Oldal: 92 / 705 ElsőElső ... 42829091929394102142192592 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 911 - 920 (7046) összesen
Like Tree6505Likes

Téma: Foci tippek innen onnan!

Senior Member boby10 avatara
    Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Ma Svéd bajnoki mérkőzést ajánlok.

Elfsborg - Djurgarden mérkőzésre gondoltam.

Az Elfsborg csapatának nem úgy alakult a kezdés ahogy szerették volna. Három vereség után már egy győzelemmel vigasztalódott a csapat. Jelenleg (14) helyen állnak a bajnokságban. Nyerni kell ahhoz,hogy elhagyják az alsó páholyt. A szorzó (2.75) így esélye a győzelemre (36%) ilyen szorzóval mérkőzéseinek csupán (1%) nyerte meg. Hazai pályán (0-0-2) eredménnyel (1:3) gólaránnyal áll. Kettő csatár egy középpályás osztozik a három gólon amit eddig szereztek. A Djurgarden jobban kezdett és jelenleg (6) helyen áll a bajnokságban. Győzelme esetén viszont feljöhet a dobogóra. A szorzó (2.50) így esélye a győzelemre (40%) viszont korábbi mérkőzéseit (50%) nyerte meg ilyen szorzóval. Idegenben (1-0-1) eredménnyel (1:2) gólaránnyal áll. A gólszerzők itt is megoszlanak. Egymás ellen (10-6-2) eredménnyel állnak. Nagyon figyelemre méltó. Most viszont a vendégek igen jó formában vannak de a hazai csapatott sem szabad lebecsülni. Úgy gondolom küzdős mérkőzés lesz és mint oly sokszor egymás ellen ez is több gólosra fog végződni.

Tippem a következő.

15183 V Elfsborg - Djurgarden Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)1,75

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    Köszi a tippet

Senior Member
    Ejnye lacus, ilyen ocsmányságokat írni bjani ingyen ad tippeket, ráadásul nagyon udvarias és soha nem volt még senkihez sem egy rossz szava sem, nem érdemli meg, hogy ide fossál ilyeneket
    Az meg, hogy vesztettél 20k-t meh fogsz te még sokkal többet is veszteni az életben, sajnos ez az alacsony IQ szinted miatt szinte biztos.
    A "b" a nevében sok mindenre utalhat, nem csak arra, hogy "buzijani", viszont aki magát "lacusnak" nevezi az 80-90%-ban meleg, nézz utána volt erről valami kutatás
    jancsi79 likes this.

Junior Member
    Ki a fene mondta,hogy 20 000-re fogadd meg a tippeket? Te magad is tudtad, hogy benne van az,hogy esetleg nem jön be, akkor meg ne itt szidd a másikat.Mellesleg annyival fogadj, amennyi nem fáj neked, ha elveszted.Húzz el innen!
    jancsi79 likes this.

Member
    Az ilyenekkel kár foglalkozni, megkapja szépen holnap a banját, aztán csak múló emlék lesz a fogyatékosok sorában.
    jancsi79 likes this.

Administrator Admin avatara
    Kérjük a személyeskedés és a trágárság mellőzését a hozzászólásokban. Köszönjük az együttműködést!
    jancsi79 and boby10 like this.

Member
    Adminnak nagyon igaza van !!!

Member
    Igazad van admin !

Messiás bjani55 avatara
    Köszönöm szépen mindenkinek aki kiállt mellettem! Ugye a tippet amit ajánlottam az jött!

Ez lett a végeredmény!

Elfsborg 2-2 Djurgarden

A másik mérkőzést nem ajánlottam csak azt írtam én ezt tettem mellé Servette 0-0 Xamax el is vitte a szelvényemet!

Nem mondtam senkinek,hogy tegye meg!

A fő ajánlás az más dolog!
    jancsi79, reptile and boby10 like this.

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma megint Svéd bajnoki mérkőzést ajánlok.

Helsingborg - AFC Eskilstuna mérkőzésre gondoltam.

Nagyon jó sorozata van a Helsingborg csapatának. Akár felkészülési akár kupa mérkőzésen játszik győzelemmel fejezi be a mérkőzést. A bajnokságban is kettő mérkőzésen van túl is mindkettőt megnyerte. A szorzó (1.50) így esélye a győzelemre (67%) viszont korábbi mérkőzéseit szintén (67%) nyerte meg ilyen szorzóval. Kiegyensúlyozott teljesítmény. Hazai pályán (1-0-0) eredménnyel (3:1) gólaránnyal áll. Legjobb gólszerző Bjarnason Andri Runar (3) góllal viszont a többi csatár is igen gólerős. Az AFC Eskilstuna jelenleg (9) helyen áll és igen vegyes mérkőzéseken van túl. Idegenben (0-0-1) eredménnyel (0:2) gólaránnyal áll ami (14) helyet jelenti a csapat számára. A csapat góljain négy játékos osztozik (1-1) góllal. Egymás ellen (1-0-0) eredménnyel állnak hiszen az AFC Eskilstuna az előző szezonban felsőbb osztályban játszott. A bajnokságban a hazai győzelem (41%) a vendég győzelem szintén (41%) a gólátlag pedig (2.97) most is gólzáporos mérkőzést várok.

Tippem a következő.

43686 H Helsingborg - AFC Eskilstuna Helsingborg (Hendikep 0:1)2,25

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!

Member
    Elnézést kérek bjanitól

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •