Oldal: 617 / 802 ElsőElső ... 117517567607615616617618619627667717 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólások
    5.844
    Sziasztok! Ma Észak - Írországi bajnoki mérkőzést ajánlok!

Ballymena - Linfield mérkőzésre gondoltam!

Ballymena (7) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (4.50) így esélye a győzelemre (22%) viszont korábbi mérkőzéseit (24%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (3-3-5) eredménnyel (12:15) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Shay McCartan (9) és Paul McElroy (8) góllal viszont igen sok játékos (2-3) gólos a csapatban!

Linfield jelenleg igen nagy előnnyel az első helyen áll a bajnokságban! A szorzó (1.55) így esélye a győzelemre (65%) viszont korábbi mérkőzéseit (67%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (6-1-4) eredménnyel (20:19) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a középpályás Shayne Lavery (19) és a csatár Andrew Waterworth (12) góllal viszont igen sok játékos (3-9) góllal járult hozzá csapata győzelmeihez!

Egymás ellen (2-1-13) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem a Ballymena igyekszik elérni a Play Off helyezést és hazai pályán igen sok gólt szerez de kap is!

Linfield idegenben is harcos csapat viszont nem szabad figyelmen kívül hagyni,hogy igen sok gólt szerez de igen sok gólt kap is!

Bajnokságban gólátlag (2.87) hazai győzelem (44%) vendég győzelem (35%)

Ezek az információk valamint az egymással játszott több gólos mérkőzések ma is bizalmat adnak arra,hogy ez a mérkőzés is több gólos lehet már csak azért is mert a Ballymena utolsó öt mérkőzésén akár döntetlen akár nyert mérkőzésein mindegyikén szerzett gólt!

Linfield utolsó öt mérkőzését mind megnyerte és (2-7) gólos mérkőzések voltak!

Az egymás elleni mérkőzéseiken pedig (3-5) gólos eredmények voltak és úgy,hogy mindkettő csapat kivette részét a gólszerzésből!