Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
Like Tree3Likes
  • 1 Post By dpp
  • 1 Post By varin
  • 1 Post By green013

Téma: Petippek

dpp
    dpp nem elérhető
    Junior Member

Petippek

Sziasztok!

Gondoltam, be-bedobok én is 1-2 megérzést ide. Nagyrészt fociban utazom.

Lássuk a mai napot.

Videoton - Újpest mindkét csapat szerez gólt 1.75 / 2-2

Hazai pályán mindenképpen gólt várok a viditől a hétközi meccs után is, a lilák pedig 4 gólt szereztek az első két meccsükön, egész héten készülhettek erre a mérkőzésre, szerintem egy találatra mindenképpen jók lesznek.

Lianoning Hongyun - Changchun Yatai - Döntetlen, vagy Chanchun Yatai 2.55 / 1-0

Husztiék nagyon elkapták a fonalat az utóbbi hetekben, legutóbbi 5 meccsükön 10 pontot szereztek, többek között verték a 2. helyen álló Shanghai SIPG-t is. Legutóbb vereséget szenvedtek ugyan, de azt gondolom, hogy az utolsó előtti, legutóbbi 5 meccsét kivétel nélkül elveszítő Lianoning ellen egy döntetlenre legalább jók lesznek.

Elverum - Floro - Döntetlen, vagy Floro 1.40 / 3-4

Norvég másodosztály, a vendégek remek formában, utolsó 4 meccsüket hozták, ezeken 13 gólt szereztek, és a 8. helyen állnak. Ellenfelük az utolsó előtti helyen tanyázik, legutóbbi 5 meccsén nyeretlen, de 3 döntetlenje is van ezeket a találkozókon, ezért a kétesélyes opció a részemről. Hazai pályán mindössze 1 győzelmük van a szezonban, a Floro csapata idegenben 3-1-4-es mérleget tud felmutatni.

Eredő: 5.88

Sok sikert!
    Utoljára módosítva: dpp által: 2017.07.30 19:56
    varin likes this.

Senior Member varin avatara
    Idézet dpp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Gondoltam, be-bedobok én is 1-2 megérzést ide. Nagyrészt fociban utazom.

Lássuk a mai napot.

Videoton - Újpest mindkét csapat szerez gólt 1.75

Hazai pályán mindenképpen gólt várok a viditől a hétközi meccs után is, a lilák pedig 4 gólt szereztek az első két meccsükön, egész héten készülhettek erre a mérkőzésre, szerintem egy találatra mindenképpen jók lesznek.

Lianoning Hongyun - Changchun Yatai - Döntetlen, vagy Chanchun Yatai 2.55

Husztiék nagyon elkapták a fonalat az utóbbi hetekben, legutóbbi 5 meccsükön 10 pontot szereztek, többek között verték a 2. helyen álló Shanghai SIPG-t is. Legutóbb vereséget szenvedtek ugyan, de azt gondolom, hogy az utolsó előtti, legutóbbi 5 meccsét kivétel nélkül elveszítő Lianoning ellen egy döntetlenre legalább jók lesznek.

Elverum - Floro - Döntetlen, vagy Floro 1.40

Norvég másodosztály, a vendégek remek formában, utolsó 4 meccsüket hozták, ezeken 13 gólt szereztek, és a 8. helyen állnak. Ellenfelük az utolsó előtti helyen tanyázik, legutóbbi 5 meccsén nyeretlen, de 3 döntetlenje is van ezeket a találkozókon, ezért a kétesélyes opció a részemről. Hazai pályán mindössze 1 győzelmük van a szezonban, a Floro csapata idegenben 3-1-4-es mérleget tud felmutatni.

Eredő: 5.88

Sok sikert!
    Hajrá, sok sikert neked is, várjuk a tippeket!
    dpp likes this.

dpp
    dpp nem elérhető
    Junior Member
    Köszönöm! Sajnos nem lett tökéletes, de a 3/2 azért nem vészes!

Junior Member
    Köszi a tippeket! Kihagytam belőle a kínait, helyette a két NBII-es tippet csaptam hozzá. Így egy nyerő 4,95 szorzóhoz segítettek a tippjeid .
    dpp likes this.

dpp
    dpp nem elérhető
    Junior Member
    Idézet green013 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi a tippeket! Kihagytam belőle a kínait, helyette a két NBII-es tippet csaptam hozzá. Így egy nyerő 4,95 szorzóhoz segítettek a tippjeid .
    Szia!

Hú, nagyon jól megérezted akkor, hogy mit kell választani, és mit nem! Gratulálok!

dpp
    dpp nem elérhető
    Junior Member
    Sziasztok!

Íme egy-két tipp mára:

13:00 - Midtjylland - Nordsjaelland mindkét csapat szerez gólt / 1.40 (4-3)

A hazaiak gólerősségéről már megbizonyosodhattunk, otthon legalább egy gólra jók lesznek. A vendégekről elég annyi, hogy 4 meccs alatt 12 gólt rúgtak, és eddig szezonbeli valamennyi meccsükön jött a gól-gól opció

22:00 - Barcelona - Real Madrid mindkét csapat szerez gólt / 1.35 (1-3)

A két spanyol gigász ezúttal a szuperkupában találkozik, és ahogy az esetek túlnyomó többségében, most is jó esély mutatkozik a gólváltásra.

17:00 - Värnamo - Dalkurd Gólszám több, mint 2.5 / 1.60 (1-1)

Svéd másodosztály, a vendégek a 2., a hazaiak a 10. pozícióban. A Dalkurd 2.9, a Varnamo 3-as gólátlagot tud felmutatni, úgyhogy könnyen összejöhet a 3 gól, a vendégek remek támadójátéka érvényesülhet ezen a meccsen is.

15:00 - Varbergs - Brommapojkarna Vendég / 1.75 (1-1)

Ismét svéd másodosztály, ahol a listavezető látogat a a legutóbbi 3 mérkőzését elveszítő Varbergs együtteséhez. A vendégtáblázatot is a Bromma vezeti (6-1-2), a hazaiak az osztályozós helyek elöl menekülnének, legutóbbi öt mérkőzésükön a mérlegük 1-0-4. Azt gondolom, hogy a Bromma nem ma fog leadni 4 pontos előnyéből, és ha nem is parádézva, de hozni fogja a mérkőzést.

Eredő: 5.292

Természetesen ti tudjátok, hogy mit, mennyivel, és hogyan játszotok meg, én a magam részéről rádobtam 2 ezer forintot, aztán meglátjuk

Sok sikert mindenkinek!
    Utoljára módosítva: dpp által: 2017.08.14 11:43

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •