Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (43) összesen
Like Tree19Likes

Téma: Hattori naplója

Member
    Idézet HattoriHanzo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fogadáskészítővel, óvatosabb téttel az Atalanta-Empoli:

Atalanta nyer
    lapok 0 felett+1 felett
    szögletek 2 felett+2 felett

10.000Ft/26.000Ft
    Ez valami döbbenetes meccs volt...ha a bet statiját nézem, akkor negyvenhat (46!!!) Atalanta kísérlet volt, ha a liga sajátját, akkor is több mint harminc. 16 kaput eltaláló. És elnézve a meccset, mindezek ellenére is, ha reggelig tart, akkor sem nyertek volna a hazaiak.
    Franz51 likes this.

Junior Member
    Ez valami döbbenetes meccs volt...ha a bet statiját nézem, akkor negyvenhat (46!!!) Atalanta kísérlet volt, ha a liga sajátját, akkor is több mint harminc. 16 kaput eltaláló. És elnézve a meccset, mindezek ellenére is, ha reggelig tart, akkor sem nyertek volna a hazaiak.
    Látom nem csak én vagyok morcos az Atalanta x-ért .Nekem sem jött be pedig csak egy picike gól kellett volna már a lapok mellé.

Member
    Nem cifráztam túl a mait:

Barca-MU H. 1,36
    Juve-Ajax H. 1,70

20.000Ft/46.363Ft
    Utoljára módosítva: HattoriHanzo által: 2019.04.16 23:01
    Jager likes this.

Member
    Rossz döntés volt az 1x2, be kell lássam. Mind az over, mind a bts képben volt, de nem igazán hittem hogy megint megcsinálja az Ajax a bravúrt.
    Holnap egy City továbbjutás tűnik kiinduló pontnak. De majd egy alvás után átrágom.
    Jager likes this.

Member
    Fucsó, Lazio, City tj

20.000Ft/58.741Ft
    Utoljára módosítva: HattoriHanzo által: 2019.04.18 11:15

Member
    Nem adjuk fel!

City -1,5
    Lazio

20.000Ft/51.466Ft
    Utoljára módosítva: HattoriHanzo által: 2019.04.18 11:15
    Jager likes this.

Member
    Szia. Mennyi időt töltesz a tippek átgondolásán? Én akkor kezdtem el nyeregetni, amikor már 4-5 órán át tartott elemezni egy-egy hétvégi fordulót. Van egy nagyon szép 12-es kombóm feltöltve a tippicsbe, ami csak egy Fiorentina gólon ment el.

Természetesen jöhet mindkét tipp, remélem nyersz ma, de én egyiket sem érzem túl biztosnak. Pláne 80-100€-ért.

Member
    Idézet Negan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia. Mennyi időt töltesz a tippek átgondolásán? Én akkor kezdtem el nyeregetni, amikor már 4-5 órán át tartott elemezni egy-egy hétvégi fordulót. Van egy nagyon szép 12-es kombóm feltöltve a tippicsbe, ami csak egy Fiorentina gólon ment el.

Természetesen jöhet mindkét tipp, remélem nyersz ma, de én egyiket sem érzem túl biztosnak. Pláne 80-100€-ért.
    Szia! A tegnapi első játék elkapkodott volt, nem nagyon néztem utána Fucsovics meccsének. A második pedig azért is ment vissza, mert bíztam a tippben. Alapvetően minden játékban benne van a kellő elemzés, bár ez nálam nem 4-5 óra - igaz nem is operálok 10-15 meccses kombikkal. Általában 2-3 meccs marad fenn a szűrőn. A tipster oldalak mellett minden esetben megnézem a statisztikákra alapozó oldalakat (vitibet, whoscored pl), a csapatok hivatalos oldalait, illetve szurkolói fórumokat. És mindezek mellett is olykor felszállok olyan szopórollerre, mint tegnap Marci meccse, amit elintéztem kb öt perc alatt.
    Az utolsó mondatodat nem nagyon tudom értelmezni. Nem érzed biztosnak, pláne 80-100€-ért.
    Nálam a tipp biztosságát az adja meg, hogy objektíven mekkora esélye van a választott kimenetelnek, és nem az, hogy összegszerűen mennyit teszek meg rá. Lehet, hogy maga a konkrét szám miatt írtad, de akkor másként megadva a tétet, azt mondom, hogy a kassza 5%-a volt játékban (szelvényenként). Így lehet tisztább.

Junior Member
    Szia,

a szűrőt saját kritériumok alapján állítod össze, és minden szóba jöhető (mondjuk aznapi) eseményre ráfuttatod vagy csak eleve néhány bajnokságból/sportágból választasz (tehát a szűrő előtt használsz előszűrőt is )?

Member
    Szia! A tegnapi első játék elkapkodott volt, nem nagyon néztem utána Fucsovics meccsének. A második pedig azért is ment vissza, mert bíztam a tippben. Alapvetően minden játékban benne van a kellő elemzés, bár ez nálam nem 4-5 óra - igaz nem is operálok 10-15 meccses kombikkal. Általában 2-3 meccs marad fenn a szűrőn. A tipster oldalak mellett minden esetben megnézem a statisztikákra alapozó oldalakat (vitibet, whoscored pl), a csapatok hivatalos oldalait, illetve szurkolói fórumokat. És mindezek mellett is olykor felszállok olyan szopórollerre, mint tegnap Marci meccse, amit elintéztem kb öt perc alatt.
    Az utolsó mondatodat nem nagyon tudom értelmezni. Nem érzed biztosnak, pláne 80-100€-ért.
    Nálam a tipp biztosságát az adja meg, hogy objektíven mekkora esélye van a választott kimenetelnek, és nem az, hogy összegszerűen mennyit teszek meg rá. Lehet, hogy maga a konkrét szám miatt írtad, de akkor másként megadva a tétet, azt mondom, hogy a kassza 5%-a volt játékban (szelvényenként). Így lehet tisztább.
    Lehet, csak rosszul fogalmaztam, egyszerűen csak soknak éreztem a tétet ezekhez a tippekhez. Szoktam én is kicsiket játszani, még hosszútávom is van 1000€-s téttel egy fogadásom. Bár mostanában kezdem elfogadni, hogy a BL egyenes kieséses szakaszát felesleges elemezgetni. 2-3 éve még jó volt, kiszámítható volt a legjobb 4-ig az egész BL. :/

A többit igazából csak kíváncsiságból kérdeztem. Sok sikert !

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •