Oldal: 551 / 787 ElsőElső ... 51451501541549550551552553561601651 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.501 - 5.510 (7867) összesen
Like Tree6832Likes

Téma: Foci tippek innen onnan!

Messiás bjani55 avatara
    Idézet Tibbs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Janikám!
    Üdv újra itt, hiányoztál. A tét így sokkal jobb mint az 500 ft. Az ajánlásod alapján fogom tenni.
    HAJRÁ!
    Szia Tibikém! Köszönöm szépen! Te is és ti is meg mindenki hiányzott nekem is!
    Tibbs and horzol68 like this.

Senior Member
    Azt gondoltam, hogy héten már nem lesz tipp, így lemaradtam. Üdv újra itt Jani!

Messiás bjani55 avatara
    Idézet Igro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt gondoltam, hogy héten már nem lesz tipp, így lemaradtam. Üdv újra itt Jani!
    Már ma úgy gondoltam megnézem,hogy alakul! Köszönöm szépen Igro!

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Még egy kicsit finomítani kell a tippeken!

Ez lett a végeredmény!

Dornbirn 1:2 Liefering

Junior Member
    Üdv Jani! Örülök, hogy újra vagy!
    A tippedről "szerencsére" lemaradtam. Az elemzés szokás szerint jó volt. (Én személy szerint a gólszámokat szeretem, azon felül is a több opciót, de természetesen így is veled tartok) A téteknél a változásokról kérdeznélek. Milyen skálán fog mozogni?

Messiás bjani55 avatara
    Idézet Juhasz10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv Jani! Örülök, hogy újra vagy!
    A tippedről "szerencsére" lemaradtam. Az elemzés szokás szerint jó volt. (Én személy szerint a gólszámokat szeretem, azon felül is a több opciót, de természetesen így is veled tartok) A téteknél a változásokról kérdeznélek. Milyen skálán fog mozogni?
    Szia Juhász10! Köszönöm szépen! Örülök,hogy velem tartasz! A tétek a saját bankrollunk (3%) körül fog lenni! A szorzók pedig kicsit változnak úgy gondolom (1.60) alá nem szeretnék menni de (2.00) körül megállni és csak abban az esetben amikor nagyon jók a feltételek és a megérzésem akkor egy kicsit feljebb!

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Ma Olasz bajnoki mérkőzést ajánlok!

Benevento - Juventus mérkőzésre gondoltam!

Benevento jelenleg (14) helyen áll a bajnokságban! hazai pályán (1-0-3) eredménnyel (4:10) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Gianluca Caprari (3) góllal viszont többjátékos (1-3) gólos a csapatban!

Juventus jelenleg (4) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (1.40) így esélye a győzelemre (71%) viszont korábbi mérkőzéseit (83%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (1-3-0) eredménnyel (8:5) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Cristiano Ronaldo (8) góllal viszont ma nem játszik már előre be lett jelentve viszont ott lesz Alvaro Morata és Leonardo Bonucci valamint Dejan Kulusevski így lesznek azért akik gondoskodni fognak a gólokról!

Egymás ellen (0-0-2) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem a Benevento hazai négy mérkőzéséből egy győzelem és három vereség a mérlege!

Juventus is javíthatna az idegenbeli mérkőzésein hiszen a három döntetlen mellet egy győzelme van és amennyiben továbbra is az élmezőnyben akar lenni akkor most bele kell húzni a csapatnak!

Bajnokságban gólátlag (3.31) hazai győzelem (38%) vendég győzelem (39%)

Igen fontos még a mérkőzés szempontjából a Benevento hazai pályán (over 2.5) gól (75%) rúgott gól (75%) kapott gól (75%)

Juventus idegenben (over 2.5) gól (50%) rúgott gól (100%) kapott gól (100%)

Ezek az információk igen biztatóak minden lehetséges eredményre de most úgy gondolom a Juventus több gólos győzelmet ér el úgy mint korábbi mérkőzéseiken főleg az utolsón ahol (Benevento 2:4 Juventus) eredmény lett!

Ma is biztató,hogy legalább kettő góllal nyer a Juventus!

Tippem a következő!

58262 V
    Benevento - Juventus
    Juventus (Hendikep 1:0)
    1,90

A mérkőzés (18:00) kezdődik!

Továbbra is egyesben ajánlom a tét bankrollunk (3%)

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!
    Tibbs, zizzenet, horzol68 and 1 others like this.

Junior Member
    Sziasztok.

Meg uj vagyok a dologban. Mi az ,hogy hendikep. Az azsiait ertem de az europait nem. Ez peldaul mit jelent psg -1 vs bordeaux?

Messiás bjani55 avatara
    Sziasztok! Volt itt a mérkőzésen igen sok minden de gól az kettő és így nem jött a tipp!

Ez lett a végeredmény!

Benevento 1:1 Juventus

Messiás bjani55 avatara
    Idézet bartalisa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.

Meg uj vagyok a dologban. Mi az ,hogy hendikep. Az azsiait ertem de az europait nem. Ez peldaul mit jelent psg -1 vs bordeaux?
    Szia bartalisa! A hendikep az jelenti ennyi előnnyel indul az a csapat amelyiket megtámogatják! tehát a másik csapatnak a győzelemhez -1 nél legalább kettő góllal kell nyerni!

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •