Oldal: 10 / 14 ElsőElső ... 89101112 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 91 - 100 (133) összesen
Like Tree42Likes

Téma: Crete tippek innen onnan:)

Senior Member
    Beszálltam.

Member
    A mai röpit tette valaki velem?

Member
    Most hogy sikeresen abszolváltunk egy könnyű meccsen egy 2.20 as röplabda oddsot, szombatra találtam két női kosárlabda a meccset amit kötésben fogadva egy szép 2.50-es oddsot kapunk.

2019. március 18. szombat 18 óra mindkét meccs.

1. meccs Szekszárd-DVTK NŐI KOSÁRLABDA. SZOMBAT 18 ÓRA. Aki nyer az második lesz az alapszakaszban.A Szekszárd a Sopron után kiemelkedik a mezőnyből. Hazai pályán magyar csapattól a Sopront kivéve ( aki más kategória) bajnoki meccsen nem kapott ki az elmúlt két évben bajnokin. A Szekszárd a DVTK edző nyilatkozta szerint euroliga szintű csapat. Az Európa-Kupában a lengyel csapat elleni hatalmas továbbjutás óta szárnyal a Szekszárd, otthon verték a spanyol szárcsapatot a Gironát is. Mindenki egészséges, aki nyer annál lesz a pályaelőny a bajnoki elődöntőben majd. 10 pontos magabiztos Szekszárd sikert várok. Minőségi különbséget érzek a Szekszárd javára. BET 365 1.57-es odds Szekszárd nyer.

A kötés második eleme Mtk-Cegléd női kosárlabda magyar bajnoki. Szombat 18 óra. A cegléd a vasassal harcol a rájátszásért.A vasas sopronban ki fog kapni. Az Mtk már utolsó, nincs esélye rájátszásra.Csak magyar fiatalokkal áll fel, nincs légósa. Az Mtk január végén 31 ponttal kapott ki otthona Beactól, akit a Cegléd idegenben 6 ponttal vert. A Ceglédnek van 1 szerb és 3 amerikai légiósa. Emellé az Mtk pályaedzője a héten hunyt el, ami sajnálatos módon ahogy írták, az igazi szakmai munkát lenullázta a hétre.

Tipp kötésben: Szekszárd-Dvtk hazai 1.57 és
    Mtk-Cegléd vendég 1.57
    Kötésben ez 2.47 es oddsot eredményez. Aki tudja minél hamarabb tegye, mindkét meccsre oddsesést várok. Bet 365

Benyomtam mégegyszer, valamiért nem láttam a déutáni postot. Elírás volt, szombaton lesz mindkét meccs, nem vasárnap. Elnézést

Látva facebook riportokat, az Mtk-nál kb edzeni sem tudnak, annyira megroppantak a gyászesettől annaka meccsnek 1.01-en kellene mennia Ceglédre.
    Utoljára módosítva: misi2017 által: 2019.03.16 00:57

Junior Member
    Melyik meccset érzed erősebbnek? A Ceglédet?

Member
    A ceglédet. 4 légiósuk van és alapesetben is esélyesebbek, de az mtk edző teljes gyászban nyilatkozott, edzettek valahogy a héten, de kb. csak ott voltaka teremben. Ha csak magyarokkal, haláleset után nyerni tud az Mtk, az 1 szerbbel és 3 amerikaival felálló Cegléd ellen megemelem a kalapom és veszítsek.

A Szekszárdot szorosnak várom,de a Szekszárdnak irtózatos mentális ereje van, csapatként is, valahogy nem tudom elképzelni hogy nyerjena DVTK.

e igen, mindent összevetve a Ceglédet tolom külön is a kombin kívül.

Játszva emlékezünk itt a leírás az esetről

Junior Member
    Köszi a gyors választ, reméljük nem most fog pozitívan hatni az mtkra ez az érzelmi spirál. Ez mondjuk a ritkább eset...

Member
    Pl 2 hete mtk győrtől otthon 36 ponttal kapott ki. A Cegléd győrben kapott ki 5 ponttal. Beacot idegenben 1 -el verte a Beac, akit a Cegléd idegenben 6-tal. Bízok egy nyugodt Cegléd győzelemben.

A szekszárd meccsen ami érdeks még, a Szekszárd a spanyol Girona eleni európa-kupa és a zte elleni kupa elődöntőn is 8-10 pontos hátrányal indított, amikor is 2.50-3as oddsot is lehetett élőben elcsípini és percek alatt fordított. Ha első 1-2 negyedben becsúszik pár tripla és 6-8-10 ponttal elmenne a dvtk, tolni kella Szekszárdot.( de csak ha 1 vagy 2 .. negyed végéig) vissza fog jonni és már élőben is ha nem bírjuk végig, szép haszonnal kiszállhatunk.

Junior Member
    Megnéztem oddsportálon az 1xbet dobott még ki oddsokat ezekre a meccsekre. Ott az mtk-t már leverték 1.12-re már le is vették a kínálatból. A szekszárd jelenleg 1.32-ön áll.
    A beten 10 perce még tudtam fogadni a ceglédet (sajnos csak max téttel engedte, többel nem) , most már ott is levették a meccset.
    Vagy oddsmódosítás lesz és lejjebb veszik a szorzókat, vagy már vissza sem rakják...

Senior Member Baseballfan avatara
    “azonosítójú fogadásával kapcsolatban keressük, amelyet 1.57 nyereményszorzóval tett meg a következőre: Cegledi EKK - nők (Győztes MTK-Budapest - nők v Cegledi EKK - nők). Észrevettük, hogy ez a választás helytelen szorzóval lett leadva, így szabályainknak megfelelően a javított 1.09 szorzóval kerül rendezésre.” Hát ez ennyi volt

Member
    Nem jogszerű,de sajnos megtették. Ilyenkor mi van, ha tettem egy 3-as kombit,de ezt nem szeretném benne hagyni 1.090-el, kivetethetem belőle?
    Utoljára módosítva: misi2017 által: 2019.03.16 12:48

Oldal: 10 / 14 ElsőElső ... 89101112 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •