Oldal: 641 / 787 ElsőElső ... 141541591631639640641642643651691741 ... UtolsóUtolsó

Csatlakozott
    2012.09.26
    Hozzászólások
    5.748
    Sziasztok! Nagyon benéztem ezt a mérkőzést! Már totális hazai vezetés van (21 perc) (3:0) vezet a Harrogate!

2. #6402
    2012.09.26
    5.748
    Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyot változott az állás (30 perc) (3:2) az állás jelenleg! Na még ilyet vagy hármat a Cambridge Utd csapatától illetve a gólszerző játékosoktól!

53
    Hát, ez elég bosszantó. Kiernan rúg 3 gólt, aki az utolsó 30 meccsen egy gólos. Lokko meg nem is játszott egy ideje. Eléggé megtréfáltak.

Idézet Pandi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon bosszantó volt az bíztos! Kicsin múlt a zöldűlő tipp!

7. #6407
    2012.09.26
    5.748
    Sziasztok! Nagyon érdekes de gólözönös mérkőzés volt és igaz nem jött a tipp de (4:4) akár a Cambridge Utd. is rughatta volna az ötödik gólt! Most így alakult de ilyen szorzóért ilyen mérkőzés kell!

Ez lett a végeredmény!

Harrogate Town 5:4 Cambridge Utd.

8. #6408
    Senior Member
    2017.10.12
    156
    Ilyen a foci, pontosan azt akartam én is írni az ötödik gólra amit Te. Semmi gond majd a mai jó lesz.

9. #6409
    2012.09.26
    5.748
    Sziasztok! Ma Spanyolország LaLiga bajnoki mérkőzést ajánlok!

Elche - Atletico Madrid mérkőzésre gondoltam!

Elche jelenleg (18) kieső helyen áll a bajnokságban! Hazai pályán (4-8-4) eredménnyel (16:20) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Lucas Boye (6) és a középpályás Fidel (5) góllal viszont több játékos (2-4) gólos a csapatban!

Atletico Madrid első helyen áll a bajnokságban! A szorzó (1.36) így esélye a győzelemre (74%) viszont korábbi mérkőzéseit (76%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (9-4-3) eredménnyel (23:13) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Luis Suarez (19) és a középpályás Marcos Llorente (11) góllal viszont több játékos (5-7) góllal járult hozzá csapata győzelmeihez!

Egymás ellen (0-1-6) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem az Elche változatos és nem olyan jó formáját!

Atletico Madrid bajnoki címe múlik a mérkőzésen!

Bajnokságban gólátlag (2.49) hazai győzelem (41%) vendég győzelem (29%)

Igen fontos még a mérkőzés szempontjából az Elche hazai pályán (over 2.5) gól (37.5%) rúgott gól (75%) kapott gól (81.25%)

Atletico Madrid idegenben (over 2.5) gól (37.5%) rúgott gól (75%) kapott gól (62.5%)

Ezek az információk több típusú eredményt sejtetnek viszont az Atletico Madrid amennyiben nem nyer legalább kettő góllal akkor nem érdemli meg a bajnoki címet ezt pedig nagyon szeretnék és így nyerni fog legalább kettő góllal!