Oldal: 37 / 40 ElsőElső ... 273536373839 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 361 - 370 (392) összesen
Like Tree233Likes

Téma: Bitmap Tenisz 2018.

Senior Member Bitmap avatara
    Ruud lehet jó holnapra. 1.58-ért Andujar ellen, volt már itt két meccse, két elég jó salakos ellen és Bagnis ellen nagyon de nagyon jól szervált, rögtön mondtam,hogy érdemes lesz ráfigyelni a kövi meccsen is, Andujar pedig szenved, az évbe 4 meccs 4 veszteség, Sonego ellen pedig nagyon simán.

Junior Member gyenge85@gmail.com avatara
    Ruud valóban nem rossz opció. Köszi

Member
    Pella - Sousa meccsen mennyire láttok fantáziát az argentin nyeretésében?

Member
    Bitmap? Szerinted is nyerhet a fiatal brazil otthon, Taro Daniel ellen?

Sikerült a mai napon elkapni Mladenovic győzelmét 6.50-ért a jelenlegi világelső Naomi Osaka ellen és izgulni sem kellett érte.

https://logibet.com/en/tip/tennis/na...denovic/218202

Idézet gyenge85@gmail.com eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ruud valóban nem rossz opció. Köszi

6 - 1 6 - 2 jól éreztem,hogy tartani kell vele a héten legalább Berlocq ellen.
    Marton2020 likes this.

Sziasztok,

Sikerült elérnem a Rookie státuszt ami azt jelenti,hogy mostantól fel tudtok íratkozni rám ezáltal ha kiteszek valami tippet akkor arról kaptok értesítést.

Jópár forum olvasó " ismer " már engem vagy erről az oldalról vagy másikról,hogy több éve aktívan osztom meg a tippjeimet az olvasokkal teljesen ingyen, ezalatt a több év alatt soha nem voltam tagja semmilyen fizetős oldalnak pedig kaptam már felkérést pár alkalommal,de mindig nemet mondtam hisz sohasem azért osztottam meg a gondolataimat,hogy én azért pénzt kapjak mert teljesen jól el vagyok a fogadásból és a való életben lévő foglalkozásommal ami egyébként lehetővé is teszi,hogy már-már szinte full time foglalkozzak a fogadással.

Viszont, mostantól a tippjeim kizárolag és csak logibeten keresztül lesznek megtalálhatóak aminek van egy 19 eurós havidíja, viszont ezért a pénzért hozzáfértek több nagyon jó felhasználó tippjeihez is az enyémen kivül, szóval tényleg megéri az árát. Azért döntöttem több év után,hogy " fizetős " oldalon adom tovább a tippjeimet mert nagyon megtetszett az oldal, és ezáltal,hogy valaki előfizet ide,támogatja maga az oldalt ami tényleg nagyon jó kezdeményezés, támogatja az én munkásságomat és feltud íratkozni más felhasználóra is pl. kapásból a toplista elején lehet válogatni, szóval nekem már az elég ha egy általam " szimpatikusnak " talált oldalt a saját tippjeimmel támogatni tudok.

Sajnos nekem az első hónap nem úgy indult ahogy szerettem volna, szinte a végéig közel 20%-os ROI-val robogtunk,de ott egy napon valamit nagyon rosszul csináltam ami miatt teljesen megcsappant a bankroll, viszont még igy is sikerült pluszban zárni,hogy volt egy erős lejtmenet.

Ahogy írtam még soha nem voltam " tippadó " egyetlen ilyen oldalon sem, szóval teljesen új dolog számomra, viszont teljesen átnéztem a tipptörténetem az elejétől a végéig, a tippeket a téteket és tudom,hogy hol rontottam el, milyen hibába estem amit kötelezően kijavitok és tudom,hogy mire vagyok képes amit a jövőben minden egyes hónapban hozni szeretnék.

Mostantól kevesebb tipp lesz, viszont csak és kizárólag olyan tippet osztok meg amihez van indoklás, és ami átesett az eredeti kiválasztási rendszeremen illetve tétkezelési rendszeremen, nem lesznek felesleges nagyobb stakes tippek,próbálom inkább a " value " vonalat keresni, szóval adjatok nekem is egy esélyt és meglátjátok ti és egy teljesen motivált én mire is vagyunk képesek.

Előfizenti ezen az oldalon tudtok.: http://logibet.com/packages
    Feliratkozni pedig ezen.: http://logibet.com/tipster/Bitmap
    További jó tippadókat pedig itt lehet keresgélni.: http://logibet.com/toplists
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2019.03.05 15:13
    Marton2020, vasero and hogar like this.

Member vasero avatara
    Mik a további tervek? Nem lett kevesebb tipp és sajnos jobbak se lettek.

Senior Member
    Sok sikert Bitmap!

2019.05.12

3 Egység.:
    Tsitsipas +3.5 játék @ 2.00 Bet365

Tsitsipas

Djokovic

2.5 Egység.:
    Baldi - Fritz @ Baldi 2.77 Pinnacle

1 Egység.:

Tsitsipas - Djokovic 3 szett