Oldal: 670 / 705 ElsőElső ... 170570620660668669670671672680 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6.691 - 6.700 (7044) összesen
Like Tree6503Likes

Téma: Foci tippek innen onnan!

Junior Member
    Kedves Jani! Ez is bőven meglett a félidőben, sajnos csak későn olvastam, ettől függetlenül örülök...

Messiás bjani55 avatara
    Idézet TOM54 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Jani! Ez is bőven meglett a félidőben, sajnos csak későn olvastam, ettől függetlenül örülök...
    Kedves Tomi! Nagyon jól küzdöttek a csapatok! Köszönöm szépen így már legalább ketten biztos örülünk de lehet többen is!

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Sikeresen jött a tipp hiszen gólözönös végeredmény lett!

Ez lett az eredmény!

La Serena 4:3 Palestino
    Tibbs, zizzenet, horzol68 and 1 others like this.

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Egy bevállalós mérkőzés! Ma Bajnokok ligája magamért és tippelő társaimért akik értéket látnak benne!

K. Almati - Crvena zvezda mérkőzés!

K. Almati igen jó csapat és nem szabad lebecsülni hiszen már bizonyított itt a BL ben!

Hazai pályán főleg nagyon erős és hajtós csapat amit a bajnokságban elért eredményei is bizonyítanak hiszen igen sok gólos győzelmeket ér el és ez itt a mai mérkőzésre is érvényes!

Nagyon jó gólszerző játékosai vannak a csapatnak mint a csatár Artur Shushenachev (9) Jose Kante (8) góllal viszont több játékos (3-7) gólos a csapatban!

Crvena zvezda főpróbája nem a legjobban sikerült hiszen a bajnokságban hazai pályán (0:0) döntetlennel kezdett! Ettől függetlenül szintén jó csapat és azért ez BL mérkőzés itt már hozzá kell tenni a csapatnak magát a győzelemhez!

A csapatnak igen jó gólszerző játékosai vannak akik az előző bajnoki szezonban bizonyítottak mint a csatár Milan Pavkov (14) a középpályás El Fardou Ben (12) góllal viszont több játékos (3-6) gólos volt a csapatban és ma itt is bizonyíthatnak!

Egymás ellen igen régen mérkőztek így a jelenlegi formájukat céljaikat kell figyelembe venni a csapatoknál!

Tippemnél figyelembe vettem K. Almati hazai igen jó formáját és gólképességét hiszen a bajnokságban igen bőséges gólos mérkőzéseken nyer a csapat!

Crvena zvezda sem kell félteni attól,hogy nem a győzelemért küzd és ez gólokkal jár!

Itt a BL ben gólátlag (2.68) hazai győzelem (51%) vendég győzelem (34%)

Ezek az információk valamint a célkitűzés a csapatok számára igen nagy motiváció ami hozhat bármilyen eredményt de gólokban gazdag mérkőzésre lehet kilátás!

Tippem a következő!

09075 V
    Kajrat Almati - Crvena zvezda
    Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)
    2,14

A mérkőzés (16:00) kezdődik!

Továbbra is egyesben ajánlom a tét bankrollunk (3%)

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    Tibbs, horzol68, boby10 and 1 others like this.

Senior Member Tibbs avatara
    Szia Janikám!

Ez egy nagyon ígéretes tipp, én még megfejeltem a BTTS-el 2,61-ért. Hajrá nekünk!

Senior Member boby10 avatara
    Köszi a tippet Jani

Messiás bjani55 avatara
    Idézet Tibbs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Janikám!

Ez egy nagyon ígéretes tipp, én még megfejeltem a BTTS-el 2,61-ért. Hajrá nekünk!
    Szia Tibikém! Nagyon jól tetted! Hajrá bizony!
    Tibbs likes this.

Messiás bjani55 avatara
    Idézet boby10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi a tippet Jani
    Szívesen boby!
    boby10 likes this.

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Sikeresen jött a tipp!

Ez lett az eredmény!

Kajrat Almati 2:1 Crvena zvezda
    horzol68, zizzenet, Tibbs and 1 others like this.

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma Paraguay bajnokság magamért és tippelő társaimért akik értéket látnak benne!

Ameliano - Fulgencio Yegros mérkőzés!

Ameliano jelenleg (3) helyen áll a bajnokságban! Hazai pályán (5-2-2) eredménnyel (15:11) gólaránnyal áll!

A csapatnak igen sok gólszerző játékosa van mint a középpályás Alex Adrian Arce Barrios (11) góllal viszont több játékos (1-4) gólos a csapatban!

Fulgencio Yegros jelenleg utolsó (18) helyen áll a bajnokságban! Idegenben (0-3-6) eredménnyel (6:16) gólaránnyal áll!

A csapatnak több gólszerző játékosa van akik (2) gólosak!

Egymás ellen (1-0-1) eredménnyel állnak de az egyik mérkőzés az olyan régi,hogy csak az utolsó mérkőzést kell figyelembe venni ahol (2021.04.18.) (Fulgencio Yegros 2:1 Ameliano) eredménnyel ért véget a mérkőzés!

Tippemnél figyelembe vettem Ameliano hazai igen jó formáját valamint igen sok gólt szerez de kap is valamint győzelmével jelentősen megerősítené feljutást érő helyezését!

Fulgencio Yegros attól függetlenül,hogy sorozatban veszíti el mérkőzéseit ez a tavaszi győzelem erőt adhat a csapatnak!

Bajnokságban gólátlag (2.5) hazai győzelem (37%) vendég győzelem (28%) döntetlen (35%)

Ezek az információk valamint a jelenlegi formájuk hozhat bármilyen eredményt de inkább gólokban van lehetőség mert Ameliano győzelemre hajt a Fulgencio Yegros pedig mire spóroljon így ők is hajtani fognak és ebből nagy esély van legalább három gólra!

Tippem a következő!

19815 V
    Ameliano Asuncion - Fulgencio Yegros
    Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)
    2,00

A mérkőzés (16:00) kezdődik!

Továbbra is egyesben ajánlom a tét bankrollunk (3%)

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    Tibbs, zizzenet, horzol68 and 1 others like this.

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •