Ezt sem tettem meg, mert gondoltam, hogy nyertes tipp lesz.

zizzenet, horzol68 and Tibbs like this.

3. #6643
    2012.09.26
    5.886
    Sziasztok! Ma Marokkói bajnokság magamért és tippelő társaimért akik értéket látnak benne!

Moghreb Tetouan - Maghreb Fez mérkőzés!

Moghreb Tetouan jelenleg (5) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.20) így esélye a győzelemre (45%) viszont korábbi mérkőzéseit (52%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (3-5-3) eredménnyel (14:14) gólaránnyal áll!

A csapatban igen sok jó gólszerző játékos van akik (3-5) góllal járultak hozzá csapatuk sikereihez!

Maghreb Fez jelenleg (13) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (3.60) így esélye a győzelemre (28%) viszont korábbi mérkőzéseit (33%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (1-6-4) eredménnyel (9:15) gólaránnyal áll!

A csapatnak igen sok öt gólt szerző játékosa van és több játékos pedig (2) gólos a csapatban!

Egymás ellen (5-5-2) eredménnyel állnak!

Tippemnél a következőeket vettem figyelembe!

Bajnokságban gólátlag (2.21) hazai győzelem (34%) vendég győzelem (31%) döntetlen (35%)

Van viszont egy nagyon fontos tényező a mérkőzés szempontjából amit figyelembe kell venni Moghreb Tetouan utolsó (8) mérkőzéséből (6) mérkőzés első félidőben döntetlenre állt!

Maghreb Fez utolsó (8) mérkőzéséből (6) mérkőzés első félidőben döntetlenre állt!

A legfőbb pedig az utolsó két egymással játszott mérkőzésük félidőben döntetlen volt!

Ezek az információk és jelenlegi formájukat nézve ennek az eredménynek igen nagy esélye van!