Oldal: 552 / 724 ElsőElső ... 52452502542550551552553554562602652 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.511 - 5.520 (7239) összesen
Like Tree6594Likes

Téma: Foci tippek innen onnan!

Junior Member
    Koszonom, de nem ertettem megm. Ezt a peldat akkor hogy kell megtenni ,hogy a psg nyerjen

Junior Member
    Én szoktam rakni a tippeket, alapvetően működik a dolog szerintem, ez a hét nem volt az igazi, de biztos lesz még jobb. A stílus miatt az előző hozzászólás szerintem értékelhetetlen, így nem foglalkoznék vele, remélem más sem fog. Várjuk a további tippeket.

Senior Member varin avatara
    Idézet osziatti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én szoktam rakni a tippeket, alapvetően működik a dolog szerintem, ez a hét nem volt az igazi, de biztos lesz még jobb. A stílus miatt az előző hozzászólás szerintem értékelhetetlen, így nem foglalkoznék vele, remélem más sem fog. Várjuk a további tippeket.
    Csak nemethpe vergődik a 321. nickjével is, nem kell vele foglalkozni Kapja a bant, aztán vergődhet, amíg meg nem unja
    Tibbs and horzol68 like this.

Junior Member
    Valaki akkor tudna nekem egy kis segitseget nyujtani?

Senior Member varin avatara
    Idézet bartalisa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valaki akkor tudna nekem egy kis segitseget nyujtani?
    Szia!

Ne ebben a topicban kérdezz szerintem, ez bjani saját naplója.

Az európai hendikep -1 ugyanaz, mint az ázsiai -1.5. Ebben a cikkben találsz még részleteket.

Junior Member
    Koszonom szepen.

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma Spanyol bajnoki mérkőzést ajánlok!

Barcelona - Osasuna mérkőzésre gondoltam!

Barcelona jelenleg (14) helyen áll a bajnokságban! Nem méltó hely a csapatnak igaz kettő mérkőzéssel kevesebbet játszott mint az élen állók közül több csapattól!

A szorzó (1.25) így esélye a győzelemre (80%) viszont korábbi mérkőzéseit (82%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (2-1-1) eredménnyel (11:6) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Anssumane Fati (4) góllal ma viszont (térdsérülés miatt) nem játszik de ott Lionel Messi és Antoine Griezmann és ideje volna már a gólgyártásba belefogniuk!

Osasuna jelenleg (15) helyen áll a bajnokságban! A csapat egy mérkőzéssel kevesebbet játszott az előtte lévőktől és olyan csapat is van amelytől kettő mérkőzéssel játszott kevesebbet!

Idegenben (1-1-2) eredménnyel (2:2) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a középpályás Ruben Garcia (2) góllal viszont több játékos egy gólos a csapatban!

Egymás ellen (11-3-3) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem a Barcelona azért hazai pályán igen sok gólt szerez igaz kap is de most már megmutathatná igazi tudását a csapat! Meg is fogja szerintem!

Osasuna nem igazán harcos és idegenben igen gólszegény a csapat már mint a gólszerzés területén!

Bajnokságban gólátlag (2.4) hazai győzelem (38%) vendég győzelem (33%)

Igen fontos még a mérkőzés szempontjából a Barcelona hazai pályán (over 2.5) gól (75%) rúgott gól (100%) kapott gól (75%)

Osasuna idegenben (over 2.5) gól (0%) rúgott gól (25%) kapott gól (50%)

Ezek az információk valamint a két csapat között lévő nagy különbség (igaz ebben a szezonban eddig még nem látszódott) a Barcelona javára de most ki fog jönni és nagyon remélhetőleg több gólos győzelmet ér el a Barcelona!

Tippem a következő!

43993 H
    Barcelona - Osasuna
    Barcelona (Hendikep 0:1)
    1,60

A mérkőzés (14:00) kezdődik!

Továbbra is egyesben ajánlom a tét bankrollunk (3%)

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    zizzenet, jancsi79, Tibbs and 3 others like this.

Messiás bjani55 avatara
    Idézet osziatti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm szépen,hogy velem tartasz osziatti! Most tényleg nem igazi volt a hét de igyekszem sok jó zöldülő tippel szolgálni az elkövetkező időszakban!

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Sikeresen jött a tipp!

Ez lett a végeredmény!

Barcelona 4:0 Osasuna

Ez a hét egy rövid hét volt és volt benne három vesztes és egy nyertes tipp!

Most már azért visszakerülünk a rendes kerékvágásba és jövő héten újra itt leszek és igyekszem sok zöld nyerő tippel szolgálni!

Köszönöm szépen mindenkinek a bizalmát kitartását! Üdv,Jani!
    Tibbs, zizzenet, jancsi79 and 2 others like this.

Messiás bjani55 avatara
    Idézet jancsi79 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Egy kicsit rizikósabban is jött
    Szia Fiam!

Jól van fiam örülök a nyereményednek! Meg volt rá az esély de most biztosra akartam menni!
    jancsi79 likes this.

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •