Oldal: 86 / 339 ElsőElső ... 3676848586878896136186 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 851 - 860 (3382) összesen
Like Tree2878Likes

Téma: Foci tippek innen onnan!

Senior Member boby10 avatara
    Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Ma Horvát bajnoki mérkőzést ajánlok.

Rudes - Rijeka mérkőzésre gondoltam.

A Rudes jelenleg (10) kieső helyen áll.Van még esélye bent maradni de ehhez nyerni kell a mérkőzéseket. Utolsó kettőt meg is nyerte. Hazai pályán (4-3-5) eredménnyel (11:18) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (2.4) átlag negatívan. Legjobb gólszerző a csapatban Budimir Mario (11) góllal. A Rijeka csapatának már biztosnak látszik Európa liga indulása hiszen jelenleg a harmadik helyen áll,de akár még a második helyet is megszerezheti. A szorzó (1.50) így esélye a győzelemre (67%) viszont korábbi mérkőzéseit (64%) nyerte meg ilyen szorzóval. Idegenben (6-2-5) eredménnyel (22:14) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (2.76) átlag. Legjobb gólszerző a csapatban Héber (15) góllal viszont több játékos (3-6) gólos van a csapatban. Egymás ellen (0-0-4) eredménnyel állnak. Az előző szezonban háromszor mérkőztek egymással és minden alkalommal megvolt a három találat és több is. A formákat tekintve és figyelembe véve a bajnokságban a gólátlag (2.73) ma is is erre az eredményre számítok!

Tippem a következő.

20719 V Rudes - Rijeka Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)1,90

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    Köszi a tippet

Senior Member bjani55 avatara
    Szívesen!
    boby10 likes this.

Sziasztok! Változatos mérkőzésen igen sok gól esett!

Erre a mérkőzésre ajándék szorzó volt ugye?!

Ez lett a végeredmény.

Rudes 4-2 Rijeka
    Franz51, boby10 and jancsi79 like this.

Sziasztok! Ma Francia bajnoki mérkőzést ajánlok.

Lyon - Amiens mérkőzésre gondoltam.

Jó formában van a Lyon és sorozatban negyedik győzelmét éri el. Nem lazíthatnak mert ott van a nyomukban az Olympique de Marseille és amennyiben megakarják őrizni harmadik helyüket akkor nyerni kell ma is. A szorzó (1.22) így esélye a győzelemre (82%) ilyen szorzóval viszont (67%) nyerték meg mérkőzéseiknek. Otthon (8-5-2) eredménnyel (27:16) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként ((2.86) átlag. Legjobb gólszerző a csapatban Diaz Mariano (17) és Fekir Nabil (16) góllal viszont játéka kérdéses térdsérülés miatt. Ott lesz viszont Depay Memphis (13) gólos csatár. Az Amiens jelenleg (13) helyen áll (37) ponttal.Kiesési gondjai jelenleg nincs de viszont a biztos bent maradáshoz szükségük van még pontokra. Idegenben (4-3-9) eredménnyel (10:18) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (1.75) átlag negatívan. Legjobb gólszerző a csapatban Konate Moussa csatár (10) góllal. Utolsó négy mérkőzésén (2) győzelem (2) döntetlen a mérlege viszont mindegyik mérkőzésen szereztek gólt. Több játékos is sérülésessel bajlódik játékuk kérdéses. Egymás ellen fordított felállásban a Lyon nyert. Ma a jobb formában lévő Lyon szintén nyerheti a mérkőzést. A bajnokságban hazai győzelem (45%) a gólátlag (2.64). Bízom a Lyon győzelmében és több gól is lesz legalább négy találat.

Tippem a következő.

26606 04 Lyon - Amiens Hazai és több (1X2 + Gólszám 3,5)2,35

jancsi79 and boby10 like this.

Sziasztok! Pontosan egy félgól kellet volna a tipphez!

Nem jött össze a mindenit!

Ez lett a végeredmény.

Lyon 3-0 Amiens
    boby10 likes this.

Zed
    Zed nem elérhető
    Senior Member
    Szia Jani! Először is gratula a tegnapi tipphez, ami tükör simán jött! Sajnos nem tettem meg. A mainál nekem necces volt a 4 gól, én 2,5 overben játszottam, ami ugyan csak 1,60 volt, de jött! Amúgy hihetetlenül visítva az is, a 75. percben már letettem róla! Minden esetre az alap ötlet és tipp tőled volt, köszönöm szépen! Várom a holnapit ????!

Zed
    Zed nem elérhető
    Senior Member
    A 3 kérdőjel egy mosolygós volt nálam, az oldalon így jött át

Először én is a 2.5 gól és több lesz tippet néztem ki,de úgy gondoltam az Amiens is szerez egyet és így meglesz. Már tudjuk nem szerzett. Holnap jövök a tippel oké!
    boby10 likes this.

Senior Member Franz51 avatara
    Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Először én is a 2.5 gól és több lesz tippet néztem ki,de úgy gondoltam az Amiens is szerez egyet és így meglesz. Már tudjuk nem szerzett. Holnap jövök a tippel oké!
    Sajnálom, hogy egy gólon múlt a tipped sikere, az alapvetés pedig jó volt. Sebaj, holnap javítasz! Drukkolok!
    Üdv: Franz

Sziasztok! Ma Török bajnoki mérkőzést ajánlok.

Galatasaray - Basaksehir mérkőzésre gondoltam.

Ez a mérkőzés nagyban eldöntheti melyik csapat nyeri a bajnokságot. Igazi hatpontos találkozó. A Galatasaray jelenleg (3) helyen áll és amennyiben nyeri a mérkőzést akkor esélyt ad magának a bajnoki címre. A szorzó (1.72) így esélye a győzelemre (58%) korábbi mérkőzéseit szintén (58%) nyerte meg ilyen szorzóval. Hazai pályán (13-1-0) eredménnyel (40:9) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (3.5) átlag. Figyelemre méltó ugye?! A csapatban igen sok (5-6) gólt szerző játékos van viszont az élen Gomis Bafetimbi áll (27 mérkőzésen) (26) gólt szerzett. A Basaksehir jelenleg a (2) helyen áll a bajnokságban és győzelme esetén három pontos előnnyel állna az élre. A szorzó (4.50) így esélye a győzelemre (22%) viszont korábbi mérkőzéseit (17%) nyerte meg ilyen szorzóval. (szerintem nagyon lebecsülték a csapatott a bukmékerek) Idegenben (7-3-4) eredménnyel (20:17) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (2.64) átlag. Nagyon sok játékos (3-5) gólt szerzet a listát pedig Adebayor Emmanuel (12) góllal. Egymás ellen (8-3-7) eredménnyel állnak. Ebből is látszik mindkettő csapat támadó stílusú. Figyelembe kell viszont venni,hogy utolsó öt együtt játszott mérkőzésükből (4) a Basaksehir nyert és egy döntetlen lett. Minden mérkőzésen szépen voltak gólok is és az utolsó kettőn pedig jelentősen. Az egyikken (4) a másikon (6) találat volt. A bajnokságban hazai győzelem (51%) gólátlag (2.90). Ezért a mai találkozón szintén sok gólt várok.

Tippem a következő.

13846 V Galatasaray - Istanbul Basaksehir Több, mint 3,5 (Gólszám 3,5)2,25

boby10 and jancsi79 like this.

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •