvel ezelőtt a Vegyész óriási meglepetésre nyerni tudott Kamnikban 3-1-re, és azon a hétvégén még a horvát Mladost Kastelát is két vállra tudta fektetni három játszmában.
    “Roppant fontos lesz ez az összecsapás, mert ha nyerünk, akkor jó eséllyel ott leszünk a négyes döntőben” – mondta Ales Hribar, a Calcit vezetőedzője. “Jól ismerjük a Kazincbarcikát, tudjuk, hogy hol a legerősebbek. Voltak igazán nagy bravúrjai már az idei sorozatban, ahogy talán meglepő veresége is, éppen ezért egyáltalán nem lehet leírni a magyar ellenfelünket. Ha csak egy kicsit is így teszünk, nagy bajba kerülhetünk.”

Junior Member
    Olyan jó volt az elemzés, hogy megvettem.
    Köszönöm!
    misi2017 likes this.

Senior Member
    Örülök ha tetted és nyertünk: 3-0, a szlovénoknak, 25-23, 25-12, 25-19. Rendkvül sima szettek, könnyedén jötta hendi. Én tettem a sima hazait is mellé 1.36 on nagyobb téttel.
    Utoljára módosítva: misi2017 által: 2019.01.23 22:44

Senior Member
    Holnap, január 24-én este Galatasaray-Dvtk női Európa-Kupa meccsen érdemes elgodolkodni. 17-30 as kezdés lesz.
    A Galatasaray a sorozat tavalyi nyertese. Igaz idén 4 új légiósuk van, de mellettük ott van a klasszis Euroliga győztes irányító Isil Alben is. A dvtkból kiesett Katona Szidónia és Šulčiūte. Utóbbi helyett Putnina érkezett,de még nem az igazi. Katona kiesésével eléggé beszűkült a dvtk rotációja. A galata idén otthon az európa kupában 18 ponttal verte a spanyol Gernikát, 24-el az MBM Moszkvát, 6-tala Torunt, 20-ala Lefkadast, fentiek és a Dvtk problémái alapján mellévéve a pokoli török hangulatot könnyedén jöhet a -8.5 es hendi. Hétvégén a dvtk a Peac Péccsel játszik nagy és fontos rangadót. Galatasaray -8.5 hendi Galata nyer.
    A DVTK edzőa következőket nyilatkozta:
    Alig várjuk már, hogy elinduljunk Isztambulba. Elvileg egy olyan atmoszférában fogunk játszani, ami nagyon kevés kosárlabdázónak adatik meg. A török szurkolók gyakorlatilag nem is a meccset nézik, hanem azzal vannak elfoglalva, hogy minél fantasztikusabb és félelmet keltőbb hangulatot teremtsenek, ezáltal az ellenfelet teljesen megtudják bénítani. A legjobb példa erre az előző párharcuk, amikor a spanyol Gernika tizenöt pontos előnnyel lépett pályára Isztambulban, aztán két perc elteltével máris 10-0-ra vezettek a törökök. Szuper játékosai vannak a Galatasaraynak, belőlük igyekeztünk felkészülni. Beszéltem a lányoknak arról is, ami ott vár rájuk, de erre szerintem nem igazán lehet szóban felkészülni. Talán ez a legnagyobb feladat az isztambuli meccsel kapcsolatban, ki tudjuk-e zárni a fanatikus közönség által teremtett hangulatot. Magam is kíváncsian várom, sikerül-e megoldanunk ezt. Mindenesetre valamennyien bízunk abban, hogy olyan eredményt fogunk kint elérni, hogy ne csak formalitás legyen a visszavágó.
    Utoljára módosítva: misi2017 által: 2019.01.23 23:24
    msafin likes this.

Senior Member
    Ma ismét egy röplabda meccsel próbálkozunk: 18 óra Vegyész RCK-SK Aich Dob. MEVZA ( KÖZÉP-EURÓPA LIGA MÉRKŐZÉS) A barcika a Mevza listavezetőjét fogadja. A sima vendég győzelem 1.50. A -1.5 szett hendi nyer az sk-AICH Dob 2 es oddsz.
    A felek 3 szor találkoztak az elmúlt másfél évben. Kétszer az osztrák csapat Dob nyert 3-0ra, egyszer a barcika 3-1/-re, de akkor 3 nap alatt az osztrákok 2 mecset játszottak előtte, közte egy bl meccset frankfurtban és nyialtkozataik szerint fizikálisan teljesen kivoltak.
    A barcika otthon 3-1 re kikapott pl a horvát bajnok Mladosttól, akit az osztrákok 3-0-ra, szettenként 25-22, 25-19 25-16-ra simán vertek idegenben Zágrábban.

A barcikai edzőa következőket nyilatozta:“Kifejezetten jól kezdtünk Kamnikban, olyan játékot nyújtott a csapat, amire valójában képes” – mondta a vrck.hu-nak a szlovák tréner. “Az, hogy a folytatásban miért nem ment már úgy, nem megfejthetetlen rejtély, tisztában vagyunk vele, és azon dolgozunk a játékosokkal, hogy megfordítsuk a szerencsénket. Ahogy a szerdai, úgy a szombati MEVZA-meccset is felkészülésnek fogjuk használni a jövő keddi, Magyar Kupa-visszavágóra. A legerősebb csapatunkkal fogunk pályára lépni, aztán jönnek folyamatosan a cserék, hogy lendületben legyen mindenki.” Az osztrákok tuti 4-es döntősok, ez rejt némi veszéylt, de az őszi vereségért valószínű bosszút akarnk állni és hát minőségi különbség van a felek között. Felkészülés és cserék használata, ezt sokat mondónak érzem...

Tippem
    SK Aich Dob nyer 1-50 ért, vagy SK Aich Dob -1.5 szett handicap 2-es oddsért, amihez 3-0 vagy 3-1 es DOB győzelem kell. bet 365-ön fogadható
    Utoljára módosítva: misi2017 által: 2019.01.26 16:38

Oldal: 2 / 15 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •