Oldal: 699 / 725 ElsőElső ... 199599649689697698699700701709 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6.981 - 6.990 (7246) összesen
Like Tree6598Likes

Téma: Foci tippek innen onnan!

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Belehuzott a Tranmere és már az első félidőben vezetést szerzett!

Ez lett az első félidő eredménye!

Tranmere 1:0 Crawley

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma Albániai bajnokság magamért és tippelő társaimért akik értéket látnak benne!

Tirana - Laci mérkőzés!

Tirana jelenleg (4) helyen áll a bajnokságban! Hazai pályán (1-1-0) eredménnyel (5:3) gólaránnyal áll!

Gólszerzés terén több játékos (1-2) gólos a csapatban!

Laci jelenleg (9) kieső helyen áll a bajnoságban! Idegenben (0-1-0) eredménnyel (1:1) gólaránnyal áll!

Gólszerzés terén több játékos (1-4) gólos a csapatban!

Egymás ellen (10-3-7) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem Tirana hazai pályán két mérkőzést játszott eddig mindkettő első félidőben döntetlenre állt!

Laci egy mérkőzést játszott eddig idegenben és első félidőben döntetlenre állt a mérkőzés!

Bajnokságban gólátlag (2.67) hazai győzelem (22%) vendég győzelem (17%) Döntetlen (61%)

Igen fontos még a mérkőzés szempontjából Tirana hazai pályán első félidőben döntetlen (66.67%)

Laci idegenben döntetlen első félidőben (66.67%)

Ezek az információk valamint jelenlegi formájuk és tolsó egymással játszott mérkőzésükön való eredmény nagy esélyt ad a következő eredményre!

Tippem a következő!

20739 D KF Tirana - KF Laci Döntetlen (1. félidő - 1X2) 1,90

A mérkőzés (13:45) kezdődik!

Továbbra is egyesben ajánlom a tét babkrollunk (3%)

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    jancsi79 and Tibbs like this.

Junior Member szakimaki avatara
    Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Ma Albániai bajnokság magamért és tippelő társaimért akik értéket látnak benne!

Tirana - Laci mérkőzés!

Tirana jelenleg (4) helyen áll a bajnokságban! Hazai pályán (1-1-0) eredménnyel (5:3) gólaránnyal áll!

Laci jelenleg (9) kieső helyen áll a bajnoságban! Idegenben (0-1-0) eredménnyel (1:1) gólaránnyal áll!

Gólszerzés terén több játékos (1-4) gólos a csapatban!

Egymás ellen (10-3-7) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem Tirana hazai pályán két mérkőzést játszott eddig mindkettő első félidőben döntetlenre állt!

Laci egy mérkőzést játszott eddig idegenben és első félidőben döntetlenre állt a mérkőzés!

Bajnokságban gólátlag (2.67) hazai győzelem (22%) vendég győzelem (17%) Döntetlen (61%)

Igen fontos még a mérkőzés szempontjából Tirana hazai pályán első félidőben döntetlen (66.67%)

Laci idegenben döntetlen első félidőben (66.67%)

Ezek az információk valamint jelenlegi formájuk és tolsó egymással játszott mérkőzésükön való eredmény nagy esélyt ad a következő eredményre!

Tippem a következő!

20739 D KF Tirana - KF Laci Döntetlen (1. félidő - 1X2) 1,90

A mérkőzés (13:45) kezdődik!

Továbbra is egyesben ajánlom a tét babkrollunk (3%)

Szia Jani!

A tippednek minden körülmények között zöldülnie kell. ;-) Én egyébként az angol csúcsrangadót (Liverpool-Man.City) vállaltam be 1. félidő döntetlennel. Ahogy néztem utolsó 3 egymás elleni bajnokijukból az Anfielden 2 döntetlen volt az első félidőben. ;-) Hajrá nekünk, és további sok zöldülő tippet kívánok.

Messiás bjani55 avatara
    Idézet szakimaki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Jani!

A tippednek minden körülmények között zöldülnie kell. ;-) Én egyébként az angol csúcsrangadót (Liverpool-Man.City) vállaltam be 1. félidő döntetlennel. Ahogy néztem utolsó 3 egymás elleni bajnokijukból az Anfielden 2 döntetlen volt az első félidőben. ;-) Hajrá nekünk, és további sok zöldülő tippet kívánok.
    Szia szakimaki! Köszönöm szépen a drukkolást és jó kívánságodat! Nagyon jól kinézted a csúcs rangadót és igen nagy esély van az eredményre sőt mondhatnám szuperszonikusan jönni fog az eredmény! Hajrá bizony! Viszont kívánom a zöldülő tippeket!

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Sikeresen jött a tipp!

Ez lett az első félidő eredménye!

Tirana 0:0 KF Laci

Összefoglaló 2021.09.27.Hétfő és 2021.10.03.Vasárnapi időszakról!

A hét tippből öt vesztes és két nyertes tipp lett!

Így a hét (28%) lett!

A ROI -42 lett!

Nem a legjobb hét volt de lesz ettől jobb hetünk is mint ahogy volt is már jobb boby biztos emlékszik rá!

Azért fogtunk két jó szorzót és volt olyan tipp ami éppen kicsin múlott ugye Szotyi?!

Jövőhéten újra itt leszek és remélhetőleg sok zöldűlő tippel jelentkezem!

Köszönöm szépen mindenkinek aki velem tartott vagy szemezgetett a tippekből! Üdv,Jani!
    Tibbs and jancsi79 like this.

Senior Member
    Igen Jani így van ! Bár én már a mait meg se mertem rakni ... így kimaradás volt a részemről. Jövő hét hát ha jobban adja. Holnap újra. Hajrá nekünk.

Messiás bjani55 avatara
    Idézet Szotyi33 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen Jani így van ! Bár én már a mait meg se mertem rakni ... így kimaradás volt a részemről. Jövő hét hát ha jobban adja. Holnap újra. Hajrá nekünk.
    Holnap hajrá bizony Szotyi! Igyekszem!

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma Portugál bajnokság magamért és tippelő társaimért akik értéket látnak benne!

Trofense - Nacional mérkőzés!

Trofense jelenleg (13) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (3.00) így esélye a győzelemre (33%) viszont korábbi mérkőzéseit szintén (33%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (1-2-0) eredménnyel (2:1) gólaránnyal áll!

Nacional jeleleg (14) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.30) így esélye a győzelemre (43%) viszont korábbi mérkőzéseit (33%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (0-1-2) eredménnyel (1:7) gólaránnyal állnak!

Gólszerzés terén szintén több játékos (1-2) gólos a csapatban!

Egymás ellen olyan régen mérkőztek,hogy jelenlegi formájukat kell figyelembe venni!

Tippemnél figyelembe vettem Trofense igen sok döntetlenre végződő mérkőzése van!

Nacional idegenben nem jól szerepel!

Nagyon fontos a mérkőzés szempontjából Trofense hazai pályán első félidőben döntetlen (83.33%)

Nacional idegenben első félidőben döntetlen (16.67%)

Ezek az információk valamint az a tény,hogy Trofense igen sok mérkőzése áll első félidőben döntetlenre valamint a Nacional is az utóbbi mérkőzésein szintén döntetlen eredményeket ért el első félidőben ma is nagy az esély erre az eredményre!

Tippem a következő!

59843 D Trofense - Nacional Madeira Döntetlen (1. félidő - 1X2) 1,84

A mérkőzés (21:15) kezdődik!

Továbbra is egyesben ajánlom a tét bankrollunk (3%)

Tibbs and jancsi79 like this.

Senior Member
    Na akkor ! Hajrá nekünk! És induljon egy jobb hetünk ...sok szerencsét

Senior Member
    Nem éppen jól indul .. a mindenit ! Annak a gólnak! Ááá

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •