Oldal: 36 / 40 ElsőElső ... 263435363738 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 351 - 360 (392) összesen
Like Tree233Likes

Téma: Bitmap Tenisz 2018.

Senior Member Bitmap avatara
    Sziasztok,

Mostanában el voltam tunve a fórumról, de próbálgatom a Logibetet ott lesznek majd tippek mert tényleg kényelmes platform,hogy statisztikát is vezet és nem nekem kell.
    Gondolom akkor beirhatom,https://logibet.com/tipster/Bitmap itt találhatóak meg majd a tippjeim.
    varin likes this.

Senior Member varin avatara
    Idézet Bitmap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

Mostanában el voltam tunve a fórumról, de próbálgatom a Logibetet ott lesznek majd tippek mert tényleg kényelmes platform,hogy statisztikát is vezet és nem nekem kell.
    Gondolom akkor beirhatom,https://logibet.com/tipster/Bitmap itt találhatóak meg majd a tippjeim.
    Hajrá, csapasd

Senior Member Jeckeld avatara
    Rá is repültem a tippjeidre Viszont sehogy nem találom Pinnen az outright opciót a Buenos Aires ATP-hez. Tudtok segíteni, hogy ezt hol találom?
    Bitmap likes this.

Idézet Jeckeld eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Rá is repültem a tippjeidre Viszont sehogy nem találom Pinnen az outright opciót a Buenos Aires ATP-hez. Tudtok segíteni, hogy ezt hol találom?
    Szerintem az már nem fogadható, hogy lement pár meccs, mert azt meg torna elott adtam fel.

Member
    Akkor elő kell fizetnem , ha látni szeretném a tippjeidet?

Member
    Idézet gekkó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor elő kell fizetnem , ha látni szeretném a tippjeidet?
    Igen. Hacsak ide is fel nem tesz párat ami ott nincs.

'Newbie" státuszban vagyok ezért minden tippemnél ott a 'Trial szalag' így egy regisztráció után elérhetőek a tippjeim, ingyen.

Member
    Kösszépen!

Junior Member gyenge85@gmail.com avatara
    Szia Bitmap!

A véleményedre lennék kíváncsi. Holnapra kinéztem az alábbi játékosokat. Szerinted közülük ki a legesélyesebb?

Munar - Mayer @ Munar 1,83(Munar nagyon megy és jól játszik salakon, Mayer vergődik kicsit a szememben)

Cuevas - Schwartzman @ Cuevas 1,66(Schwartzi vasárnap döntőzött plusz vannak fájdalmai, Cuevas meg salakon elég jó)

Cecchinato - Bedene @ Bedene(Cecchinato tény favorit de döntőzött és azért Bedene meglepheti)

Sandgren - Opelka @ Sandgren 1,66(Megint csak az, hogy Opelka döntőt játszott és Sandgren meglepheti)

del Potro - Nishioka @ del Potro -3,5 1,72(Imádom Potrot nagy kedvencem és első tornája idén biztos menni fog mint a gép)

Előre is köszönöm ha reagálsz és segítesz nekem! Melyik az a 2! játékos akit támogatsz innen és miért?

Köszi!

Idézet gyenge85@gmail.com eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Bitmap!

A véleményedre lennék kíváncsi. Holnapra kinéztem az alábbi játékosokat. Szerinted közülük ki a legesélyesebb?

Munar - Mayer @ Munar 1,83(Munar nagyon megy és jól játszik salakon, Mayer vergődik kicsit a szememben)

Cuevas - Schwartzman @ Cuevas 1,66(Schwartzi vasárnap döntőzött plusz vannak fájdalmai, Cuevas meg salakon elég jó)

Cecchinato - Bedene @ Bedene(Cecchinato tény favorit de döntőzött és azért Bedene meglepheti)

Sandgren - Opelka @ Sandgren 1,66(Megint csak az, hogy Opelka döntőt játszott és Sandgren meglepheti)

del Potro - Nishioka @ del Potro -3,5 1,72(Imádom Potrot nagy kedvencem és első tornája idén biztos menni fog mint a gép)

Előre is köszönöm ha reagálsz és segítesz nekem! Melyik az a 2! játékos akit támogatsz innen és miért?

Köszi!
    Húha, eléggé nehéz meccsek, Munar - Mayer meccsen szerintem is nyer a fiatal, de lehet belőle egy hosszú,szoros meccs szóval oda egy overt is el tudok képzelni, azért mind a ketten eléggé hosszú meccseket is játszottak mostanában.

Cuevas - Schwartzi, szintén nehéz, nem tudok sajnos arról,hogy Schwartzmannak fájdalmai vagy sérülése lenne ?! Viszton tavaly ezt a tornát szett veszteség nélkül nyerte meg, szóval adott lesz neki a motiváció és ebből kiindulva valszeg, fekszik is neki és tavaly mikor ezt megnyerte Buenos Airesben gyengébb játékott tett le mint most, persze ha van valami sérülés / fájdalom akkor ez felulírhat mindent vagy egy extra napot kifogó Cuevas.

Cecchinato - Bedene, ez is. Bedene minden alkalommal nyert az olasz ellen,de most nagyon jól játszott és hiába nyerte a tornát, nem töltött azért annyira sokat a pályán, minden meccse két szettes volt az utolsó kettö meccse, 2x 1óra 10 perces volt csak.

Sandgren - Opelka Ennél a meccsél csak az nem tetszik,hogy Sandgren kikapott Lorenzi ellen...

DelPo - Nishioka Első meccs DelPo számára kb. 4 hónap óta, szóval nem tudom mit várjak tőle pontosan, viszont mindenféleképpen én egy jó delpo-ra számítok, láttam edzéseket stb. róla és úgy nézki,hogy minden tökéletes nála, szóval szerintem simán nyerni fog a japán ellen...

Szóval..háát.. sikerült pont olyan meccseket kiválasztanod amikhez nem sok jót tudtam hozzászólni...
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2019.02.18 20:57

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •