Oldal: 594 / 738 ElsőElső ... 94494544584592593594595596604644694 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.931 - 5.940 (7376) összesen
Like Tree6666Likes

Téma: Foci tippek innen onnan!

Senior Member varin avatara
    Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Nagyon bánt ez engemet,hogy így mellé trafálok a mérkőzéseknek! Igaz minden bajnokságban igen sokat változtak a csapatok és eredményeik de ez nem mentség erre!

Ez lett a félidő eredménye!

WA Tlemcen 0:3 Paradou

A Paradou utolsó öt idegenbeli mérkőzés összesen szerzett három gólt!

Ezt a hetet ma le is zárom mert igen negatív lett!

Elképzelhető nem lesz egy darabig tipp de mikor úgy érzem akkor visszatérek és igyekszem sok jó tippel szolgálni!

Köszönöm szépen mindenkinek a figyelmét bátorítását! Üdv,Jani!
    Kitartás, Jani!

Szar forma mindig, mindenkinél beköszönthet, nem lehet vele mit kezdeni. Reméljük, hamar megfordul a széria!
    Tibbs, zizzenet and horzol68 like this.

Messiás bjani55 avatara
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kitartás, Jani!

Szar forma mindig, mindenkinél beköszönthet, nem lehet vele mit kezdeni. Reméljük, hamar megfordul a széria!
    Köszönöm szépen varin! Ez benne van a fociban és más sportban is! Kicsit regenerálódok és jönni fogok a tippekkel!
    horzol68 likes this.

Senior Member
    Várunk vissza Jani! Jó regenerálódást!

Junior Member glaser76 avatara
    Oroke nem eshet!
    Hasznald ki a regeneralodast aztan frissen,osszeszedettebben ujra "ringbe"szalsz!
    Sok jot neked addig is!
    Hajra!

Junior Member
    Visszavárunk, Jani! Nem te változtál meg hanem az extrém sűrű mérkőzés naptárban a statisztikák leértékelődtek....
    horzol68 and Tibbs like this.

Messiás bjani55 avatara
    Köszönöm szépen mindenkinek a jó kívánságát! Jönni fogok a tippekkel! Szép napot és sok minden jót kívánok! Üdv,Jani!
    horzol68, Tibbs and zizzenet like this.

Senior Member
    Kitartás Jani! Nem te változtál hanem a körülmények, teljesen kiszámíthatatlan lett minden. Töltsd fel magad várunk várlak vissza( igaz én december 24 óta nem tudok fogadni)

Messiás bjani55 avatara
    Idézet FrankMilky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kitartás Jani! Nem te változtál hanem a körülmények, teljesen kiszámíthatatlan lett minden. Töltsd fel magad várunk várlak vissza( igaz én december 24 óta nem tudok fogadni)
    Köszönöm szépen jó kívánságaidat FrankMilky! Sajnálom,hogy nem tudsz fogadni a Brexit miatt gondolom?! Sok minden jót kívánok FrankMilky! Jönni fogak majd a tippekkel!

Member
    Idézet bjani55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Nagyon bánt ez engemet,hogy így mellé trafálok a mérkőzéseknek! Igaz minden bajnokságban igen sokat változtak a csapatok és eredményeik de ez nem mentség erre!

Ez lett a félidő eredménye!

WA Tlemcen 0:3 Paradou

A Paradou utolsó öt idegenbeli mérkőzés összesen szerzett három gólt!

Ezt a hetet ma le is zárom mert igen negatív lett!

Elképzelhető nem lesz egy darabig tipp de mikor úgy érzem akkor visszatérek és igyekszem sok jó tippel szolgálni!

Köszönöm szépen mindenkinek a figyelmét bátorítását! Üdv,Jani!
    Üdv Jani!Lehet emlékszel,hogy elég aktívan elkezdtem a tippjeim főleg NFL-ben írni.Érdekes fordulat állt be,mivel onnantól jelentősen leromlott a sikerességem.Úgy döntöttem szüneteltetem,ami bejött,mert nem csak,hogy helyreálltak a számok,de megértettem mi volt a gond.Ennek legékesebb bizonyítéka,hogy hetek óta leírtam mit ajánlanék és végül összehasonlítottam azzal amit fogadtam.Tisztán kirajzolódott,hogy görcsösen akartam jó tippeket adni.Az évek alatt elég sokat foglalkoztam a sportfogadás pszichológiájával és ha elfogadod a véleményem,szerintem részben te is 'görcsössé' váltál,illetve a 'minden nap van valami' is társul.Ez nagyjából annyit jelent,hogy minden nap megpróbálod a legjobbat megtalálni,ami egyébként másik napon,jobb ajánlatok között NO BET lenne.Bocs ha kicsit hosszú lett,remélem mihamarabb helyreállnak a számaid.Üdv:Vobox
    zizzenet and horzol68 like this.

Senior Member
    Nem a brexit a virus az oka be vannak zárva a fogadó irodák. On line nem akarok fogadni. Ennyi...

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •