Oldal: 733 / 817 ElsőElső ... 233633683723731732733734735743783 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 7.321 - 7.330 (8164) összesen
Like Tree6946Likes

Téma: Foci tippek innen onnan!

Junior Member
    Kedves Jani ! Régóta követem a tippjeidet.Nagyon kedvelem a mukáságodat,köszi a mindennapi elemzéses tippeket.Ha nem írsz hiányzik ha jön ha nem. Jó egészséget ! Üdv Zsoké

Messiás bjani55 avatara
    Idézet zsoké eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Jani ! Régóta követem a tippjeidet.Nagyon kedvelem a mukáságodat,köszi a mindennapi elemzéses tippeket.Ha nem írsz hiányzik ha jön ha nem. Jó egészséget ! Üdv Zsoké
    Kedves zsoké! Köszönöm szépen,hogy velem tartasz! Szívesen adom a tippeket mint mindég! Igyekszem,hogy jók legyenek a tippek! Jó egészséget és sok minden jót kívánok! Üdv,Jani!

Junior Member
    Bravó bravisszimó, szépen jött!

Junior Member
    Kedves Jani! Már egy ideje èn is követem a tippjeidet, csak így tovább! A mait is köszönöm, szépen jött!

Messiás bjani55 avatara
    Idézet Mango eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bravó bravisszimó, szépen jött!
    Nagyon jól jött!

Messiás bjani55 avatara
    Idézet Rolie95 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Jani! Már egy ideje èn is követem a tippjeidet, csak így tovább! A mait is köszönöm, szépen jött!
    Kedves Rolie95! Köszönöm szépen,hogy velem tartasz! Igyekszem! Szívesen mint mindég!

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Nagy csata volt gólok is voltak szépen és a tipp is jött sikeresen!

Összességében (10) szöglet lett!
    Tibbs likes this.

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok Ma Barátságos Válogatott mérkőzés magamért és tippelő társaimért akik értéket látnak benne!

Algéria - Ghána mérkőzés!

A mérkőzést semleges helyszínen Katarban mérkőzik meg a két csapat! Benne van a nevében,hogy barátságos de azért csak küzdeni fognak és nem arra gondoltam,hogy rugdossák egymást hanem gólokra és támadásokra gondoltam.

Algéria jó formában lévő csapat igen sok mérkőzését megnyeri! Gólok tekintetében változatos eredményei vannak és gólszerző játékosai igen sok van mégsem halmozzák el gólokkal a közönséget igaz a bajnokságban ott jobban megy a gólszerzés!

Ghána szintén jó formában lévő csapat és több mérkőzését megnyerte az Afrikai VB selejtezők mérkőzésein!

Gólszerző játékosai igen sok gólt elérnek hiszen több játékos az Angol illetve Holland bajnokságban játszik de itt nem nagyon jeleskednek időnként és az egymás elleni mérkőzéseiken sem sok gól szokott lenni!

Tény és való egymás ellen igen régen mérkőztek viszont most a VB selejtezőkön mindkét csapat igen hajtós volt amibe igen sok szögletet értek el külön külön!

Attól még,hogy ez egy felmérő mérkőzés mindkét csapat megakarja mutatni tudását és így nagy hajtós mérkőzésre lehet számítani amelybe igen sok típusú eredmény belefér és remélhetőleg szögletekből sem lesz hiány!

Tippem a következő!

2022.01.05.hatharom.PNG

A mérkőzés (17:00) kezdődik!

Továbbra is egyesben ajánlom a tét bankrollunk (3%)

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    Tibbs likes this.

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Sikeresen jött a tipp!

Összességében (11) szöglet lett!
    Tibbs likes this.

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok Ma Spanyolország kupamérkőzés magamért és tippelő társaimért akik értéket látnak benne!

Zaragoza - Sevilla mérkőzés!

Zaragoza jelenleg LaLiga 2 játszik (16) helyen áll és igen változatos eredményű mérkőzéseket játszik! Ma viszont itt a kupa mérkőzésen mutathatja meg tudását a csapat!

Gólszerzés terén több játékos (2-4) gólos a csapatban!

Sevilla LaLiga (2) helyén áll és igen jó formában van és most itt a kupa mérkőzésen mutathatja meg tudását a csapat!

Gólszerzés terén több játékos (2-5) gólos a csapatban!

Egymás ellen igen régen mérkőztek így jelenlegi formájukat kell figyelembe venni!

Mint minden mérkőzésen itt a kupamérkőzésen is lehet bármilyen eredmény!

Tippemnél figyelembe vettem,hogy a győzelemért nagy hajtás lesz és ebbe gólok szögletek is jöhetnek szép számmal!

Mindkét csapat külön külön igen sok szögletet ér el így ma erre esett a választásom!

Tippem a következő!

2022.01.06.hatharom.PNG

A mérkőzés (18:00) kezdődik!

Továbbra is egyesben ajánlom a tét bankrollunk (3%)

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    Tibbs likes this.

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •