Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (45) összesen
Like Tree19Likes

Téma: Hattori naplója

Member
    Fucsovics szépen bevitt az erdőbe. Ment egy rebuy:
    Horvátország-Görögország H.
    Luxemburg-Magyarország V csapat nyer egy félidőt
    Barcelona-Efes -6,5 H.

tét: 20.000Ft, várható: 58.839Ft
    Utoljára módosítva: HattoriHanzo által: 2017.11.10 17:18

Member
    Mára egy négyes kötés a játék, két fodball, két kosár:

Sopron-Győr V. 1,80
    Svájc-Észak Írország H. 1,45
    Sassari-Capo d'Orlando H. 1,19
    Monaco-Strasbourg H. 1,38

tét: 25.000Ft, várható: 107.153Ft

A Sopron szerintem megy a kukába. Egy-egy fellángolás (verték a Kazincbarcelonát, iksz idegenben a Gyirmót ellen), de teljesen impotensnek tűnnek. 8 rúgott gól 16 forduló alatt - ez rettenetesen gyenge. A Győr megtáltosodott az edzőváltás után, Szentest jó szakembernek tartom, és bár a feljutásra nincs esélyük, de maximálisan állnak minden meccshez. Az MTK legyőzése plusz lendületet adhatott nekik, úgy érzem, hogy futtából lehozzák a mai meccset Sopronban - ahol egyébként jelentős vendégtábor várható.

A svájci interkontinentális válogatott sokkal jobb csapat, mint az északír, és ez ma látványosabban ki fog domborodni, mint az első meccsen. Az északírek nem fognak fejetlenül előre menni, de egy ikszes első félidő után, a 60. perc környékétől rizikózniuk kell majd. Innen várom azt, hogy a svájciak kegyetlenül kihasználják elől, hogy nagyobb területük lesz. A technikai tudásuk megvan hozzá. Ha nem 8 emberen kell átpasszírozniuk a labdát, akkor sakk-mattra játszhatják a kontráikat.

A Sassari simán fogja verni a Capot, ahol ráadásul a hírek szerint totál káosz van házon belül. Nincs egység, több játékosról hírlik, hogy lépnek, plusz a nemzetközi kupázás az erőtartalékokat is felemészti, még úgy is, hogy láthatóan elengedték azokat a meccseket. Mindenesetre Szardínia csapata jelenleg más kávéház, csak a különbség a kérdés. A hendiket nem nagyon babráltam, mivel ők is érdekeltek a nemzetköziben, így nem tudom mekkorát rotálnak egy eleve simának tűnő meccsbe. Szerdán a továbbjutás szempontjából nagyon fontos meccset játszanak a BL-ben, így csak egy sima győzelmet húztam.

A francia rangadó. A Monaconak egész egyszerűen erősebb kerete van, bár a Strasbourg jelenleg nem ott áll a tabellán, ahol kellene. Nem lesz gála, de a jobb csapat fog nyerni. Presztízsmeccs, hazai győzelemmel.

Member
    Régen postoltam ide, megpróbálom ismét élővé tenni a naplót. Persze ez megint leginkább a szabadidőtől függ. A játék eddig is ment a naplótól függetlenül. Igyekszem előre beírni a tippeket, ha lesz idő, akkor rövidebb érveléssel kiegészítve. Akkor jöjjön a mai.

Haladás-MTK H. 1,57
    Atleti-Celta H. 1,50
    Dortmund-Mainz H. 1,30

20.000Ft/61.285Ft

———————————-
    Jászberény-Körmend V. 1,55
    Sevilla-Betis H. 1,72
    Portimonense-Porto V. 1,40

10.000Ft/37.616Ft
    [cashout: 31.346]
    ———————————-
    Rostov-Fradi H. 1,37
    Győr-Odense -3,5 H. 1,28
    Jászberény-Körmend -3,5 V. 1,83

20.000Ft/64.298Ft

Szép sorban:
    A Halit az elmúlt napok ismert sztorija nélkül is húztam volna. Sebzett vadként mennek bele minden meccsbe - őszintén szólva, az MTK megfostosodása inkább aggaszt, mintsem erősíti a megérzést. Láttunk már éjjeliőrt nappal meghalni, és ugye mégis csak magyarfociról van szó, ahol bármi lehet, bármilyen szituban. Ennek ellenére hiszek a hazaiban.
    Az Atleticonak van miét törleszteni, plusz, ahogy maradona2727 kartárs is rávilágított tényszerűen, 21 gól hiányzik a Celta csapatából a mai meccsen.
    Dortmund...igazi balfasz brigád, hogy engedik kiénekelni a sajtot a szájukból. Gyanítom tényleg így lesz, de még nem ma. Kötelező győzelem. Úgy vélem a Bayern jobban fog izzadni a Düsseldorf ellen holnap. 2-0 a tippem mára.

Az egyébként nagyon-nagyon szimpatikus Berény ma sajnos meg fog hajolni hazai pályán. Teljes kerettel is veretném őket, de ráadásul Pantelics eltiltás miatt, Coleman sérülés okán marad ki. Pitts, Alekszandrov is sérültek, de játszani fognak annak ellenére, hogy egész héten nem edzettek. A Körmendnek pont a Berény kaparta ki az alapszakasz elsőséget, ami olyan váratlan ajándék volt, amit most már nem hiszem hogy egy ilyen előjelekkel induló meccsen fognak bontatlanul eldobni. A mai beton tippem. Próbálok még belsős infókat szerezni, és képben van még egy extra tétes szóló játék is erre a meccsre.
    Sevilla: megérzés, nem néztem utána.
    Porto: kötelező. Kiélezettebb nem is lehetne a bajnokság, BL ide vagy oda, ezt hozni kell.

A két kézimeccs az oldal ajánlásával került be a sorba. Bízom a srácok tippjében, bízom a Körmendben, remélhetőleg sötétzöldül a szelvény.
    Utoljára módosítva: HattoriHanzo által: 2019.04.14 11:04
    Tomihmv likes this.

Member
    A 10k-s szelvényt kifizetettem 31k-val.

Senior Member Tomihmv avatara
    Pazar visszatérés, és külön öröm számomra, hogy a kézis tippekkel is nyertél!
    Más ezért egy hónapig dolgozik, nagy gratula!
    HattoriHanzo likes this.

Member
    Idézet Tomihmv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pazar visszatérés, és külön öröm számomra, hogy a kézis tippekkel is nyertél!
    Más ezért egy hónapig dolgozik, nagy gratula!
    Köszönöm szépen!
    Az igazat megvallva, a kassza most lehetővé tette a szokásosnál bátrabb tétezést/sok meccset, plusz próbáltam meglovagolni az elmúlt hetek nyerő szériáját - jól sült el. Nyilván semmi nem tart örökké, így ismét jöhet a hideg fej.

Member
    Azért csak összejött mára is hat meccs...
    Nem igazán tudtam tovább szűrni azokat, amik végül rákerültek a mai szelvényekre, aztán majd meglátjuk, hogy ha lesz buktató, akkor az hol is lesz.

Zalaegerszeg-Kazincbarcika H. 1,44
    Crystal Palace-ManCity V. 1,30
    Hoffenheim-Hertha H. 1,30

Frankfurt-Augsburg H. 1,50

17.000Ft/62.248Ft [cashout: 19.153Ft]
    -------------------------------
    Franciaország-Portugália -4,5 H. 1,42
    Girona-Villareal V. 2,87

10.000Ft/40.825Ft [cashout: 22.268Ft]

Egerszegen ünnep készülődik, egyértelmű cél a feljutás, és (bár ezt Magyarországon mindig óvatosan kell kezelni) ehhez minden adott. Dobos Barna nagyon összerakta ezt a brigádot, ráadásul egy Gyirmót elleni sikerből érkezve fogadják a barcikaiakat. Nem mondom, hogy a Barcika könnyű ellenfél lesz, de olyan lendület van most Zalában, hogy bedarálják őket.
    Brutál kiélezett a PL, a City pillanatnyi előnyben van, és nem tudom elképzelni, hogy - nem megbántva a CP-t - egy ilyen ellenfél ellen bukjanak pontokat. Minőségi különbség a keretek között, kötelező győzelem.
    Hoffenheim-Hertha: bár csak 9 pont a különbség a két csapat között, és ez alapján nem lehet azt mondani, hogy az 1,30-as odds nagyon értékes lenne, de...teljesen más utat jár be a két csapat. A Hoffi szárnyal, Paliék szenvednek. Dárdai maga is elismerte, hogy nagyon nincsenek rendben. Nincs futás a meccseken, teljesen enerváltak (motiválatlanok?), ráadásul kulcsjátékosok fognak ma is hiányozni. Egy ilyen csapat egy húzóember hiányát is nehezen viseli el. Duda és Ibisevic révén 19 gól fog ma hiányozni. Ez túl sok, plusz a forma - így már másképp fest az az 1,30.
    A Frankfurt kirobbanó formában van, és bár egy hajtós EL meccsből jönnek, de nem lazsálhatnak. Négy pontra léphetnek el a 'Gladbachtól, három pontra mehetnek rá a Lipcsére, és a dobogóra. Az Augsburg ugyan fenyegetve van a tabellán, de nem nagyon látom, hogy ma indulnának meg.

Hogy a franciák mit csináltak pár napja Portugáliában, fogalmam nincs. Illetve ismerve a pár évvel korábbi pusmogásokat, tippem azért van. Nem lennék meglepődve, ha Ázsiában csinos kifizetések zajlottak volna le csütörtök este. Ma behúzzák, szerintem akár meg is fordítják az egymás elleni gólarányt, de maradtam egy kvázi biztonsági tippnél.
    Girona-Villareal: a szív tippje. Ha valamikor fontos lépést tehetnek a vendégek a bentmaradásért, akkor ez ma este lesz. Gondolkodtam, hogy DNB legyen csak, de nem. Hajrá Villareal, hajrá Santi!
    Utoljára módosítva: HattoriHanzo által: 2019.04.15 11:56
    zizzenet and Jager like this.

Member
    Cashout mindkét szelvényen, jobb a békesség.
    17.000Ft/19.153Ft
    10.000Ft/22.268Ft
    Jager likes this.

Junior Member
    Egyik az úgy néz ki ,hogy végképp elment már.Másik még jöhetne .

Member
    Fogadáskészítővel, óvatosabb téttel az Atalanta-Empoli:

Atalanta nyer
    lapok 0 felett+1 felett
    szögletek 2 felett+2 felett

10.000Ft/26.000Ft
    Utoljára módosítva: HattoriHanzo által: 2019.04.15 22:33

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod