3. #6113
    Junior Member
    2020.12.15
    28
    Húúú. Nem szeretem az ilyen hosszabbításokban született körömrágós gólokat, de most ez úgy hiányzott, mint 1 falat kenyér !!!

Idézet k.attila1973 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Már a szekrényajtót is rágtam de jól jött nagyon! Köszönöm szépen Attila!

6. #6116
    2012.09.26
    5.759
    Sziasztok! Ma Olasz "B" bajnoki mérkőzést ajánlok!

Venezia - Lecce mérkőzésre gondoltam!

Venezia jelenleg (5) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (3.00) így esélye a győzelemre (33%) viszont korábbi mérkőzéseit (27%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (8-2-4) eredménnyel (20:13) gólaránnyal áll! Ez a teljesítmény a (3) helyre jó a csapatnak!

Legjobb gólszerző a csatár Francesco Forte (12) góllal viszont igen sok játékos (3-6) gólos a csapatban!

Lecce jelenleg (4) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.38) így esélye a győzelemre (42%) viszont korábbi mérkőzéseit (54%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (6-5-2) eredménnyel (22:13) gólaránnyal áll! Ez a teljesítmény a (3) helyre jó a csapatnak!

Legjobb gólszerző a csatár Massimo Coda (16) góllal viszont igen sok játékos (4-8) gólos a csapatban!

Egymás ellen (0-4-3) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem mindkettő csapat igen jó teljesítményét és összességében igen jó gólarányát!

Bajnokságban gólátlag (2.35) hazai győzelem (34%) vendég győzelem (29%)

Igen fontos még a mérkőzés szempontjából a Venezia hazai pályán (over 2.5) gól (42.86%) rúgott gól (71.43%) kapott gól (64.29%)

Lecce idegenben (over 2.5) gól (46.15%) rúgott gól (84.62%) kapott gól (76.92%)

Ezek az információk valamint az a tény amely csapat nyer az versenyben marad a feljutásért illetve akár megszerezheti a második helyet ami egyenes feljutást ér a csapat számára!

Korábbi mérkőzéseiken is igen sok gól volt de ettől függetlenül a jelenlegi formájukat nézve és céljaikat lehet bármi az eredmény de a gólok azok nem fognak elmaradni és lesz legalább három gól a mérkőzésen!