Oldal: 61 / 138 ElsőElső ... 1151596061626371111 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 601 - 610 (1371) összesen
Like Tree953Likes

Téma: Foci tippek innen onnan!

Member
    sziasztok!
    A Chelseanel ha nem is szakad ki a golzsak, de nyernek a WBA ellen
    1.36@ nalam nagytet. hajra

Senior Member
    Sziasztok! Ma Svájci: Challenge League mérkőzést ajánlok.

Schaffhausen - Servette mérkőzésre gondoltam.

A Schaffhausen jelenleg (3) helyen áll a bajnokságban pedig az elején igazán jól kezdtek és sokáig az élen voltak. A szorzó (2.45) így esélye a győzelemre (41%) ilyen szorzóval (38%) nyerték meg mérkőzéseiknek. Hazai pályán (7-0-2) eredménnyel (23:8) gólaránnyal áll a mi mérkőzésenként (3.4) átlag. Legjobb gólszerző a csapatban Cicek Tunahan (19) mérkőzés (12) gól. Servette jelenleg (2) helyen áll. A szorzó (2.75) így esélye a győzelemre (36%) viszont korábbi mérkőzéseit (67%) nyerte meg ilyen szorzóval. Idegenben (4-3-1) eredménnyel (10:6) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (2) átlag. Legjobb gólszerző a csapatban Willie (13) mérkőzés (6) gól.Viszont figyelembe kell venni igen sok (4-5) gólos játékosa van a csapatnak akire lehet számítani. Egymás ellen (7-2-9) eredménnyel állnak. Bele kalkuláltam az eredményben azt a tényt,hogy az első helyet igen nehéz lesz elhódítani a (Xamax) csapatától,de feladni soha sem szabad. Most mint oly sokszor együtt játszott mérkőzéseken a gólokat részesítem előnyben. Meg lesz a három találat és ezért az eredményérért szorzó igazán ajándék.

Tippem a következő.

44693 V Schaffhausen - Servette Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)1,75

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    boby10 likes this.

Senior Member
    Sziasztok! Gólok helyett egymást rugdosták,tíz lapot osztott ki a játékvezető összesen.

Ez lett a végeredmény.

Schaffhausen 0-1 Servette
    boby10 likes this.

Senior Member
    Sziasztok! Ma Angol: Championship bajnoki mérkőzést ajánlok.

Cardiff - Bolton mérkőzésre gondoltam.

A Cardiff elszórakozta a mérkőzéseit és most hajthat megint a feljutást jelentő (1-2) helyért. Most otthon viszont javíthat eredményén. A szorzó (1.60) így esélye a győzelemre (63%) ilyen szorzóval (67%) nyerte meg mérkőzéseinek! Otthonában(9-3-2) eredménnyel (26:10) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (2.6) átlag. Legjobb gólszerző Hoilett Junior(8) góllal de igen sok (4) és (7) gólos játékosok vannak a csapatban. A Bolton idegenben (1-5-8) eredménnyel (9:26) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (2.5) átlag negatívan. Legjobb gólszerző játékos Gary Madine (10) góllal. Egymás ellen (3-1-4) eredménnyel állnak. Figyelembe kell venni azt a tényt is,hogy utolsó együtt játszott mérkőzésen (Bolton 2-0 Cardiff) ez lett az eredmény. Viszont figyelembe kell venni mindkettő csapatnak meg van a motiváció a győzelemre. Úgy gondolom az információ és adatok is azt jelzik és a megérzésem,hogy ma több gólos mérkőzés várható. Az eredményre (48%) esély van de ma ez az eredmény simán meglesz szerintem.

Tippem a következő.

25805 V Cardiff - Bolton Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)2,00

Senior Member
    Sziasztok! Az első félidőben tíz perc alatt rúgnak kettő gólt és utána semi! Ugyan mit csináltak a második félidőben? A mindenit!

Ez lett a végeredmény.

Cardiff 2-0 Bolton
    boby10 likes this.

Senior Member
    Sziasztok! Ma Bajnokok ligája mérkőzést ajánlok.

FC Porto - Liverpool mérkőzésre gondoltam.

Kettő megingás után három győzelemmel hangolt a FC Porto a mai BL mérkőzésre. A szorzó (3.10) így esélye a győzelemre (32%) ilyen szorzóval (11%) nyerte meg mérkőzéseinek. A BL ben hazai pályán (2-0-1) eredménnyel (4:4) gólaránnyal áll. Legjobb gólszerző Vincent Aboubakar (5) mérkőzés (5) gól. Kérdéses a játéka?! Továbbá kettő védő köztük Felipe aki igen rutinos és gólokat is szokott szerezni piros lap miatt nem játszik. Egy középpályás is hiányozni fog. A Liverpool szintén vegyes mérkőzéseken van túl viszont utolsó mérkőzését (Southampton 0-2 Liverpool) megnyerte.Ez jó ráhangolódás volt a mai találkozóra. A szorzó (2.39) így esélye a győzelemre (42%) ilyen szorzóval viszont (28%) nyerte meg mérkőzéseinek! Idegenben BL ben (1-2-0) eredménnyel (11:4) gólaránnyal állnak. Legjobb gólszerzője a csapatnak Firmino Roberto (6) mérkőzés (6) gól. Figyelembe kell venni,hogy ott van még Salah Mohamed (5) gólos. Egymás ellen (0-1-1) eredménnyel állnak. Az eredménynél figyelembe vettem a hazai csapat sérülésekkel bajlódó és ezáltal átalakított csapatott és azt a tényt,hogy a vendégek egységesebbek és sokkal több gólszerző játékosuk van. A másik tényező pedig,hogy a Portónak támadni kell hiszen biztosítani kellene a visszavágóra az előnyt. Ezt fogja kihasználni a Pool és nyeri a mérkőzést.

Tippem a következő.

36188 V Porto - Liverpool Liverpool (1X2)2,30

Csillusti, lucifer666 and boby10 like this.

Junior Member
    Üdv!

A BL csoportkörben a Porto hazai gólaránya nem 4:4, hanem 9:6.

Senior Member
    Szerintem rosszul nézted meg!

Porto
    3 2 0 1 4:4 =6 pont

Ezek az otthon játszott mérkőzései! Üdv,Jani!

Junior Member
    Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Ma Bajnokok ligája mérkőzést ajánlok.

FC Porto - Liverpool mérkőzésre gondoltam.

Kettő megingás után három győzelemmel hangolt a FC Porto a mai BL mérkőzésre. A szorzó (3.10) így esélye a győzelemre (32%) ilyen szorzóval (11%) nyerte meg mérkőzéseinek. A BL ben hazai pályán (2-0-1) eredménnyel (4:4) gólaránnyal áll. Legjobb gólszerző Vincent Aboubakar (5) mérkőzés (5) gól. Kérdéses a játéka?! Továbbá kettő védő köztük Felipe aki igen rutinos és gólokat is szokott szerezni piros lap miatt nem játszik. Egy középpályás is hiányozni fog. A Liverpool szintén vegyes mérkőzéseken van túl viszont utolsó mérkőzését (Southampton 0-2 Liverpool) megnyerte.Ez jó ráhangolódás volt a mai találkozóra. A szorzó (2.39) így esélye a győzelemre (42%) ilyen szorzóval viszont (28%) nyerte meg mérkőzéseinek! Idegenben BL ben (1-2-0) eredménnyel (11:4) gólaránnyal állnak. Legjobb gólszerzője a csapatnak Firmino Roberto (6) mérkőzés (6) gól. Figyelembe kell venni,hogy ott van még Salah Mohamed (5) gólos. Egymás ellen (0-1-1) eredménnyel állnak. Az eredménynél figyelembe vettem a hazai csapat sérülésekkel bajlódó és ezáltal átalakított csapatott és azt a tényt,hogy a vendégek egységesebbek és sokkal több gólszerző játékosuk van. A másik tényező pedig,hogy a Portónak támadni kell hiszen biztosítani kellene a visszavágóra az előnyt. Ezt fogja kihasználni a Pool és nyeri a mérkőzést.

Tippem a következő.

36188 V Porto - Liverpool Liverpool (1X2)2,30

Teljesen egyetértek! Én még ehhez hozzá teszem a Real-PSG mindkétcsapat szerez gólt!

Junior Member
    Lehet én nem értek valamit de a Porto meccsei ezek voltak otthon:

FC Porto 1 - 3 Besiktas
    FC Porto 3 - 1 RB Lepizig
    FC Porto 5 - 2 Monaco

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •