Várunk vissza Jani! Hajrá

4. #7724
    2012.09.26
    5.968
    Sziasztok! Ma Németország Liga 3 bajnoki mérkőzés magamért és tippelő társaimért akik értéket látnak benne!

VfL Osnabrück - Verl mérkőzés!

VfL Osnabrück jelenleg (7) helyen áll a bajnokságban! Hazai pályán (7-3-5) eredménnyel (17:10) gólaránnyal áll!

Gólszerzés terén igen sok játékos (4-9) gólos a csapatban!

Verl jelenleg (17) kieső helyen áll a bajnokságban! Idegenben (3-5-7) eredménnyel (21:28) gólaránnyal áll! Ezzel a teljesítmény (14) helyre jó a csapatnak!

Gólszerzés terén igen sok játékos (3-8) gólos a csapatban!

Egymás ellen (2-1-1) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem VfL Osnabrück két illetve három mérkőzéssel kevesebbet játszott és mai győzelmével közelítene az élmezőnyhöz és az elmaradt mérkőzéseit megnyeri akkor esélyes lesz a feljutást érő helyek egyikére is!

Verl viszont nagyon küzd a mérkőzés megnyerése érdekében így esélye lenne a kiesés elkerülésére!

Nagy motiváció mindkét csapat számára a mérkőzés megnyerése és ez hozni fogja a gólokat mint a korábbi egymással játszott mérkőzésükön is!

Tippem a következő!

2022.04.11.hatharom.PNG

A bet365 található!

A mérkőzés (19:00) kezdődik!

Továbbra is egyesben ajánlom a tét bankrollunk (3%)

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!

Köszönöm szépen a bizalmat és a visszavárást!

Ma kitart velem egy visszajelzést szeretnék kérni!

5.968
    Sziasztok! Ma Szíriai bajnoki mérkőzés magamért és tippelő társaimért akik értéket látnak benne!

Afrin - Al Karamah mérkőzés!

Afrin jelenleg utolsó (14) kieső helyen áll a bajnokságban és sorozatban veszíti el mérkőzéseit! Hazai pályán (0-1-8) eredménnyel (4:20) gólaránnyal áll!

Gólszerzés terén sem jeleskedik a csapat!

Al Karamah jelenleg (8) helyen áll a bajnokságban és változatos eredményeket ér el! Idegenben (2-5-2) eredménnyel (5:4) gólaránnyal áll!

Gólszerzés terén kicsivel jobban megy a csapatnak!

Egymás ellen (0-0-1) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem Afrin gyenge formáját!

Al Karamah idegenben is küzdős csapat hiszen utolsó öt mérkőzéséből egy vereség két döntetlen és két győzelem a mérlege!

Mindkét csapatra ráférne a javítás de jelenlegi formájukat tekintve inkább Al Karamah a nyerőbb csapat és akár már az első félidőben szerezhet gólt a csapat!

Nagy esély van rá hiszen gyengébb csapat ellen már bátran fog kezdeni és így beleférhet a gól!