Tibbs likes this.

3. #7673
    2012.09.26
    6.296
    Sziasztok! Ma Németország Regionalliga bajnoki mérkőzés magamért és tippelő társaimért akik értéket látnak benne!

Ahlen - RW Essen mérkőzés!

Ahlen jelenleg (14) helyen áll a bajnokságban és igaz két mérkőzéssel illetve három mérkőzéssel kevesebbet játszott az előtte álló csapatoknál de ma is nyerni kell a mérkőzést biztonságosabb helyezésért!

Hazai pályán (4-7-1) eredménnyel (16:14) gólaránnyal áll!

Gólszerzés terén igen sok játékos (4-10) gólos a csapatban!

RW Essen jelenleg (2) helyen áll a bajnokságban viszont két mérkőzéssel kevesebbet játszott mint az első helyen álló Münster így győzelmével a csapat állna az első feljutást érő helyre!

Idegenben (9-4-0) eredménnyel (34:13) gólaránnyal áll!

Gólszerzés terén kiemelkedik a csatár Simon Engelmann (17) góllal viszont igen sok játékos (4-6) góllal járul hozzá csapata győzelmeihez!

Egymás ellen (1-1-4) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem Ahlen küzdőképességét és igen jó gólarányát!

RW Essen idegenbeli igen jó formáját és szintén nagyon jó gólarányát!

Mindkét csapat a mérkőzés megnyerését tűzte ki céljának ami hozhat bármilyen eredményt de gólokban gazdag mérkőzés várható hiszen a cél elérése és az egymás elleni mérkőzéseik eredménye ma is bizalmat ad arra nézve,hogy a gólok lesznek a főszereplők!

Tippem a következő!

2022.03.23.hatharom.PNG

A bet365 található!

A mérkőzés (19:30) kezdődik!

Továbbra is egyesben ajánlom a tét bankrollunk (3%)

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!

4. #7674
    Member szakimaki avatara
    2021.04.08
    30
    Szia Jani!

Gratulálok eddigi munkásságodhoz. Nem akarlak rábeszélni semmire csak figyelemfelhívás, jönnek az európai VB osztályzók és hát 1-2 találkozón jöhetnek az 1. félidei döntetlenek.(amibe te mostanában nyerő zöldülő tippeket adtál). Mert ugye ilyenkor van az, hogy kevésbé kockáztatnak a csapatok. Továbbra is hajrá előre a zöldülő nyerő tippekért. ;-)