Oldal: 35 / 40 ElsőElső ... 253334353637 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 341 - 350 (392) összesen
Like Tree233Likes

Téma: Bitmap Tenisz 2018.

Senior Member Bitmap avatara
    Idézet Bitmap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnos nem úgy alakult a napom ahogy gondoltam ezért indoklás nélkül, kategórizálva, kinek melyik szimpatikus lehet kombinációkat alakitani, tudom ez most nem sok segítség...

" A "

• Djokovic @ 1.01
    • Shapovalov @ 1.11
    • Medvedev @ 1.18
    • Carreno Busta @ 1.25
    • Kohlscreiber @ 1.05
    • Nishikori @ 1.04
    • Zverev @ 1.10
    • Coric @ 1.18

" B "

• Tsonga
    • Kokkinakis -> Feladta.
    • Harrison @ 1.70
    • Fognini @1.45
    • Wawrinka

"Szett Over 3,5 felett"

• Jaziri - Ivashka @ 1.60
    • Karlovic - Hurkacz @ 1.46
    • Sock - Bolt @ 1.65
    • Querrey - Herbert @ 1.56
    • Kyrgios - Raonic
    • Donskoy - Djere @ 1.53

Szett overek most szépen jöttek, sajnos nem volt olyan meccs amibe teljesen biztos lettem volna és normális odds van rá. Gondolkodtam,hogy kihagyom,de az "A" kombót megtettem bet365 bónusz gyüjtővel jött-jött bár, egy szett over tipp megtétele kiváltotta volna azt a 8 meccset.
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2019.01.15 21:33 Oka: ---

Member
    Köszi a tippeket! Èn is raktam az A kategóriát, kiegèszítve női meccsekkel. Szerencsère azok jöttek, így az 50 % bónusz is kihasználásra került. Már csak Djoko kell! :-)

Senior Member
    Szép volt Bitman ! Várjuk mais a legbiztosabb teniszgyujtos tippjeid ! Koszi

Junior Member
    Nagyon szépen köszönjük a tippeket

Member
    Szia! Ma várható vagy tippekkel? A tegnapu nagyot szólt! Köszi!

Member
    Remélem csak elfoglaltság miatt hanyagolod a fórumodat és nem az időnként visszatérő mitugrásznak sikerült elérnie a célját, hogy miatta szünetelteted. Szívesen olvasom én is, várom mielőbbi vissza térésedet sok zöld tippel

Member
    Idézet green013 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Remélem csak elfoglaltság miatt hanyagolod a fórumodat és nem az időnként visszatérő mitugrásznak sikerült elérnie a célját, hogy miatta szünetelteted. Szívesen olvasom én is, várom mielőbbi vissza térésedet sok zöld tippel
    Most most a 2019-es AO topikban találod a tippjeit.

Senior Member
    Nagyon jók és használhatóak a tippjeid, nem vagyok nagy tenisz szaki, így köszönöm.

Member
    Köszi.

Senior Member Bitmap avatara
    ATP - EGYÉNI: Australian Open (Ausztrália), kemény 02:30

Bautista - Tsitsipas

Valamiért úgy érzem, hogy Tsitsipas gyengébb meccset fog játszani, sokszor tapasztaltam már azt amikor egy játékos megver egy " tényleg top játékost " akkor teljesen visszaesik a teljesítménye. Fejben pedig sokszor elveszti a fonalat akkor elkezd hibázni mert olyankor túlságosan is aggreszív játékot játszik és szintén nem lesz olyan meccse mint a svájci ellen,hogy 12 bp-t tudott hárítani.
    Egyébként felfigyeltem arra is a 4. szettben már nem volt annyira éles a görög játéka és ez éjszakai meccs volt, na most a spanyol ellen napsütésben fognak játszani ami megintcsak inkább a fittebb spanyol játékosnak kedvez. Szóval sokkal több dolog van Bautista tárában amivel nyerhet.

- Roberto Bautista Agut @ 1.91

WTA - EGYÉNI: Australian Open (Ausztrália), kemény 09:00

Kvitova - Barty

Nem rég találkoztak a Sydney-i döntőjében ahol Kvitova nyert döntő harmadik szettben viszont abszólut meccsben volt Barty, a meccs a Rod Laver pályán lesz ami a hazai játékos számára lesz kedvező hisz kissé lasabb, most is azt várom,hogy szoros meccs lesz és fog okozni Barty fejfájást a cseh játékos számára a meccsen. A koncepció megint lehet az mint az előző meccsen Kvitova második szerváját kell megjátszania, az előző meccsen is fedezte ezt a határt a hazai versenyező, szerintem szintén szoros meccs lesz.

- Barty +3.5 @ 1.66

WTA - EGYÉNI: Australian Open (Ausztrália), kemény 04:30

Pavlyuchenkova - Collis

Két meglepetés játékos, úgy látszik,hogy mind a ketten formában, nem fogja egyik játékos sem dominálni a másikat. Előszeretettel jön vissza mindkét játékos akár szett hátrányból is ami a tornán is volt látható, egyszerüen nem érzem milyen játékelemben mehetne el Pavlyuchenkova vagy akár Collins de, szerintem semmibe...

- 21,5+ játék @ 1.80

CHALLENGER FÉRFI - EGYÉNI: Burnie (Ausztrália), kemény 04:30

Purcell - Ofner

Hazai játékos Ofner aki jó formában van, tavalyi év végén is jó volt már kemény pályán challanger szinten, viszont idén is magas szinten játszott az AO kvalin pl. sikerült vernie a japán Uchiyama-t aki a veresége elött 3 meccset tudott megnyerni underdogként és Chardy ellen is csak döntő szett TB-ben kapott ki. Purcell szintén hazai játékos viszont ő róla már nem mondható el,hogy jó formában lenne vagy lett volna, 2018-at úgy fejezte be,hogy 19 meccsből 8-at tudott nyerni kemény pályán, a legutolsó meccseken már underdogként is kapott ki párszor, az évet szintén úgy kezdte, hogy egy challanger tornán kapott ki underdogként aztán pedig AO-n Berankis verte nagyon simán... ami mondjuk nem annyira meglepő, mindent összegezve elörébb tart Ofner.

- Ofner @ 1.66
    boby10, green013 and dvsc59 like this.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •