Oldal: 663 / 722 ElsőElső ... 163563613653661662663664665673713 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6.621 - 6.630 (7214) összesen
Like Tree6585Likes

Téma: Foci tippek innen onnan!

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Érdekes dolog de ezek a csapatok akkor szereznek kevés gólt mikor én vagy mások is sok gólt várnak hiszen előtte rendre özön gólos mérkőzéseket játszanak!

Ez lett a végeredmény!

Sundsvall 1:0 Västeras SK
    boby10 likes this.

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma Bajnokok ligája - Előselejtező mérkőzést ajánlok!

HB Torshavn - Inter Escaldes mérkőzésre gondoltam!

A két csapatnak ez lesz az első egymás elleni mérkőzése!

Mint tudjuk a HB Torshavn Feröer - Szigetek bajnokságban játszik és ott jelenleg (3) helyen áll! Nagyon jó képességű csapat és mikor elkapja a hév akkor özön gólt szerez hiszen hazai pályán (6-7) gólos győzelmeket szerez!

Nem véletlen hiszen olyan gólszerző játékosai vannak mint a csatár Mikkel Dahl (12) góllal viszont igen sok játékos (2-6) gólos a csapatban!

Inter Escaldes szintén jó formában lévő csapat és mint tudjuk Andorrai Play Off bajnokságban első helyen végzett!

Nagyon jó gólszerző játékosai vannak a csapatnak mint a csatár Gerard Artigas (7) góllal viszont több játékos (2-5) gólos a csapatban!

Most mindkét csapat megakarja mutatni tudását és természetesen úgy lépnek pályára,hogy nyerni akarnak!

Úgy gondolom és nem csak én hanem a bukmékerek is jobb formában van a HB Torshavn de nem szabad lebecsülni Inter Escaldes csapatát sem!

Egy ilyen mérkőzésen lehet bármi is az eredmény hiszen győzelemre hajtanak de gólokból nem lesz hiány!

Tippem a következő!

40489 V
    HB Torshavn - Inter Club d'Escaldes
    Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)
    1,87

A mérkőzés (20:00) kezdődik!

Továbbra is egyesben ajánlom a tét bankrollunk (3%)

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    Tibbs and boby10 like this.

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Nem jött a tipp hiszen hazai csapat elfelejtette,hogy gólt kellene szerezni!

Nem szólt nekik senki?!

Ez lett a végeredmény!

HB Torshavn 0:1 Inter Club d'Escaldes

Még ilyet (8.00) szorzó volt erre az eredményre!

Member
    Köszi Jani a tippet ! Buktam 50 000-et.

Junior Member
    Szia
    Sajnos ez ilyen egyszer nyersz egyszer nem. Ne fogadd meg más tippjét ha utána ,,megszólod". Jani és sokan mások is ajánlják a tippeket, nem kötelező megjátszani. Ha megjátszod, akkor valamilyen szinten egyetértessz vele. Rossz érzés bukni én is tudom de mást "szidni" értelmetlen.
    zizzenet, horzol68 and boby10 like this.

Junior Member
    En anno irtan errol itt mar, igen nem kotelezo megrakni de sok embert akarva akaratlanul is befolyasol... Ezt kene felfogni es ugy osztogatni a tipeket mert sima egyes fogadasokban ez amit sajnos mostanaban produkal nem igazan indokol meg valakit, hogy tippeket oszon meg... De ez csak az en velemenyem. Tovabbi jo tippelgetest.

Administrator Admin avatara
    Idézet lacus56 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi Jani a tippet ! Buktam 50 000-et.
    Szia! Ajánlunk egy hasznos cikket elolvasásra:

Mi az a bankroll menedzsment?
    horzol68 likes this.

Senior Member zizzenet avatara
    Szia Admin,

de jó, hogy itt vagy. Janitól elnézést, másutt már többször feltettem a kérdéset, de vélhetően elkerülte az illetékes figyelmét.

Szóval:

"Van arra valami ötletetek, hogy miért nem kapom meg az értesítő email-eket a feliratkozott témák hozzászólásairól? A profilomban megadott postafiók él, és működik rendesen.

Előre is köszönöm a választ."

Junior Member
    Egyetértek. Én meg annyit szoktam mondani, hogy mindenki annyival játszon, amennyit nem sajnál elveszteni. Amit nem akarsz elveszteni ne játszd meg, nincs olyan, hogy 100% tuti, amit felraksz el is vesztheted.

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma Svédországi 1.osztályú bajnoki mérkőzést ajánlok!

Ljungskile - Tvaakers mérkőzésre gondoltam!

Ljungskile jelenleg (3) helyen áll a bajnokságban! Hazai pályán (5-1-0) eredménnyel (12:1) gólaránnyal áll!

Változatos eredményeket ér el a csapat viszont igen jó gólszerző játékosai vannak mint a csatár Murana Conteh (3) góllal viszont több játékos (1-2) gólos a csapatban!

Tvaakers jelenleg (5) helyen áll a bajnokságban! Idegenben (3-1-1) eredménnyel (9:3) gólaránnyal áll!

Szintén változatos eredményeket ér el viszont több játékos (1-3) gólos a csapatban!

Egymás ellen (4-0-2) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem bajnokságban gólátlag (3.00) hazai győzelem (44%) vendég győzelem (27%)

Nagyon fontos még a mérkőzés szempontjából Ljungskile amennyiben nyeri a mérkőzést akkor igen nagy esélyt ad magának a csapat továbbjutásra illetve a feljutásra ami az első hellyel jár!

Tvaakers viszont győzelmével helyet cserélne és a csapat jönne fel a (3) helyre!

Ez a cél elérése igen nagy motiváció a csapatok számára ami ma gólokban lesz látható!

Azért választottam ezt a mérkőzést mert itt van lelkesedés ambíció a nyerésre és gólokra!

Tippem a következő!

Ljungskile - Tvaakers

bet365

Összesített gólok (2.5 felett)

Odds: 1.85

A mérkőzés (19:00) kezdődik!

Továbbra is egyesben ajánlom a tét bankrollunk (3%)

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    Tibbs, horzol68 and boby10 like this.

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •