boby10 likes this.

4. #6674
    2012.09.26
    5.180
    Sziasztok! Ma Ecuador bajnokság magamért és tippelő társaimért akik értéket látnak benne!

LDU Portoviejo - El Nacional mérkőzés!

LDU Portoviejo jelenleg utolsó (10) helyen áll a bajnokságban! Hazai pályán (4-2-5) eredménnyel (16:16) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Franco Olego (13) góllal viszont igen sok játékos (2) gólos a csapatban!

El Nacional jelenleg (2) helyen áll a bajnokságban! Idegenben (3-2-5) eredménnyel (10:13) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a középpályás Byron Palacios (6) góllal viszont igen sok játékos (3-4) gólos a csapatban!

Egymás ellen (5-0-3) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem,hogy nincs megalkuvás a két csapat között és ez látszik az eredményeiken is!

LDU Portoviejo igaz negyedik mérkőzését veszíti el sorozatban de még mindég lenne esélye a kieső helyről elkerülni ehhez viszont nyerni kell a csapatnak!

El Nacional feljutását pedig nem engedi el így szintén győzelemre hajt!

Igen nagy motiváció ez a csapatok számára és ez hozni fogja a gólokat remélhetőleg nem szakítják meg azt a sorozatot amit eddig egymás elleni mérkőzéseiken volt ahol rendre megvolt a három gól mérkőzéseiken!

Tippem a következő!

48422 V
    LDU Portoviejo - El Nacional Quito
    Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)
    1,98

A mérkőzés (22:00) kezdődik!

Továbbra is egyesben ajánlom a tét bankrollunk (3%)

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    Tibbs, zizzenet and xgubax like this.

5. #6675
    2012.09.26
    5.180
    Sziasztok! Remekül indult a mérkőzés hiszen már (18 percben) megvolt a két gól és utána ......

Ez lett a végeredmény!

LDU Portoviejo 2:0 El Nacional Quito

6. #6676
    2012.09.26
    5.180
    Sziasztok! Ma Chilei bajnokság magamért és tippelő társaimért akik értéket látnak benne!

Palestino - Huachipato mérkőzés!

Palestino jelenleg (14) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (1.91) így esélye a győzelemre (52%) viszont korábbi mérkőzéseit szintén (52%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (0-2-2) eredménnyel (3:7) gólaránnyal áll!

Gólszerezésben több játékos (1-2) gólos a csapatban!

Huachipato jelenleg (15) osztályozós helyen áll a bajnokságban! A szorzó (4.00) így esélye a győzelemre (25%) viszont korábbi mérkőzéseit (16%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (0-2-1) eredménnyel (3:4) gólaránnyal áll!

Gólszerzésben szintén (1-2) gólos játékosok vannak a csapatban!

Egymás ellen (9-4-4) eredménnyel állnak

Tippemnél figyelembe vettem Palestino utolsó három bajnokságban játszott mérkőzése első félidőben döntetlenre állt!

Huachipato szintén a bajnokságban játszott utolsó mérkőzése első félidőben döntetlenre állt!

Egymás elleni mérkőzésük az utolsó (2021.02.12.) szintén döntetlenre állt az első félidőben!

Igen fontos még a mérkőzés szempontjából a Palestino első félidőben döntetlen (50%)

Huachipato első félidőben döntetlen (37.5%)

Ezek az információk valamint a jelenlegi formájuk nagy bizalmat adnak arra nézve mai mérkőzésük első félidőben döntetlen lesz!