Oldal: 62 / 138 ElsőElső ... 1252606162636472112 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 611 - 620 (1371) összesen
Like Tree953Likes

Téma: Foci tippek innen onnan!

Senior Member
    Neked van igazad! Most néztem át és az összesítésben az információknál elírás történt én meg nem figyeltem oda! Bocsánat!

Junior Member
    Ja, nem lecsekkoltam a statokat amiket írtál, csak emlékeztem az 5-2-es meccsre a Monacoval és mondom akkor, hogy lehet 4:4 a gólarány?
    Nekem nem baj, hogy elírtad, csak gondoltam szólok hátha ez befolyásolja a tippet.

GL

Senior Member
    Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Ma Bajnokok ligája mérkőzést ajánlok.

FC Porto - Liverpool mérkőzésre gondoltam.

Kettő megingás után három győzelemmel hangolt a FC Porto a mai BL mérkőzésre. A szorzó (3.10) így esélye a győzelemre (32%) ilyen szorzóval (11%) nyerte meg mérkőzéseinek. A BL ben hazai pályán (2-0-1) eredménnyel (4:4) gólaránnyal áll. Legjobb gólszerző Vincent Aboubakar (5) mérkőzés (5) gól. Kérdéses a játéka?! Továbbá kettő védő köztük Felipe aki igen rutinos és gólokat is szokott szerezni piros lap miatt nem játszik. Egy középpályás is hiányozni fog. A Liverpool szintén vegyes mérkőzéseken van túl viszont utolsó mérkőzését (Southampton 0-2 Liverpool) megnyerte.Ez jó ráhangolódás volt a mai találkozóra. A szorzó (2.39) így esélye a győzelemre (42%) ilyen szorzóval viszont (28%) nyerte meg mérkőzéseinek! Idegenben BL ben (1-2-0) eredménnyel (11:4) gólaránnyal állnak. Legjobb gólszerzője a csapatnak Firmino Roberto (6) mérkőzés (6) gól. Figyelembe kell venni,hogy ott van még Salah Mohamed (5) gólos. Egymás ellen (0-1-1) eredménnyel állnak. Az eredménynél figyelembe vettem a hazai csapat sérülésekkel bajlódó és ezáltal átalakított csapatott és azt a tényt,hogy a vendégek egységesebbek és sokkal több gólszerző játékosuk van. A másik tényező pedig,hogy a Portónak támadni kell hiszen biztosítani kellene a visszavágóra az előnyt. Ezt fogja kihasználni a Pool és nyeri a mérkőzést.

Tippem a következő.

36188 V Porto - Liverpool Liverpool (1X2)2,30

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    Ez nagyon simán jött Köszi a tippet
    Marton2020 likes this.

Senior Member
    Sziasztok! Jól végződött a mérkőzés!

Ez lett a végeredmény!

FC Porto 0-5 Liverpool
    boby10 likes this.

Senior Member
    Sziasztok! Ma Európa liga mérkőzést ajánlok.

FC Asztana - Sporting CP mérkőzésre gondoltam.

FC Asztana felkészülési mérkőzéseket játszott ami utolsó öt mérkőzéséből (2) vereség (3) győzelem a mérlege. Figyelembe kell venni az utolsó kettő mérkőzését amit otthonában játszott fölényesen nyertek. A szorzó (3.70) így esélye a győzelemre (27%) viszont ilyen szorzóval (40%) nyerte meg mérkőzéseinek. A csoportkörben hazai pályán (1-1-1) eredménnyel (7:4) gólaránnyal áll. Legjobb gólszerző a csapatban itt az Európa ligában Patrick Twumasi (6) mérkőzés (4) gól. Figyelembe kell venni azt a tényt is,hogy most hideg van Kazahban és ez is hazai csapatnak válhat előnyére. Igen jó jó a csapat akár hazai akár külföldi játékosokat nézünk. A Sporting CP bajnoki mérkőzéseken van túl és igen vegyes eredményeket ért el. A bajnokságban utolsó öt mérkőzéséből (3) győzelem (1) döntetlen (1) vereség a mérlege. A szorzó (2.25) így esélye a győzelemre (44%) viszont ilyen szorzóval (38%) nyerte meg mérkőzéseinek. A Sporting a BL csoportkörben harmadik helyen végzett és itt folytathatja tovább. Az ottani eredménye (6) mérkőzésből (2-1-3) eredmény.A legjobb gólszerző a csapatban BL mérkőzéseken elért góljaival Bas Dots (6) mérkőzés (2) gól. Egymással nem játszottak még ez lesz az első mérkőzés a kettő csapat között. Ma úgy érzem a statisztika is azt mutatja hazai siker várható.Azért gondoltam erre az eredményre mert az tudni való,hogy ezek a játékosok hazai pályán úgy mennek mint a rakéta és nyerni fognak.Minden tényező a hazai csapat mellet van.

Tippem a következő.

20698 H FC Asztana - Sporting CP FC Asztana (1X2)3,25

boby10 and jancsi79 like this.

Senior Member
    Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Ma Európa liga mérkőzést ajánlok.

FC Asztana - Sporting CP mérkőzésre gondoltam.

FC Asztana felkészülési mérkőzéseket játszott ami utolsó öt mérkőzéséből (2) vereség (3) győzelem a mérlege. Figyelembe kell venni az utolsó kettő mérkőzését amit otthonában játszott fölényesen nyertek. A szorzó (3.70) így esélye a győzelemre (27%) viszont ilyen szorzóval (40%) nyerte meg mérkőzéseinek. A csoportkörben hazai pályán (1-1-1) eredménnyel (7:4) gólaránnyal áll. Legjobb gólszerző a csapatban itt az Európa ligában Patrick Twumasi (6) mérkőzés (4) gól. Figyelembe kell venni azt a tényt is,hogy most hideg van Kazahban és ez is hazai csapatnak válhat előnyére. Igen jó jó a csapat akár hazai akár külföldi játékosokat nézünk. A Sporting CP bajnoki mérkőzéseken van túl és igen vegyes eredményeket ért el. A bajnokságban utolsó öt mérkőzéséből (3) győzelem (1) döntetlen (1) vereség a mérlege. A szorzó (2.25) így esélye a győzelemre (44%) viszont ilyen szorzóval (38%) nyerte meg mérkőzéseinek. A Sporting a BL csoportkörben harmadik helyen végzett és itt folytathatja tovább. Az ottani eredménye (6) mérkőzésből (2-1-3) eredmény.A legjobb gólszerző a csapatban BL mérkőzéseken elért góljaival Bas Dots (6) mérkőzés (2) gól. Egymással nem játszottak még ez lesz az első mérkőzés a kettő csapat között. Ma úgy érzem a statisztika is azt mutatja hazai siker várható.Azért gondoltam erre az eredményre mert az tudni való,hogy ezek a játékosok hazai pályán úgy mennek mint a rakéta és nyerni fognak.Minden tényező a hazai csapat mellet van.

Tippem a következő.

20698 H FC Asztana - Sporting CP FC Asztana (1X2)3,25

Ez most nem jött

Senior Member
    Sziasztok! Mikor a tippet ajánlottam úgy gondoltam ha minimális góllal de nyernek a hazaiak. Meg is szerezték a vezetést az első félidőben. Mi történt a csapattal, (10) percen belül kaptak (3) gólt is nem tudom?! Ezek után már jobbak voltak a vendégek és megérdemelten nyerték a mérkőzést.

Ez lett a végeredmény.

FC Asztana 1-3 Sporting CP

Bocsánat,hogy így félre néztem!

Holnap odafigyelek!
    boby10 and Marton2020 like this.

Senior Member
    Sziasztok! Ma Török bajnoki mérkőzést ajánlok.

Konyaspor - Besiktas mérkőzésre gondoltam.

A Konyaspor minden erejével azon van,hogy elkerülje a kieső helyet. Most utolsó mérkőzésén sikerült idegenben nyernie (Alanyaspor 1-2 Konyaspor) és életben tartani a kieső helyről való elrugaszkodást. A szorzó (5.00) így esélye a győzelemre (20%) ilyen szorzóval viszont (22%) nyerte meg mérkőzéseinek. Hazai pályán (4-4-3) eredménnyel (13:12) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (2.3) átlag. Csapat legjobb gólszerzője Samuel Eto'o (16) mérkőzés (7) gól. Ott van még Skubic Nejc (20) mérkőzés (6) gól. Figyelembe kell venni azt is,hogy a kiesés réme az megsokszorozza a csapat erejét és hazai pályán igen sok mindenre képes. Besiktas kicsit elszúrta az utolsó öt mérkőzését hiszen (3) győzelem (1) döntetlen (1) vereséget hozott össze. Így jelenleg (4) helyen áll és a mai esetleges győzelmével visszatérhet a dobogóra. A szorzó (1.70) így esélye a győzelemre (59%) viszont korábbi mérkőzéseit (45%) nyerte meg ilyen szorzóval. Idegenben (4-4-3) eredménnyel (16:14) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (2.7) átlag. A csapatban igen sok (3-5) gólt szerző játékos van ebből is kiemelkedik Anderson Talisca (9) gól és Babel Ryan (7) góllal. Egymás ellen (5-5-6) eredménnyel állnak. Mindkettő csapat számára nagy a kihívás és ez most gólokban fog megmutatkozni.

Tippem a következő.

28107 V Konyaspor - Besiktas Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)1,55

boby10 likes this.

Senior Member
    Sziasztok! Kevés gólos mérkőzések és én még azt gondoltam megszórják egymást.

Ez lett a végeredmény.

Konyaspor 1-1 Besiktas
    boby10 likes this.

Senior Member
    Sziasztok! Ma Angol: Championship bajnoki mérkőzést ajánlok.

Cardiff - Middlesbrough mérkőzésre gondoltam.

Nagy küzdelem van a kettő feljutó helyért a bajnokságban és ebben igen érdekelt a Cardiff is. Jelenleg (4) helyen áll. A szorzó (2.39) így esélye a győzelemre (42%) viszont korábbi mérkőzéseit (55%) nyerte meg ilyen szorzóval. Hazai pályán (10-3-2) eredménnyel (26:10) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (2.4) átlag. Nagyon sok gólszerző játékos van a csapatban akik (3-5) gólosak de a csatár Hoilett Junior (8) és a középpályás Ralls Joe (7) gólos. Ezzel a teljesítménnyel (3) helyet érdemelték ki. A Middlesbrough még megcélozhatja a play of helyett. A szorzó (3.39) így esélye a győzelemre (29%) viszont korábbi mérkőzéseit (22%) nyerte meg ilyen szorzóval. Idegenben 6-3-6) eredménnyel (23:17) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (2.6) átlag. A csapatban több játékos is (2-5) gólos ebből emelkedik ki Assombalonga Britt (12) góljával. Egymás ellen (6-0-7) eredménnyel állnak. Úgy gondolom igen nagy a motiváció mindkettő csapat számára és ez gólokban fog megmutatkozni és a statisztika alapján (53%) esély van a három gólra.Ez elég meggyőző és meg is lesz a három találat.

Tippem a következő.

27887 V Cardiff - Middlesbrough Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)2,40

boby10 likes this.

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •