Most már lehet izgulni! Na majd a második félidő gólözön
    Nézem a bet365 közvetíti de ami volt az első félidőben az csuda...

Sziasztok! Hihetetlen amit ez a két csapat csinált a mérkőzésen!

Stabaek 0:0 Strömsgodset

3. #6973
    2012.09.26
    5.324
    Sziasztok! Ma Chilei bajnokság magamért és tippelő társaimért akik értéket látnak benne!

Curico Unido - Cobresal mérkőzés!

Curico Unido jelenleg (16) kieső helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.25) így esélye a győzelemre (44%) viszont korábbi mérkőzéseit (54%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (3-4-3) eredménnyel (16:15) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Leandro Benegas (9) góllal viszont több játékos (2-3) gólos a csapatban!

Cobresal jelenleg (7) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.63) így esélye a győzelemre (38%) viszont korábbi mérkőzéseit (50%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (2-3-5) eredménnyel (8:13) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Brayan Yohangel Hurtado Cortesia (10) góllal viszont több játékos (2-4) gólos a csapatban!

Egymás ellen (2-1-5) eredménnyel állnak!

Tippemnél jelenlegi formájukat vettem figyelembe!

Curico Unido utolsó öt mérkőzéséből első félidőben négy mérkőzése állt döntetlenre!

Cobresal utolsó öt mérkőzéséből első félidőben két mérkőzése állt döntetlenre!

Van viszont egy fontos dolog a Curico Unido (HT/FT) (D/D) hat alkalommal!

Cobresal pedig (HT/FT) (D/D) négy alkalommal!

Igen fontos még a mérkőzés szempontjából Curico Unido hazai pályán első félidőben döntetlen (52.38%)

Cobresal idegenben első félidőben döntetlen (42.86%)

Ezek az információk és jelenlegi formájuk és céljaikat tekintve szoros mérkőzés várható amibe beleférhet a következő eredmény!

41827 D
    Curico Unido - Cobresal
    Döntetlen (1. félidő - 1X2)
    2,11

A mérkőzés (21:00) kezdődik!

Továbbra is egyesben ajánlom a tét bankrollunk (3%)

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!

Szia Jani .
    Ez nagyon jól jött ! Így tovább , köszönöm .

6. #6976
    2012.09.26
    5.324
    Szia Jani .
    Szia Szotyi! Nagyon kellet már! Igyekszem! Szívesen!

7. #6977
    2012.09.26
    5.324
    Sziasztok! Ma Argentínai bajnokság magamért és tippelő társaimért akik értéket látnak benne!

San Telmo - Almagro mérkőzés!

San Telmo jelenleg (12) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.40) így esélye a győzelemre (42%) viszont korábbi mérkőzéseit (30%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (5-7-1) eredménnyel (13:9) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Javier Velazquez (8) góllal viszont több játékos (2-5) gólos a csapatban!

Almagro jelenleg (8) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (3.00) így esélye a győzelemre (33%) viszont korábbi mérkőzéseit (50%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (4-4-5) eredménnyel (13:16) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Nicolas Servetto (12) góllal viszont több játékos (3-6) gólos a csapatban!

Egymás ellen az idiei szezonban egyszer mérkőztek akkor ebben a felállásban (Almagro 1:0 San Telmo) eredménnyel ért véget a mérkőzés!

Tippemnél figyelembe vettem a San Telmo hazai jó formáját!

Almagro idegenbeli több döntetlenjét!

Bajnokságban gólátlag (2.02) hazai győzelem (38%) vendég győzelem (26%) döntetlen (35%)

Nagyon fontos a mérkőzés szempontjából San Telmo (HT/FT) (D/GY) négy (HT/FT) (D/D) öt alkalommal volt!

Almagro (HT/FT) D/GY) négy (HT/FT) (D/D) szintén négy alkalommal volt!

Legfontosabb pedig San Telmo utolsó öt mérkőzéséből három mérkőzésen első félidőben döntetlen volt az állás!

Almagro utolső öt mérkőzéséből két mérkőzésen volt első félidőben döntetlen az állás!

Ezek az információk valamint jelenlegi formájukat eredményeiket tekintve nagy esély van az első félidőben a következő eredménye!