Oldal: 755 / 855 ElsőElső ... 255655705745753754755756757765805 ... UtolsóUtolsó

Csatlakozott
    2012.09.26
    Hozzászólások
    6.300
    Sziasztok! Ma Uruguay bajnoki mérkőzés magamért és tippelő társaimért akik értéket látnak benne!

Boston River - Cerro Largo mérkőzés!

Boston River jelenleg (11) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.40) így esélye a győzelemre (42%) viszont korábbi mérkőzéseit (29%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (0-1-1) eredménnyel (0:1) gólaránnyal áll!

Gólszerzés terén gyengén teljesít a csapat!

Cerro Largo jelenleg (16) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.80) így esélye a győzelemre (36%) viszont korábbi mérkőzéseit (35%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (0-1-1) eredménnyel (1:2) gólaránnyal áll!

Gólszerzés terén szintén gyengén áll a csapat!

Egymás ellen (4-3-3) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem mindkét csapat gyenge teljesítményét!

Nagyon fontos a mérkőzés szempontjából Boston River hazai pályán (under 2.5) gól (100%) rúgott gól (0%) kapott gól (50%)

Cerro Largo idegenben (under 2.5) gól (100%) rúgott gól (50%) kapott gól (100%)

Legfontosabb viszont Boston River első félidő (döntetlen 66.67%) gólok száma (első félidőben 25%)

Cerro Largo első flidőben (döntetlen 33.33%) gólok száma (első félidőben 25%)

Ezek az információk valamint jelenlegi formájuk illetve az egymás elleni utolsó két mérkőzésük első félidői eredménye ma nagy bizalmat ad a következő eredményre!

Tippem a következő!

2022.02.25.hatharom.PNG

A bet365 található!

A mérkőzés (21:00) kezdődik!

Továbbra is egyesben ajánlom a tét bankrollunk (3%)

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    Tibbs likes this.

2. #7542
    2012.09.26
    6.300
    Sziasztok! Beesett egy gól az első félidőben a mindenit!

Ez lett az első félidő eredménye!

Boston River 1:0 Cerro Largo

3. #7543
    2012.09.26
    6.300
    Sziasztok! Ma Marokkói bajnoki mérkőzés magamért és tippelő társaimért akik értéket látnak benne!

Maghreb Fez - Mouloudia Oujda mérkőzés!

Maghreb Fez jelenleg (6) helyen áll a bajnokságban! Hazai pályán (4-5-0) eredménnyel (11:3) gólaránnyal áll! Ez a teljesítmény az (5) helyre jó a csapatnak!

Gólszerzés terén több játékos (2-4) gólos a csapatban!

Mouloudia Oujda jelenleg (12) helyen áll a bajnokságban! Idegenben (2-3-4) eredménnyel (9:9) gólaránnyal áll! Ez a teljesítmény (9) helyre jó a csapatnak!

Gólszerzés terén több játékos (3-5) gólos a csapatban!

Egymás ellen (1-1-4) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem Maghreb Fez győzelmével megszerezheti a feljutást érő (4) helyezést!

Mouloudia Oujda sorozatban harmadik mérkőzését nyerte meg és győzelmével jelentősen megerősítené helyezését plusz akár közelítene az élmezőnyhöz!

Nagyon fontos a mérkőzés szempontjából az egymás elleni mérkőzéseik változatos de több gólos eredményeket hoztak és ma is nagy a cél mindkét csapat számára ami gólokban lesz látható és erre igen nagy a bizalom plusz ilyen értéket semmikép nem szabad kihagyni!