Oldal: 667 / 707 ElsőElső ... 167567617657665666667668669677 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólások
    5.197
    Idézet Tibbs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Janikám!

Néztem a meccset, ezek a csapatok nem gólra hanem km.-re játszottak ennyi idétlen rohangálást még nem láttam.
    Nem számít, a mainak jönnie kell, hajrá nekünk!
    Szia Tibikém! Nagyon pontosan leírtad mit lehetett látni a mérkőzésen! Mai az nagyon biztató! Hajrá bizony!
    Tibbs likes this.

2. #6662
    2012.09.26
    5.197
    Sziasztok! Az a szép egy ilyen mérkőzésben mikor már a (8) pecben van két gól és utána van még (90) perc és nincs semmi változás!

Ez lett a végeredmény!

El Entag El Harby 1:1 El Gounah

3. #6663
    2012.09.26
    5.197
    Sziasztok! Ma Marokkói bajnokság magamért és tippelő társaimért akik értéket látnak benne!

FUS Rabat - Maghreb Fez mérkőzés!

FUS Rabat jelenleg (9) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.70) így esélye a győzelemre (37%) viszont korábbi mérkőzéseit (34%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (4-4-4) eredménnyel (15:16) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár El Mehdi El Bassil (7) góllal viszont több játékos (2-4) gólos a csapatban!

Maghreb Fez jelenleg (11) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.80) így esélye a győzelemre (36%) viszont korábbi mérkőzéseit (25%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (1-7-4) eredménnyel (9:15) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Alaeddine Ajaraie (6) góllal viszont több játékos (2-5) gólos a csapatban!

Egymás ellen (5-6-2) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem mindkét csapat igen sok döntetlenre végződött mérkőzéssel rendelkezik!

Bajnokságban gólátlag (2.21) hazai győzelem (35%) vendég győzelem (30%) döntetlen (35%)

Igen fontos még a mérkőzés szempontjából FUS Rabat utolsó öt mérkőzéséből három mérkőzése első félidőben döntetlenre állt!

Maghreb Fez utolsó öt mérkőzéséből négy mérkőzése első félidőben döntetlenre állt!

Ezek az információk valamint a jelenlegi formájukat nézve erre az eredményre igen nagy esély van!

Tippem a következő!

32588 D
    FUS Rabat - Maghreb Fes
    Döntetlen (1. félidő - 1X2)
    1,94

A mérkőzés (18:00) kezdődik!

Továbbra is egyesben ajánlom a tét bankrollunk (3%)

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    zizzenet and Tibbs like this.

4. #6664
    Member
    2017.10.12
    83
    Én nem láttam meg a szépséget biztosan az volt a probléma. Remélem a mai szebb lesz!

5. #6665
    2012.09.26
    5.197
    Sziasztok! Sikerült egy gólt szereznie az első félidőben Maghreb Fes csapatának!

Ez lett az első félidő eredménye!

FUS Rabat 0:1 Maghreb Fes

Végeredmény is ez lett!

6. #6666
    2012.09.26
    5.197
    Sziasztok! Ma Üzbegisztáni bajnokság magamért és tippelő társaimért akik értéket látnak benne!

Nasaf Qarshi - Sogdiana mérkőzés!

Nasaf Qarshi jelenleg (5) helyen áll a bajnokságban! Hazai pályán (3-1-1) eredménnyel (15:4) gólaránnyal áll!

Csapatban igen sok gólszerző játékos van akik (2-6) góllal járultak hozzá csapatuk győzelméhez!

Sogdiana jelenleg (3) helyen áll a bajnokságban! Idegenben (3-3-0) eredménnyel (9:5) gólaránnyal áll!

A csapatnak szintén jó gólszerző játékosai vannak akik (3-7) góllal járultak a csapatuk győzelmeihez!

Egymás ellen (12-2-2) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem Nasaf Qarshi győzelmével jelentősen megerősítené helyezését és továbbra is versenyben maradna a feljutást érő hely megszerzéséért!

Sogdiana győzelmével pedig a második helyre jönne fel!

Bajnokságban gólátlag (2.34) hazai győzelem (41%) vendég győzelem (34%)

Ezek az információk valamint a cél elérése igen fontos a csapatok számára ami ma gólokban fog látszódni mint az utolsó két egymással játszott mérkőzésükön is!