Oldal: 28 / 40 ElsőElső ... 18262728293038 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 271 - 280 (392) összesen
Like Tree233Likes

Téma: Bitmap Tenisz 2018.

Member
    Idézet Bitmap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    - Medvedev @ 1.87
    Ezzel én is nagyon szemeztem, de az utolsó pillanatban sztornóztam.

Dimitrov-ról mi a véleményed? Szerintem a besz_pta ezzel a sorsolással, Cilic túl erős még neki. 23.5 game alatt 1.80-ért egészen szimpatikus - ha meg 3 szettes lesz, akkor nem 1.60-on fogadtunk.

Sock-ot szinte vétek ilyen oddson játszani, de most nyerni fog, mellé Zverev+Federer már kiad egy 2-es oddsot.

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet tucsoki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Dimitrov-ról mi a véleményed? Szerintem a besz_pta ezzel a sorsolással, Cilic túl erős még neki. 23.5 game alatt 1.80-ért egészen szimpatikus - ha meg 3 szettes lesz, akkor nem 1.60-on fogadtunk.
    Dimitrovval érdemes vigyázni, mert Párizsban Agassival dolgozik együtt, az új impulzus pedig sokat segíthet a bolgáron, hogy kimásszon a gödörből. Motivált és bizonyítani akar, szóval én látok rá esélyt, hogy elkapja a sebezhető horvátot.

Senior Member Bitmap avatara
    ATP - EGYÉNI: Finals - London (Világ), kemény (fedettpályás)

Zverev
    - Cilic

Megmondom az őszintét,hogy érzek egy kis értéket Zverev szorzójában, elsődlegesen minden statisztikában jobb a német, egymás elleni, kemény pályás mérleg, terem, 2018 éves statisztika ( nyereség - győzelem ) , vb szereplés...és ezek mellé még Cilic formáját sem érzem annyira egetrengetőnek igy egál szorzón ( Beten ) 1.90 - 1.90 inkább őt viszem hisz amit tudunk meccs előtt az minden mellete szól, az meg,hogy mi lesz meccsen megjosolhatatlan.

- Zverev @ 1.90
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2018.11.12 17:29
    fanny likes this.

Anderson - Nishikori

Mind a két játékos nyert az első napon, mind a ketten két szettben viszont a japán gyenge játékkal nyert ugy gondolom,hogy nagyon rossz napot fogott ki a svájci de lényegtelen mert mind a ketten nagyon sok hibával játszottak. Anderson viszont elég jól játszott, ami a legfontosabb,hogy magabiztosan hozta a szerváit most is azt gondolom,hogy ezen a boritáson van keresnivalója Andersonnak és legalább egy szettet fogni a magabiztos szerváival a japán ellen de lehet kettöt is akár... viszont most én biztonságosabb játékra megyek.

- Anderson +1,5 @ 1.50
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2018.11.13 15:41

Idézet Bitmap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Anderson - Nishikori

Mind a két játékos nyert az első napon, mind a ketten két szettben viszont a japán gyenge játékkal nyert ugy gondolom,hogy nagyon rossz napot fogott ki a svájci de lényegtelen mert mind a ketten nagyon sok hibával játszottak. Anderson viszont elég jól játszott, ami a legfontosabb,hogy magabiztosan hozta a szerváit most is azt gondolom,hogy ezen a boritáson van keresnivalója Andersonnak és legalább egy szettet fogni a magabiztos szerváival a japán ellen de lehet kettöt is akár... viszont most én biztonságosabb játékra megyek.

- Anderson +1,5 @ 1.50
    Sokat nem kellet most izgulni a tippért... első szett 6 - 0 fél óra alatt.
    fanny likes this.

Isner - Cilic

Ezen a meccsen kb. az fog dönteni,hogy melyikük fog jobban szerválni én pedig a szerva csatában inkább az amerikai oldalára állok, ő az underdog viszont van még egy két dolog ami pluszban inkább az amerikainak kedvez. 1. Ezen a borításon magasra pattanak a labdák ami teljesen fekszik Isnernek. 2. Cilic 9 meccsből 1-et tudott csak megnyerni az O2 Arénában. 3. Az évben egyszer találkoztak Miamiban ott is az amerikai nyert két szettben.
    Ezek tudatában érzek némi értéket a majd 3x odds-ban.

- Isner @ 2.65

- Isner +1,5 @ 1.57
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2018.11.15 06:30
    boby10 and fanny like this.

Djokovic - Zverev

Nagyon egyértelmű győzelmet várok a jelenlegi világelsőtől, nem rég kínába 3 játékra volt elég Zverev. Cilic ellen is sokat hibázott legföképp adogatóként ami egy Djokovic szintű fogadónál egyenelő a sima vereséggel...

- Novak Djokovic - 4.5 @ 2.00
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2018.11.14 17:12
    dvsc59, siatcarasan and fanny like this.

Thiem - Nishikori

Előző meccsen mind a ketten rosszak voltak de Nishikori esetében még életben van,hogy elődöntőbe meneteljen ami plusz motiváció illetve nemrég Bécsben is sikerült az osztrák ellen nyernie.

- Nishikori @ 1.53
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2018.11.24 15:39

ATP - PÁROS: Davis Kupa - Világcsoport (Világ)

Herbert / Mahut
    @ 1.40

10 / 10

A lényeg az, hogy ez egy Davis Cup keretein belül rendezett mérkőzés, a Franciák a Horvátok ellen, eddig lement kettő egyéni meccs amin várható volt,hogy mind a kettőt a horvátok nyerik szóval 2 - 0-ra vezetnek, hisz a franciáknál nincs jelenleg egy formában lévő játékos sem, egyetlen reményük,hogy legalább egy meccset nyerjenek otthon, a páros, ami egyébként nagyon nagyon jó, több GS-t is nyertek már együtt egyébként az évben megnyerték az RG-t egy meccsen buktak csak szettet ( azt lehet talán ehhez a boritáshoz hasonlitani ), VB-n nemrég döntőztek amikor is alig hiányzott a győzelemhez, hazai pályán még nem kaptak ki párosba és DK keretein belül is mindig nyerik a páros meccseket, ezzel szemben egyébként a horvátok párosa sem rossz de míg Pavic kezdett év végére kipukkadni addig Dodig amúgy sem egy megbizható játékos, szóval szerintem 100%,hogy hazai pályán az amúgy is sokkal esélyesebb páros szépit a franciáknak.
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2018.11.24 15:35

Hopman Kupa (Ausztrália), kemény (fedettpályás)

Németország
    - Spanyolország

A német csapatban Kerber és Zverev míg a spanyoloknál Muguruza és Ferrer játszik egymással, igazából sok jót nem jósolok a spanyoloknak, szerintem rajtam kivül még jópáran, jó kis szezont várnak Zverevtől, sikerült megnyernie a VB-t míg Ferrer az évben visszavonul ég és föld az egész éves teljesítmény, Zverevtől már most elvárható, hogy úgy játszom ahogy " befejezte " az évet.

Ha másik oldalról vizsgáljuk meg az egészet , a hőlgyek részéről, akkor szintén a német Kerber-t tartom esélyesebbnek Muguruza ellen hisz új edzővel, Rainer Schuettlerrel vág neki a szezonnak edzőcsere dolgok általában jól szoktak elsülni, meg úgy alapjában is Kerber bárki ellen esélyesként indulhat.

Páros részen, Kerber / Zverev három párost szintén Hopman Kupán akik ellen szinte egál volt az odds, ( jelenleg bukik szerint is ők a favoritok ) a két spanyol játékos pedig most játszana egymás oldalán először, szóval minden téren esélyesebbnek érzem a németeket.

- Németország @ 1.33

Nagy-Britannia
    - Svájc

A nagy britanniai csapatnál egyik játékos sem annyira kiemelkedő, 91. Norrie és a 97. Boulter a svájci csapat ellen ahol, Federer és Bencic, öket szerintem kevésbé kell bemutatni, tavaly egyébként Fed minden meccsét megnyerte, most sem gondolom,hogy Norrie gondot okozhat neki, a másik oldalon pedig Bencic van aki mindig nagyon jól játszik Fed oldalán, egyébként ő játszogatott is mostanába pl. egy hónapja ITF tornát is nyerni tudott szerintem ott sem lehet gond, a páros részére pedig ki sem térek annyira a svájciak felé billen.

Szóval itt sem érzek semmit a nem favorit csapat ellen.

- Svájc @ 1.22

Én mindkettő csapatot legalább úgyan olyan biztosnak érzem, sehol nem érzem a bukást, így kettes kötésben játszom meg 1.65 szorzóért ( Német + Svájc ).
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2018.12.30 12:44
    delerium likes this.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •