Sziasztok! Belehuzott a Tranmere és már az első félidőben vezetést szerzett!

Tranmere 1:0 Crawley

2. #6982
    2012.09.26
    5.324
    Sziasztok! Ma Albániai bajnokság magamért és tippelő társaimért akik értéket látnak benne!

Tirana - Laci mérkőzés!

Tirana jelenleg (4) helyen áll a bajnokságban! Hazai pályán (1-1-0) eredménnyel (5:3) gólaránnyal áll!

Gólszerzés terén több játékos (1-2) gólos a csapatban!

Laci jelenleg (9) kieső helyen áll a bajnoságban! Idegenben (0-1-0) eredménnyel (1:1) gólaránnyal áll!

Gólszerzés terén több játékos (1-4) gólos a csapatban!

Egymás ellen (10-3-7) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem Tirana hazai pályán két mérkőzést játszott eddig mindkettő első félidőben döntetlenre állt!

Laci egy mérkőzést játszott eddig idegenben és első félidőben döntetlenre állt a mérkőzés!

Bajnokságban gólátlag (2.67) hazai győzelem (22%) vendég győzelem (17%) Döntetlen (61%)

Igen fontos még a mérkőzés szempontjából Tirana hazai pályán első félidőben döntetlen (66.67%)

Laci idegenben döntetlen első félidőben (66.67%)

Ezek az információk valamint jelenlegi formájuk és tolsó egymással játszott mérkőzésükön való eredmény nagy esélyt ad a következő eredményre!

Tippem a következő!

20739 D KF Tirana - KF Laci Döntetlen (1. félidő - 1X2) 1,90

A mérkőzés (13:45) kezdődik!

Továbbra is egyesben ajánlom a tét babkrollunk (3%)

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!