Oldal: 12 / 20 ElsőElső ... 21011121314 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 111 - 120 (200) összesen
Like Tree122Likes

Téma: Bitmap Tenisz 2018.

Senior Member
    Idézet Bitmap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    WTA - EGYÉNI: Doha (Katar), kemény

09:00 Peng - Mladenovic
    09:00 Strycova - Krunic

Odds.: 2.09

Úgy néz ki, hogy a 15 meccsig tartó vesztes széria után Mladenovic végre felébredt. Nagyon jól szerepelt Fed kupán is a Franciák három győzelmet is köszönhetnek neki hisz mind a két egyéni meccsét megnyerte ( párosban is érdekelt volt ) sima kettő szettben Mertens és Flipkens ellen is szóval boldogan és úgy látszik formában lendülve kezdi a Dohai szereplését. Ezzel szemben Peng idén két meccset játszott és mind a kettőt simán el bukta az egyiket favoritként 1.32 volt rá ott is csak 4 gamet játszott, szóval itt minden Mladenovic mellet szól most nem tudom elképzelni, hogy kikap.

Strycova szintén jó szereplést követöen utazott Dohába hisz sima két szettben verte Bencicet, egyébként az évben eddig minden tornán ahol indult ment pár kört és vállalható vereségei voltak. Krunicot nem érzem olyan formában, hogy most meglepetést okozzon egyébként nem is sűrűn szokott a nyereségei inkább 50-en kivüliek ellen szokott lenni.
    Ez is jött Köszi

Senior Member
    Úgy látszik, hogy jól döntöttem az ITF hanyagolásával egyenlőre, hisz igy a legutóbbi tippek.: Cibulkova 1.66, Harrison & Tiafoe 1.77, Stryocva & Mladenovic 2.09, Mertens 1.50 ,Keys 1.25 ( itt Goffin ellenfele visszalépett ezért ennyi az odds ) nyertek. kopp-kopp Szóval legutóbbi 5 pickből 5 nyert pont mint az első napokban amikor nem nyúltam az ITF-hez szóval ezt az ATP & WTA vonalat viszem tovább kb. ilyen odds tartományban single vagy 2 nagyon-nagyon max 3 meccses kötésben, ez a hozzászólás nem magam " istenitése " miatt született meg szimplán csak a boldogság szülte
    Csak így tovább, gratulálok

Senior Member Bitmap avatara
    Hely
    Mániákus tenisz fogadó.
    ATP - EGYÉNI: Rotterdam (Hollandia), kemény (fedettpályás)

14:00 Lopez - Goffin
    21:00 A.Zverev - Seppi

17:00 Pliskova - Cornet

Odds.: 2.01

Ahogy már azt emlitettem Goffinak védendő pontjai vannak ezen a tornán és abszolút jó formában van három találkozásuk alkalmával Lopez egyszer sem tudott szettet sem nyerni. Nincs olyan jó formában most sem,hogy meglepetést okozzon illetve a belga sincs olyan rossz formában,hogy ez megtörténjen nem itt fog borulni a papirforma.

Seppi egyébként nincs rossz formában de szerintem kijöhet rajta,hogy még csak 13.-a van de ebben a hónapban már három országban is játszott 02.án DK ahol 5 szettes meccset nyomott Sugita ellen japánban aztán rá rögtön a Szofiai torna utána pedig két napra rá pedig már Rotterdam. Tavaly egész évben nem játszott ennyi meccset kemény boritáson mint most ebben a két hónapban és ő sem lesz fiatalabb 34 éves már, szóval arra akarok kijukadni, hogy a legjobbjára lenne szüksége, hogy megverje Zverevet de abba biztos vagyok, hogy azt ennyi meccs után nem fogja tudni nyújtani, a német pedig DK-n is jól szerepelt 3 meccsben verte Kyrget illetve most Ferrert kettőben.

Nem gondolnám,hogy a tavalyi győztes Pliskova most kiesne rögtön az első fordulóban, egyébként pontosan 14 torna óta ez nem is történt meg, legutóbb tavaly májusban volt rá példa,hogy első körben bucsuzon egy tornától. Tavaly találkoztak Brisbaneban ahol 3 játékot nyert Cornet szerintem újat nem tudok a cseh lányról mesélni annyi ( félve leirva ) biztos, hogy nem fog kikapni.
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2018.02.13 20:10
    boby10 likes this.

Senior Member
    ATP - EGYÉNI: Rotterdam (Hollandia), kemény (fedettpályás)

14:00 Lopez - Goffin
    21:00 A.Zverev - Seppi

17:00 Pliskova - Cornet

Odds.: 2.01

Ahogy már azt emlitettem Goffinak védendő pontjai vannak ezen a tornán és abszolút jó formában van három találkozásuk alkalmával Lopez egyszer sem tudott szettet sem nyerni. Nincs olyan jó formában most sem,hogy meglepetést okozzon illetve a belga sincs olyan rossz formában,hogy ez megtörténjen nem itt fog borulni a papirforma.

Seppi egyébként nincs rossz formában de szerintem kijöhet rajta,hogy még csak 13.-a van de ebben a hónapban már három országban is játszott 02.án DK ahol 5 szettes meccset nyomott Sugita ellen japánban aztán rá rögtön a Szofiai torna utána pedig két napra rá pedig már Rotterdam. Tavaly egész évben nem játszott ennyi meccset kemény boritáson mint most ebben a két hónapban és ő sem lesz fiatalabb 34 éves már, szóval arra akarok kijukadni, hogy a legjobbjára lenne szüksége, hogy megverje Zverevet de abba biztos vagyok, hogy azt ennyi meccs után nem fogja tudni nyújtani, a német pedig DK-n is jól szerepelt 3 meccsben verte Kyrget illetve most Ferrert kettőben.

Nem gondolnám,hogy a tavalyi győztes Pliskova most kiesne rögtön az első fordulóban, egyébként pontosan 14 torna óta ez nem is történt meg, legutóbb tavaly májusban volt rá példa,hogy első körben bucsuzon egy tornától. Tavaly találkoztak Brisbaneban ahol 3 játékot nyert Cornet szerintem újat nem tudok a cseh lányról mesélni annyi ( félve leirva ) biztos, hogy nem fog kikapni.
    Lopezt emelted ki Goffin helyett.
    Marton2020 likes this.

Member
    Bitmap mai napra lesznek tuti tippek ?halep, wozniacki, babos párosban nyernek ?

Member
    Mai tuti Gorges, Petra Kvitova ellen.
    Merkozes gyozteses : J. Gorges
    2.00ig eri meg

Member
    Kerber is nyerni fog a Dán szoszi ellen!

Member
    Atgondoltam es elemeztem a dolgokat. melloznem Gorgest! Nekem ez a ketodds nem value.. egyik kimenetel sem. Kerbe viszont abszolut profit,nalam nagy tettel ment, Babosekkal karoltve. Hajra!

Senior Member Bitmap avatara
    Hely
    Mániákus tenisz fogadó.
    WTA - EGYÉNI: Indian Wells (USA), kemény

20:00 Azarenka - Watson

Ezen a meccsen Azarenkával kell tartanom, egy az, hogy az egymás ellenit is vezeti 5-0 arányban illetve ez egy jó matchup számára hisz szerintem semmi olyan fegyvere nincs Watsonnak amivel letudná győzni Azarenkát aki egyébként korábbi kétszeres Indian Wells bajnok. Ebből adódoan azt is tudjuk, hogy a lassabb pálya mint ez nagyon fekszik a játékának Watsonnak jobb eredményei egyébként is gyorsabb pályáról vannak.
    Egy a baj, hogy Azarenka régóta nem játszott " tét " meccset viszont Watson pedig nincs jó formában ami még rosszabb, mindent összegezve nálam pálya , stb. stb. mind a korábbi kétszeres győztes mellet szólnak egyszóval semmi nem szól Watson meglepetés győzelme mellett.

Odds.: 1.55

Senior Member varin avatara
    WTA - EGYÉNI: Indian Wells (USA), kemény

20:00 Azarenka - Watson

Ezen a meccsen Azarenkával kell tartanom, egy az, hogy az egymás ellenit is vezeti 5-0 arányban illetve ez egy jó matchup számára hisz szerintem semmi olyan fegyvere nincs Watsonnak amivel letudná győzni Azarenkát aki egyébként korábbi kétszeres Indian Wells bajnok. Ebből adódoan azt is tudjuk, hogy a lassabb pálya mint ez nagyon fekszik a játékának Watsonnak jobb eredményei egyébként is gyorsabb pályáról vannak.
    Egy a baj, hogy Azarenka régóta nem játszott " tét " meccset viszont Watson pedig nincs jó formában ami még rosszabb, mindent összegezve nálam pálya , stb. stb. mind a korábbi kétszeres győztes mellet szólnak egyszóval semmi nem szól Watson meglepetés győzelme mellett.

Odds.: 1.55
    Ideje volt visszatérned, toljad
    Bitmap likes this.

Oldal: 12 / 20 ElsőElső ... 21011121314 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •