Oldal: 634 / 646 ElsőElső ... 134534584624632633634635636644 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6.331 - 6.340 (6460) összesen
Like Tree5835Likes

Téma: Foci tippek innen onnan!

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma Franciaország National bajnoki mérkőzést ajánlok!

Bourg en Bresse - Orleans mérkőzésre gondoltam!

Bourg en Bresse jelenleg (9) helyen áll a bajnokságban! Hazai pályán (5-5-4) eredménnyel (11:13) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Romain Montiel (6) góllal viszont több játékos (1-4) gólos a csapatban!

Orleans jelenleg harmadik helyen áll a bajnokságban ami továbbjutást jelentő osztályozós hely a csapat számára!

Idegenben (3-6-5) eredménnyel (16:18) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a középpályás Gaetan Perrin (11) a csatár Issa Soumare (9) és Carnejy Antoine (8) góllal viszont több játékos (1-4) gólos a csapatban!

Egymás ellen (4-1-4) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem a Bourg en Bresse hazai jó eredményeit valamint igen sok gólt szerez de kap is bőven!

Orleans idegenben változatos eredményeket ér el viszont igen sok gólt szerez de kap is bőven!

A két csapat között nincs megalkuvás ez látszik is az egymás elleni eredményeiken!

Bajnokságban gólátlag (2.15) hazai győzelem (35%) vendég győzelem (26%)

Igen fontos még a mérkőzés szempontjából Bourg en Bresse hazai pályán (over 2.5) gól (21.43%) rúgott gól (67.14%) kapott gól (42.86%)

Orleans idegenben (over 2.5) gól (50%) rúgott gól (64.29%) kapott gól (85.71%)

Ezek az információk bármilyen eredmény elérését biztosíthatják viszont a két csapat egymással játszott utolsó három mérkőzésén kettőben négy gól esett egyben pedig hat gól volt!

Plusz ami még igen fontos a Bourg en Bresse győzelmével a (40 pontosok táborához tartozna és továbbra is versenyben lenne az osztályozós helyért!

Másik plusz pedig az Orleans már ott van a továbbjutást érő helyen amit győzelmével jelentősen megerősítené!

Így pedig jönni kell a góloknak legalább háromnak!

Bízom benne!

Tippem a következő!

49919 V
    Bourg-Peronnas - Orleans
    Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)
    2,38

A mérkőzés (19:00) kezdődik!

Továbbra is egyesben ajánlom a tét bankrollunk (3%)

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    Tibbs and horzol68 like this.

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Kevésen múlt de ez pont elég volt ahhoz,hogy nem jött a tipp!

Ez lett a végeredmény!

Bourg-Peronnas 0:2 Orleans

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma Szerbiai bajnoki mérkőzést ajánlok!

Crvena zvezda - Radnik mérkőzésre gondoltam!

Crvena zvezda jelenleg első helyen áll a bajnokságban! A szorzó (1.08) így esélye a győzelemre (93%) viszont korábbi mérkőzéseit (95%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (14-1-0) eredménnyel (46:5) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a középpályás Aleksandar Katai (14) és Mirko Ivanic (12) góllal viszont igen sok játékos (5-10) góllal járult hozzá csapata győzelmeihez!

Radnik jelenleg (5) helyen áll a bajnokságban! Igen jó formában van a csapat és elméletileg elérheti a (4) helyet ami Európa Liga indulást jelentene a csapatnak de gyakorlatilag kevés az esélye a csapatnak!

Idegenben (6-4-5) eredménnyel (19:17) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a középpályás Milan Makaric (20) góllal viszont igen sok játékos (2-5) góllal járult hozzá csapata sikereihez!

Egymás ellen (13-0-0) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem a Crvena zvezda fantasztikus formáját és gól képességét!

Radnikot sem szabad lebecsülni mert idegenben is küzdős csapat és bőséges gólt szerez de kap is bőven!

Bajnokságban gólátlag (2.63) hazai győzelem (50%) vendég győzelem (30%)

Igen fontos még a mérkőzés szempontjából Crvena zvezda hazai pályán (over 2.5) gól (73.33%) rúgott gól (93.33%) kapott gól (20%)

Radnik idegenben (over 2.5) gól (46.67%) rúgott gól (66.67%) kapott gól (66.67%)

Ezek az információk valamint az egymással játszott több gólos mérkőzések valamint a jelenlegi formájukat nézve ez a mérkőzés is lehet özön gólos mint ahogy az utolsó három egymással játszott mérkőzésük is volt!

Nagy a bizalom ebben az eredményben főleg azért mert a Crvena zvezda hírnevéhez méltóan nem fog leállni két gólnál és a Radnik is megmutatja nem véletlenül áll az ötödik helyen és küzdeni fog!

Ketten összehozzák ezt az eredményt!

Tippem a következő!

Elérhető a bet365 mert tegnap mikor kinéztem a mérkőzést akkor a tippmix is így kínálta de mára levette a kínálatból!

Összesített gólok (3.5 felett)

Odds: 1.83

A mérkőzés (19:00) kezdődik!

horzol68 and jancsi79 like this.

Member veresjani avatara
    Ez a meccs elég szerencsétlenül alakult a 2 kihagyott büntetővel!! Oda se neki, a tipp jó lett volna de háát...a büntetők màr csak ilyenek ( na de kettő??)

Messiás bjani55 avatara
    Idézet veresjani eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez a meccs elég szerencsétlenül alakult a 2 kihagyott büntetővel!! Oda se neki, a tipp jó lett volna de háát...a büntetők màr csak ilyenek ( na de kettő??)
    Nem is tudom mit lehet erre mondani! Kettő is a mindenit!

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Volt valami a levegőben hiszen kettő büntetőt is kihagytak!

Ez lett a végeredmény!

Crvena zvezda 2:1 Radnik

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma Spanyolország LaLiga bajnoki mérkőzést ajánlok!

Atletico Madrid - Eibar mérkőzésre gondoltam!

Atletico Madrid jelenleg első helyen áll a bajnokságban viszont hajtani kell mert ott vannak a nyomában! A szorzó (1.44) így esélye a győzelemre (69%) viszont korábbi mérkőzéseit (73%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (11-3-1) eredménnyel (30:9) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Luis Suarez (19) góllal de ma sérülés miatt nem játszik ott lesz viszont a középpályás Marcos Llorente (9) góllal viszont igen sok játékos (2-4) gólos a csapatban!

Eibar utolsó (20) kieső helyen áll a bajnokságban! Nincs még veszve semmi hiszen van még idő korrigálni,hogy elkerüljön a kieső helyről!

Idegenben (3-5-7) eredménnyel (14:18) gólaránnyal áll! Ez a teljesítmény a (12) helyre jó a csapatnak!

Legjobb gólszerző a csatár Garcia Kike (8) góllal viszont igen sok játékos (1-3) gólos a csapatban!

Egymás ellen (11-3-1) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem az Atletico Madrid hazai igen jó teljesítményét és amennyiben bajnok szeretne lenni miért is ne szeretne ugye akkor nyerni kell a csapatnak!

Eibar pedig idegenben is küzdős csapat és a kiesés elkerülése érdekében mindent megtesz ez pedig góllal jár!

Bajnokságban gólátlag (2.48) hazai győzelem (40%) vendég győzelem (30%)

Igen fontos még a mérkőzés szempontjából Atletico Madrid hazai pályán (over 2.5) gól (40%) rúgott gól (86.67%) kapott gól (46.67%)

Eibar idegenben (over 2.5) gól (33.33%) rúgott gól (80%) kapott gól (86.67%)

Ezek az információk valamint a jelenlegi formájuk nézve és az egymással játszott változatos gólos mérkőzéseket figyelembe véve és a két csapat célját úgy tudja megvalósítani amennyiben nyer ez pedig gólokkal jár!

Drukkolós lesz hiszen a legjobb gólszerző nem lesz ott a mérkőzésen ettől függetlenül a két csapat összehozza a három gólt!

Tippem a következő!

86415 V
    Atl. Madrid - Eibar
    Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)
    2,09

A mérkőzés (16:15) kezdődik!

jancsi79 and Tibbs like this.

Member
    Tegnap reméltem folytatódik a sorminta de már a vörös csillagban sem lehet bízni. Bízunk a mai sikerben

Messiás bjani55 avatara
    Idézet FrankMilky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tegnap reméltem folytatódik a sorminta de már a vörös csillagban sem lehet bízni. Bízunk a mai sikerben
    Nagyon remélem jó lesz mert nagyon kell már!

Member
    Szép volt Jani! Dupla téttel 2x tettem meg a második H és 2,5 felett
    Köszönöm a tippeket a hetet plusszal zártam.

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •