Nem lehet mindig gólzáporos mérközés :-)

2012.09.26
    5.748
    Sziasztok! Ma Német Liga3 bajnoki mérkőzést ajánlok!

Uerdingen - Zwickau mérkőzésre gondoltam!

Uerdingen jelenleg (16) helyen áll ami igen közel van a kieső helyhez! A szorzó (2.38) így esélye a győzelemre (42%) viszont korábbi mérkőzéseit (37%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (3-3-8) eredménnyel (10:21) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár (21 éves) Muhamed Kiprit (7) góllal viszont több játékos (2-4) gólos a csapatban!

Zwickau jelenleg (9) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.90) így esélye a győzelemre (34%) viszont korábbi mérkőzéseit (36%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (6-4-2) eredménnyel (18:14) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a középpályás (25 éves) Morris Schroter (10) góllal és a csatár Ronny Konig (8) góllal viszont igen sok játékos (2-4) gólos a csapatban!

Egymás ellen (3-0-2) eredménnyel állnak! Nincs megalkuvás a csapatok között győzelemre játszanak!

Tippemnél figyelembe vettem az Uerdingen lendületbe jött hiszen utolsó kettő mérkőzés megnyerte bőséges gólos mérkőzésen és a kiesést úgy tudja elkerülni amennyiben nyeri a mérkőzést!

Zwickau is lendületben van hiszen utolsó három mérkőzését megnyerte és mindegyik mérkőzésen megvolt a három gól!

Bajnokságban gólátlag (2.68) hazai győzelem (39%) vendég győzelem (35%)

Igen fontos még a mérkőzés szempontjából Uerdingen hazai pályán (over 2.5) gól (35.71%) rúgott gól (57.14%) kapott gól (85.71%)

Zwickau idegenben (over 2.5) gól (50%) rúgott gól (100%) kapott gól (83.33%)

Ezek az információk valamint az egymással játszott utolsó kettő mérkőzésükön elért három illetve hatgólos mérkőzésük nagy bizalmat ad arra,hogy ez is lesz legalább három gólos mérkőzés hiszen mindkettő csapatnak célja van főleg az Uerdingen csapatának és ez ma is hozni fogja a gólokat! Már csak plusz azért mert mindkettő csapat összességében igen sok gólt szerez de kap is!